Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezes81

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam czy ktos mogby mi powiedziec jaki jest koszt naprawy walkow i jaki warsztat polecacie w krakowie ktory to zrobi . dzieki i pozdrawiam
  2. witam mam problem z odpaleniem wsadzam kluczyk przekrecam zapalaja sie kontrolki i zaczynaja wariowac np zapalily sie migacze albo wszystko mruga i dalej nic gasnie wszystko cisza auto nie odpala slychac czasami stukanie gdy przytrzymam kluczyk w pozycji gdy uruchamia sie silnik.nawet nie ma jak podjechac do mechanika zeby sprawdzic co jest grane nie wiem czy kupic akumulator nowy bo moze sie okazac ze to nie to tylko np immobilizer akumulator ladowal sie przez ok 15 godz pomozcie
  3. witam wszystkich panowie moze to zabrzmi banalnie ale nie moge wyjac akumulatora nie wiem co go tam trzyma chodzi o audi a4 2.5 tdi 2000r dzieki za pomoc pozdrawiam
  4. witam ja tankuje BP ULTIMATE ale sprobuje z VERVA w koncu sobie chwalicie to paliwko pozdrawiam
  5. tv mi odbiera tylko nie wiem jak zapisac program zeby byl na danym numerku
  6. witam czy wiecie jak mozna ustawic TV, mam navigation plus i nie wiem jak sie ustawia programy . prosze o pomoc dzieki
  7. witam chcialbym zamontowac w aucie cos co jest przydatne w dieslu a wiec po przekreceniu kluczyka zeby auto jeszcze chodzilo dzieki czemu nie trzeba siedziec w aucie i czekac tych pare minut zeby turbina ostygla .Jesli ktos ma cos takiego zamontowane to prosil bym o opine na ten temat i gdzie mozna to zamontowac w krakowie. z gory dziekuje i pozdrawiam Edit by Baskecior: poprawiłem nazwe tematu - na drugi raz prosze o nazewnictwo zgodne z regulaminem.
  8. w lewym rogu mam zmieniarke i nie widze dokladnie gdzie ma wejsc ta karta
  9. czesc mam w mojej audi telefon w podlokietniku ale nie wiem gdzie mam wlozyc karte sim w telefonie nie wloze ,bo juz sprawdzalem . dzieki
  10. prezes81 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam mam pytanie czy w a4 2,5 tdi 2000r mozliwe jest zeby nie bylo alarmu montowanego fabrycznie nie mam zadnej diody migajacej i czy mozna zalaczyc osobny alarm zeby dalo sie nim sterowac z kluczyka oryginalnego tzw. scyzoryk i gdzie w krakowie polecacie dobre warsztaty gdzie montuja alarmy. z gory dziekuje za odpowiedzi
  11. witam wszystkich od dwoch dni jestem wlascicielem ( mam nadzieje ze szczesliwym ) audi a4 2,5 v6 tdi 2000r

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.