Treść opublikowana przez prezes81
-
[B5 AKN] Proszę o ocenę wałków rozrządu (zdjęcia)
witam czy ktos mogby mi powiedziec jaki jest koszt naprawy walkow i jaki warsztat polecacie w krakowie ktory to zrobi . dzieki i pozdrawiam
-
[B5 AFB] Nie można uruchomić silnika, nie działa rozrusznik, świecą się kontrolki
witam mam problem z odpaleniem wsadzam kluczyk przekrecam zapalaja sie kontrolki i zaczynaja wariowac np zapalily sie migacze albo wszystko mruga i dalej nic gasnie wszystko cisza auto nie odpala slychac czasami stukanie gdy przytrzymam kluczyk w pozycji gdy uruchamia sie silnik.nawet nie ma jak podjechac do mechanika zeby sprawdzic co jest grane nie wiem czy kupic akumulator nowy bo moze sie okazac ze to nie to tylko np immobilizer akumulator ladowal sie przez ok 15 godz pomozcie
-
[B5 AFB] Jak wyjąć akumulator ?
witam wszystkich panowie moze to zabrzmi banalnie ale nie moge wyjac akumulatora nie wiem co go tam trzyma chodzi o audi a4 2.5 tdi 2000r dzieki za pomoc pozdrawiam
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
witam ja tankuje BP ULTIMATE ale sprobuje z VERVA w koncu sobie chwalicie to paliwko pozdrawiam
-
jak ustawic TV
tv mi odbiera tylko nie wiem jak zapisac program zeby byl na danym numerku
-
jak ustawic TV
witam czy wiecie jak mozna ustawic TV, mam navigation plus i nie wiem jak sie ustawia programy . prosze o pomoc dzieki
-
[B5 AFB] Wylaczanie silnika
witam chcialbym zamontowac w aucie cos co jest przydatne w dieslu a wiec po przekreceniu kluczyka zeby auto jeszcze chodzilo dzieki czemu nie trzeba siedziec w aucie i czekac tych pare minut zeby turbina ostygla .Jesli ktos ma cos takiego zamontowane to prosil bym o opine na ten temat i gdzie mozna to zamontowac w krakowie. z gory dziekuje i pozdrawiam Edit by Baskecior: poprawiłem nazwe tematu - na drugi raz prosze o nazewnictwo zgodne z regulaminem.
-
[ALL] Gdzie karta sim ?
w lewym rogu mam zmieniarke i nie widze dokladnie gdzie ma wejsc ta karta
-
[ALL] Gdzie karta sim ?
czesc mam w mojej audi telefon w podlokietniku ale nie wiem gdzie mam wlozyc karte sim w telefonie nie wloze ,bo juz sprawdzalem . dzieki
-
[B5] czy mam alarm?
witam mam pytanie czy w a4 2,5 tdi 2000r mozliwe jest zeby nie bylo alarmu montowanego fabrycznie nie mam zadnej diody migajacej i czy mozna zalaczyc osobny alarm zeby dalo sie nim sterowac z kluczyka oryginalnego tzw. scyzoryk i gdzie w krakowie polecacie dobre warsztaty gdzie montuja alarmy. z gory dziekuje za odpowiedzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich od dwoch dni jestem wlascicielem ( mam nadzieje ze szczesliwym ) audi a4 2,5 v6 tdi 2000r