-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie nikogo znajomego ... No nie wiem czy nikogo znajomego, chyba, że Wasze ramki pod rejestracje można sobie kupić na Allegro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Heja! Kogo dzisiaj rano ścigałem po Wale Miedzeszyńskim i później Trasie Łazienkowskiej? Srebrne B7 sedan blachy WZ 56121 (numerki mogłem źle zapamiętać)?? Już myślałem, że mnie gość w ogóle nie zobaczy (w końcu śmigam A6) ale jak go mijałem to się nieźle lookał - pomachałem tylko awaryjnymi i poleciałem w swoją stronę... a on skręcił na Wisłostradę... Pozdro!
-
Spotkania na drodze
No tak... na grilu z przodu mam ;-) ale s-line jednak z daleka to jak quattro Jedyne onaczenie quattro jakie posiadam to na desce w kabinie, ale nie uglega watpliwości, że to byłeś Ty :>
-
Spotkania na drodze
[br]Dopisany: 21 Luty 2008, 11:29 _________________________________________________a siemanko , teraz sobie przypominam , najpierw cisnąłes tak ze musiałem cie puscic, a póżniej nagle zwolniłes wiec w tym upatrywałem swoją szanse , a to przez pały tak heblowałes. Srebrny avant , q z tyłu na klapie. byłem kwiatki w konstancinie kupic dla mojego słońca i wracałem własnie do pracy. pozdrawiam serdecznie Tak, prawie się zgadza - ale z tyłu mam czystą klapę ;-) Wyheblowałem bo zobaczyłem Twoje ramki... a później te wredne pały - szkoda, że radia nie miałeś włączonego ;-) Pozdro!
-
Spotkania na drodze
kupiles paździocha to i czesto bywasz .... Wolę swojego Paździocha niż Twoją A4 bez relingów - czyt. PARÓWĘ - mam Ci przypomnieć jak jechaliśmy do GM?? Dlazego nawet stare Audi 80 w nadwoziu Coupe nie miało problemów z ruszaniem a Ty zostawałeś w tyle na kazdych światłach? Mówiłeś, że ślisko było... ale jakoś tylko Ty to odczułeś ;-) Dobra, zostawmy nasze śmiechy z AKP na AKP A T4 jest u nich po raz pierwszy - poprawiam po "mechaniku" co powinno mu się ręce obciąć
-
Spotkania na drodze
U Rogala spotykam sporo osób z A4 Klubu Wybacz, ale personalnie Ciebie nie pamiętam. Jak była rozebrana to był przełom maja/czerwca. Twoje auto chyba kojarzę W sumie to często tam bywam - nawet wczoraj byłem zostawić T4 Chłopaki nieźle ogarniają VAG/BMW więc zostawiam im fory do biezących napraw - jeszcze się nie przjechałem :> P.S. Widzę, że mój avatar z AKP zplagiatowałeś
-
Spotkania na drodze
Witam Panowie Przyznać się - kogo dzisiaj goniłem na trasie z Konstancina (ASO Rowiński) w kierunku Wafki? Chyba to było ciemno zielone A4 B5 z klubowymi ramkami na blachach WPI z pałą na tylnej klapie. Szkoda kolego, że nie włączyłeś radia - wołałem Cie, ale na próżno. Ja wyhamowałem bo leciało przed nami mondeo z kamerką - pokazywałem Ci, ale chyba nie zjarzyłeś - dobrze, że odbiłeś... bo polecieli za tym autem co za Tobą jechało Pozdro dla Ciebie!
-
jak ustawic TV
Z tego co wyczytałem w instrukcji do Tunerka RNS-E nie ustawia się programów... One są zapamiętywane automatycznie w kolejności "Nazw stacji" jeśli są dostępne a później w kolejności kanałów na jakich nadają. Też mi sie to nie podoba, ale cóż...
-
Spotkania na drodze
To bylem ja :) , sorki że byłem zamyślony, ale miałem już za sobą trochę km i dziewczyny ciągle truły aby się zatrzymać na siusiuostatecznie zatrzymałem się za CPN przy makdonaldsie :oklaski: Szkoda, że nie miałeś CB... Pozdrawiam! (i podziwiam, że się przyznałeś po moim zaczepnym poście ;-) )
-
Spotkania na drodze
Kogo widziałem dzisiaj w Warszawie na Wisłostradzie w kierunku Gdańska? Ja jechałem A6 C5 Avant - chciałem pomachać, wcisnąłem się przed gościa, pomrygałem awaryjkami - zero reakcji - pojechałem tak z kilometr przed nim - dalej nic - a ja też nie jestem incognito bo też mam ramki (AKP) - nacisnąłem więc zadymiacz i papa... a widziałem A4 B5 Avant srebrne na blachach NO z ramkami A4-klub... Przyznać się, kto był taką gapą??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć! Jestem GrzesB z AKP. Niektórzy pewnie mnie znają Do Was zaglądam gościnnie bo w A4 źle się czułem - zbyt małe dla mnie było... ale tak czy siak to też Audi
GrzesB
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta