Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poka przód . :wink:

Opublikowano
W dniu 6.01.2021 o 13:20, dydek1 napisał:

Kierownica już na miejscu

DSC_2386.JPG

Widziałbym taki zestaw u siebie :cheesy:

Fajny wóz, wygląda świetnie :thumbup:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, dekiel 13 napisał:

Poka przód . :wink:

Standard 345

DSC_0622.JPG

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, R4xx napisał:

Widziałbym taki zestaw u siebie :cheesy:

Fajny wóz, wygląda świetnie :thumbup:

A dziekuje??????

Opublikowano
  • Autor

288 leci na sell

DSC_2336.JPG

Opublikowano

tyl 288 bedziesz chcial sprzedac same zaciski oslony czy calosc z tarczami klocami

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, Mukade93 napisał:

tyl 288 bedziesz chcial sprzedac same zaciski oslony czy calosc z tarczami klocami

Komplet... Jtr pomierzę tarcze, porobię zdj klocków ale całość jest prawie jak nowa

Opublikowano
3 godziny temu, dydek1 napisał:

Standard 345

DSC_0622.JPG

Dooobrze wypełnia. :whistling:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadnie vfiz. Sterowane pod multifunkcje

DSC_2475.JPG

Opublikowano

Fajna zabawka będziesz zadowolony, trzeba się troche namęczyć żeby to upchnąć za licznikiem ale jak już  wszystko złożysz i odpalisz sobie open ceremony to banan na twarzy murowany   :)

Edytowane przez MichałA4

Opublikowano
17 godzin temu, dydek1 napisał:

Wpadnie vfiz. Sterowane pod multifunkcje

DSC_2475.JPG

Zazdro. Gdybym miał kolor fis, sam inwestowałbym :thumbup:

Opublikowano
10 minut temu, R4xx napisał:

Zazdro. Gdybym miał kolor fis, sam inwestowałbym :thumbup:

Z czerwonym też działa :wink:

Opublikowano
51 minut temu, pelonek1 napisał:

Z czerwonym też działa :wink:

Ale już nie wygląda tak fajnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 29.03.2021 o 00:24, MichałA4 napisał:

Fajna zabawka będziesz zadowolony, trzeba się troche namęczyć żeby to upchnąć za licznikiem ale jak już  wszystko złożysz i odpalisz sobie open ceremony to banan na twarzy murowany   :)

Podzielę się opinia... 

 

PS. Niedługo wpadnie kolejny rarytas

Opublikowano
W dniu 29.03.2021 o 08:55, pelonek1 napisał:

Z czerwonym też działa :wink:

serio? ciekawe czy do exeo tez nie ma z tym problemu

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, Mukade93 napisał:

serio? ciekawe czy do exeo tez nie ma z tym problemu

Pytaj producenta

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
W dniu 20.05.2014 o 19:28, dydek1 napisał:

Witam Wszystkich :decayed:

W tym wątku chciałem przedstawić moje skromne wozidło którego posiadaczem jestem

A4 B6 1.9 TDI AWX 131KM 5 Gear
Kolor : LY7W
Wnętrze: 

RECARO speed + schowki

RNSE LED + Tv

Climatron b7 i grzane tyłka

Schowek ze zmieniarka

BOSE b7 + tuba Q5 na wzmacniaczu RS6

Drl 

Clh

Lustro fotochrom z kompasem

Kolor FIS

Ręczny RS4

Klamki RS4

Sufit Sline + Ambient

Start RS4

Przyciski szyb a6 c7

Dekory 1NK

Tempomat

Pamięć foteli

Dodatkowe gniazdo zapalniczki w popielniczke USA

Włącznik z Q3 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

DSC_0628.JPG

DSC_0629.JPG

DSC_0627.JPG

DSC_0583.JPG

DSC_0566.JPG

Cześć 

Jak zamontować takie przyciski do szyb w b6? Dużo zmian i docinek?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 30.04.2021 o 18:53, Gustaw666 napisał:

Cześć 

Jak zamontować takie przyciski do szyb w b6? Dużo zmian i docinek?

Napisałem na priv

  • 2 lata później...
Opublikowano
  • Autor

Vfiz

IMG_20230224_172504.jpg

Opublikowano
  • Autor

Multimapa na miejscu ,sterowana tempomatem

Screenshot_2022-10-28-21-09-40-599_com.facebook.orca.jpg

Edytowane przez dydek1

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.