Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gałka petarda ? 

Widzę, że dorzuciłeś pamięć fotela... opuszcza Ci się prawe lusterko ?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, koziol992 napisał:

Gałka petarda ? 

Widzę, że dorzuciłeś pamięć fotela... opuszcza Ci się prawe lusterko ?

Opuszczało i podswietlalo lusterka... 3x po tym przestało. Coś jest nie tak z modułem od kierowcy. 

Zgłosiłem sprawę, czekam na wymianę modulow

 

Opublikowano

aa, czyli rozumiem, że na modułach od kkam?

też sobie kupiłem te moduły. Okazało się po fakcie, że opuszczanie działa tylko z mce high :(

Myślałem, że udało Ci się uruchomić opuszczanie prawego razem z pamięcią fotela tak jak jest w ori 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, koziol992 napisał:

aa, czyli rozumiem, że na modułach od kkam?

też sobie kupiłem te moduły. Okazało się po fakcie, że opuszczanie działa tylko z mce high :(

Myślałem, że udało Ci się uruchomić opuszczanie prawego razem z pamięcią fotela tak jak jest w ori 

Tak jak piszesz, wszystko na modułach w fullu od kkama, tyle że polowiczny sukces bo w tym momencie 1 wgl nie działa... Zmieni się to po majowce

Co do Twego mce to zmieniaj czym predzej? kosztuje grosze? PS gdzieś wala mi się mce, muszę sprawdzić jaka ma końcówkę... 

Opublikowano

Kosztuje grosze, ale dużo kabelkologii do przerobienia. 

Tak naprawdę potrzebne byłoby mi tylko właśnie do opuszczania lusterka ?

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, koziol992 napisał:

Kosztuje grosze, ale dużo kabelkologii do przerobienia. 

Tak naprawdę potrzebne byłoby mi tylko właśnie do opuszczania lusterka ?

Może kkam coś jeszcze ma ?

Opublikowano
  • Autor

Wpadła skrzynia hck i kompletne sprzęgło z dwumasem  custom 3.0tdi pod 1.9 + rozrusznik Valeo i połośki z 2.0brd i wybierak

Niestety nie było mi dane pojeździć na 5 i 6 przez uszkodzony Wybierak. Okazał się zlomem. 

To samo tyczy się stabilizatorów z RS - gumy na nich nie były pierwszej młodości i trzeba było je zamówić. Także nadal czekają na montaż. 

Następnie czeka mnie adaptacja wkładu licznika bo wskazówka predkosciomierza stoi w miejscu a tempomat umarł. 

Co do gałki z TT... To aby weszła i spełniała swoją funkcję to drążek należy uciąć z 8-10cm.... No masakra

DSC_1239.JPG

DSC_1240.JPG

Opublikowano

Składaj to wszytko bo czekam jak będzie sprawowało się sprzęgło od Krzyśka ?

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, boguc napisał:

Składaj to wszytko bo czekam jak będzie sprawowało się sprzęgło od Krzyśka ?

Sprzęgło już założone.. Wszystko ok. Prawie jak serią. Przy końcu jedynie trochę twarde

Opublikowano

no ładne mody, jakieś fotki gałki na aucie :) ?

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, dkdk95 napisał:

no ładne mody, jakieś fotki gałki na aucie :) ?

W gałce mieszek muszę przełożyć jeszcze ?

Opublikowano

ciepłą wodą jak go potraktujesz to się ładnie naciągnie pod ramkę a4 :) 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.05.2019 o 22:22, koziol992 napisał:

ciepłą wodą jak go potraktujesz to się ładnie naciągnie pod ramkę a4 :) 

Ramka ramka - kupiłem mieszek pod a4 tu nie ma problemu. 

Problemem jest umocowanie mieszka i zamocowanie kapsla... Aby mieszek trzymał się pod galka... Mieszek jest za gruby w porównaniu z ori mieszkiem z TT - plastik nie chce przeskoczyć i wpaść w swoje miejsce?

 

 

Wpadł fotochrom zew do kompletu i listwy sline. Montaż w tygodniu 

DSC_1246.JPG

DSC_1247.JPG

Edytowane przez dydek1
.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.05.2019 o 22:22, koziol992 napisał:

 

Stabilizatory od RS przód i tył zamontowane. Prowadzenie auta poprawiło się trzykrotnie. Powinni to seryjnie montować gdy te auta wychodzily

Opublikowano
  • Autor

Skrzynia hck i sprzęgło 240mm + kevlar na pokladzie

Gałka zrobiona z nowym mieszkiem 

I zakup kabeloologii pod bluetooth i aux

 

 

Messaging1558265110875.jpg

Messaging1558265103574.jpg

DSC_1253.JPG

Opublikowano
  • Autor

Zewnętrzny fotochrom i listwy na miejscu

Bluetooth, aux i tel też ogarniete

DSC_1265.JPG

DSC_1263.JPG

DSC_1260.JPG

DSC_1258.JPG

DSC_1254.JPG

DSC_1255.JPG

Edytowane przez dydek1
..

Opublikowano
  • Autor

Składanie, podświetlanie i tilt

Opublikowano

Dobra robota, gratuluje nowych modów Dawid powiedz mi tilt masz z modułów od Krzyśka czy masz pamięć zainstalowaną?

Edytowane przez MichałA4

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, MichałA4 napisał:

Dobra robota, gratuluje nowych modów Dawid powiedz mi tilt masz z modułów od Krzyśka czy masz pamięć zainstalowaną?

A dziękować. Tilt jest z modułów od Krzyśka

Opublikowano

Nie wiem jak to jest przy ori pamięci, ale ja u siebie zauważyłem na modułach właśnie od Krzycha, że lustro po kilku cyklach funkcji tilt rozjeżdża się i nie wraca na taką wysokość jak było na początku.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.