Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM


Wandej

Rekomendowane odpowiedzi

Ragga przecież mówiłem, że to prawa autorskie i masz nie udostępniać tego koloru innym :cool1:

:polew: :polew:

Ten kolor to już w 3 B5 będzie śmigał i 2 B6 :polew:

zakończ produkcje w b6 :decayed: Galka jest dobra ale ja caly czas choruje na fotele w skórce :gwizdanie: Ale ceny powalające :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup od A6 i ognia , środek materiał i boki skóra :good:

Rzezbic cos trzeba?? Za mna to cos takiego dokladnie chodzi jak tutaj :gwizdanie: http://sprzedajemy.pl/audi-a4-b6-avant-kombi-1-9-tdi-130-km-2003-r-srebrny-bogate-wyposazenie-jedyny-w-polsce-czerwon,24442

Tylko że na moich kubłach i ciemniejsze :kox: Normalnie przechój :kox: Ale czarna też byłaby super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup od A6 i ognia , środek materiał i boki skóra :good:

Rzezbic cos trzeba?? Za mna to cos takiego dokladnie chodzi jak tutaj :gwizdanie: http://sprzedajemy.pl/audi-a4-b6-avant-kombi-1-9-tdi-130-km-2003-r-srebrny-bogate-wyposazenie-jedyny-w-polsce-czerwon,24442

Tylko że na moich kubłach i ciemniejsze :kox: Normalnie przechój :kox: Ale czarna też byłaby super :good:

Ale kupa pasje to drewno do tej czerwono krwistej skory :sick3: :sick3:

A propos - WANDEJ ?? lubisz chyba czerwony kolor :naughty: Ale nie przeginaj :no:

Co za dużo to i świnia nie zeżre :polew: :polew: :polew:

Skorka do Ciebie czarna moim skromnym zdaniem :embarrassed: Szukaj u Wojtka A4 on tym handluje jak świeżymi bułkami :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup od A6 i ognia , środek materiał i boki skóra :good:

Rzezbic cos trzeba?? Za mna to cos takiego dokladnie chodzi jak tutaj :gwizdanie: http://sprzedajemy.pl/audi-a4-b6-avant-kombi-1-9-tdi-130-km-2003-r-srebrny-bogate-wyposazenie-jedyny-w-polsce-czerwon,24442

Tylko że na moich kubłach i ciemniejsze :kox: Normalnie przechój :kox: Ale czarna też byłaby super :good:

Ale kupa pasje to drewno do tej czerwono krwistej skory :sick3: :sick3:

A propos - WANDEJ ?? lubisz chyba czerwony kolor :naughty: Ale nie przeginaj :no:

Co za dużo to i świnia nie zeżre :polew: :polew: :polew:

Skorka do Ciebie czarna moim skromnym zdaniem :embarrassed: Szukaj u Wojtka A4 on tym handluje jak świeżymi bułkami :polew:

Nie to że lubie al widzialem kilka egzemplarzy z taka bordowa skóra w B6 i bardzo ładnie to wyglądało :cool1:

Flyer a od avanta tył bedzie pasował?? Twoje z tego co widzialem to dobrze utrzymane są :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, pasuje z tego co wiem.

nie wiem tylko kiedy bede zmienial... na wiosne pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, pasuje z tego co wiem.

nie wiem tylko kiedy bede zmienial... na wiosne pewnie.

dobry czas :good: Także pamiętaj o mnie :naughty: A co bedzie recaro?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry czas :good: Także pamiętaj o mnie :naughty: A co bedzie recaro?? :naughty:

ano, tylko taka zmiana ma sens, ale zobaczymy jeszcze jak bedzie z talarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały up :wink4:

Listwa z tyłu pod zderzak w czarny mat + ramka grilla czarny mat :kox: Shadow już jest :kox:

dsc0128rf.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc0130hp.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:naughty: Do tego wpadły soczewy z b8(jedna jak narazie, druga czeka na montaż) i to co najważniejsze :naughty:

ORI RS6 19` leżą w garażu i czekają na malowanie na biało :jerk: :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ścięciem nie w ta stronę :naughty: woda bedzie ci sie nalewać do tłumika :decayed:

Zrób zdjęcie typowo tyłu auta jeśli możesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te końcówki to jakoś nie teges zamontowane :tongue4:

Raguś :polew: :polew: wysyłam wszystko w pon, a tego fiutka od gazowni nie ma tez do Pon dlatego we wtorek bede wiedział coś z modułem. pozdro, .............Wandej pokaz normalne foto tyłka bo tez mi coś nie pasi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myje bo i tak sie zaraz u.ebie :decayed: Dokładka seria a końcówki nie ulter tylko całe tłumiczki robione na zamówienie :naughty: Krzywo są bo tłumikarze jakoś sobie słabo radzą z rzeźbą wydechów :thumbdown: Zmienić potrafią i nic po za tym :thumbdown: Ale jest człowiek który to ogarnie tylko kolanka 75 stopni muszę kupić :wink4:[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 14:54_________________________________________________Wiosna 2012:

RS6 WHITE :kox: :kox:

dsc0144i.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc0145er.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Musiałem sie pochwalić :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zrob jeszcze jakies inne biale akcenty w aucie... zebys nie mial srebrnych lusterek, bialych kol i chromowanych znaczkow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zrob jeszcze jakies inne biale akcenty w aucie... zebys nie mial srebrnych lusterek, bialych kol i chromowanych znaczkow :)

No właśnie się zastanawiam co pomalować :mysli: Lustra może i znaczek z przodu?? Co myślicie? :przebiegly:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...