Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A dało by radę podać nr części żebym mógł sobie skomponować zestaw na 300mm? 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, sebek1093 napisał:

A dało by radę podać nr części żebym mógł sobie skomponować zestaw na 300mm? 

A bodajże bda 606 i607

Mogę Ci nawet sprzedać te co mam

Opublikowano

A w jakiej cenie? 

Opublikowano
  • Autor

Jako że cudowna kontrolka zasugerowała koniec klocków przód, przyszedł czas na zmianę hamowni na przodzie. 

Były 345 OZ + klocki Ferodo Premier

Teraz sprawdzę jak sprawuje się zestaw Rotinger + Ferodo DS

received_2558800550895036.jpeg

received_2727171744033731.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Po 4 latach jazdy na Continental ContiSport Contact 5 czas wypróbować inna gume

Wybór padł na Michelin Primacy 4

Zobaczymy jak długo posłużą. 

Rozmiar 225/40/18

 

received_620320108805684.jpeg

received_2278359899130751.jpeg

received_274407760212941.jpeg

Opublikowano
W dniu 3.03.2020 o 12:34, dydek1 napisał:

Jako że cudowna kontrolka zasugerowała koniec klocków przód, przyszedł czas na zmianę hamowni na przodzie. 

Były 345 OZ + klocki Ferodo Premier

Teraz sprawdzę jak sprawuje się zestaw Rotinger + Ferodo DS

received_2558800550895036.jpeg

received_2727171744033731.jpeg

Polecam Rotinger GT. Juz ponad 3tys km i hamuje zacnie :D i ładnie wyglada. 

4441CDE5-9E63-4E8B-BCE5-DE2C9039E13E.jpeg

Opublikowano
  • Autor
40 minut temu, dzejo napisał:

Polecam Rotinger GT. Juz ponad 3tys km i hamuje zacnie :D i ładnie wyglada. 

4441CDE5-9E63-4E8B-BCE5-DE2C9039E13E.jpeg

Liczę że się nie zawiodę i ten zestaw nie powie mi,, papa'' bo paru lepszych hamowaniach

Opublikowano

Ja testowałem 200-0 kilka razy rozgrzewałem hebel katowałem i tarcze proste. Podstawa idealnie wyczyścić piasty oraz ustawić tarcze na jak możliwie najmniejsze bicie boczne. 

Opublikowano

Dokładnie, jw. Będzie Pan zadowolony :) 

Opublikowano
14 godzin temu, dydek1 napisał:

Liczę że się nie zawiodę i ten zestaw nie powie mi,, papa'' bo paru lepszych hamowaniach

Zacnie się prezentują. :thumbup1:

 

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, dzejo napisał:

Ja testowałem 200-0 kilka razy rozgrzewałem hebel katowałem i tarcze proste. Podstawa idealnie wyczyścić piasty oraz ustawić tarcze na jak możliwie najmniejsze bicie boczne. 

Dlatego postanowiłem zrobić to jak najbardziej profesjonalnie przy wymianie i dodatkowo zakupiłem zegar????

Screenshot_20200306-145448.png

Opublikowano
1 godzinę temu, dydek1 napisał:

Dlatego postanowiłem zrobić to jak najbardziej profesjonalnie przy wymianie i dodatkowo zakupiłem zegar????

 

Ja kupiłem taki sam :D U mnie fajnie się zgrało i najmniejsze bicie było w ori miejscu i tarcze mogłem przykręcić na tą małą śrubkę z łebkiem w stożek :D nie musiałem wiercić nowego otworu :D powodzenia w montażu :D

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, dzejo napisał:

 

Ja kupiłem taki sam :D U mnie fajnie się zgrało i najmniejsze bicie było w ori miejscu i tarcze mogłem przykręcić na tą małą śrubkę z łebkiem w stożek :D nie musiałem wiercić nowego otworu :D powodzenia w montażu :D

W którym ori miejscu? 

I gdzie chciałeś wiercić otwór? 

Opublikowano

W tych tarczach jest otwór montażowy w który wkręcasz srubke mała żeby Ci tarcza nie spadała podczas demontażu kola. Tak jest w b7 bodajże o ile pamietam. W b6 nie ma w piascie otworku oryginalnie i tarcza po zdjęciu kola jest luzna. U mnie ktoś wcześniej piasty wymienił i juz mam te z otworem na śrubkę.

EAB5C9DC-0139-4265-9724-28C896F8914D.jpeg

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, dzejo napisał:

W tych tarczach jest otwór montażowy w który wkręcasz srubke mała żeby Ci tarcza nie spadała podczas demontażu kola. Tak jest w b7 bodajże o ile pamietam. W b6 nie ma w piascie otworku oryginalnie i tarcza po zdjęciu kola jest luzna. U mnie ktoś wcześniej piasty wymienił i juz mam te z otworem na śrubkę.

EAB5C9DC-0139-4265-9724-28C896F8914D.jpeg

No dokładnie. Dlatego mając ten otwór do przykrecenia tarczy i zegar tak naprawdę mam 5 pozycji by dobrać pozycje z jak najmniejszym biciem

Opublikowano

Masz 5 pozycji ale otworek w piaście i tarczy pasuje tylko w jednej pozycji. Jak juz przekręcisz to juz nie będzie pasować :D  Z tylu nie mialem tych otworów wiec ustawiłem sobie tarcze jak najlepiej i wtedy zaznaczyłem i wierciłem w piascie i gwintowalem

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.03.2020 o 22:01, dzejo napisał:

Masz 5 pozycji ale otworek w piaście i tarczy pasuje tylko w jednej pozycji. Jak juz przekręcisz to juz nie będzie pasować :D  Z tylu nie mialem tych otworów wiec ustawiłem sobie tarcze jak najlepiej i wtedy zaznaczyłem i wierciłem w piascie i gwintowalem

Wiem o co chodzi?

Cyk i gotowe?

 

DSC_1876.JPG

DSC_1873.JPG

Opublikowano
  • Autor

Dzień Kobiet... Od samego rana musiałem chwilę ucieć do garazu???

Zderzak wrócił z lakierni więc od razu został wrzucony na auto. 

Pozostało zmienić długość wydechów bo są całkiem schowane

DSC_1884.JPG

Opublikowano
  • Autor

Zawieszenie zaczęło mi się odzywać z przodu... A że po wymianę opon i dołożeniu dystansów z tyłu warto by było zrobić zbieżność i geometrię czas wymienić zawieche.

Zdecydowałem się na komplet z Regum. Pl + drążki na przid

DSC_1887.JPG

Opublikowano

dasz jakieś dokładniejsze foty tych wahaczy po regeneracji? Jak z jakością? równo obsadzone tuleje itp?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.