Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Regum regenerują także sworznie? Jak to jest zrobione? 

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, kkam napisał:

dasz jakieś dokładniejsze foty tych wahaczy po regeneracji? Jak z jakością? równo obsadzone tuleje itp?

Jakość bdb. Do zwrotu przyjmują tylko oem lub Lema. Powiem szczerze że skusiłem się na ofertę od nich z ciekawości... Połowa fb poleca ich usługi... 

A jak z oceną? Zobaczymy po montażu... 

DSC_1893.JPG

DSC_1895.JPG

DSC_1896.JPG

DSC_1897.JPG

DSC_1898.JPG

DSC_1900.JPG

DSC_1901.JPG

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, Sentec napisał:

Regum regenerują także sworznie? Jak to jest zrobione? 

Regeneruje. 

Jak to robią trzebaby ich dopytac

Opublikowano
  • Autor

Panowie ,zamierzam robić geometrie auta wraz ze zbieznościa. Słyszałem że ciężko ruszyć śruby tylnych tuleji wahaczy. Przy okazji wymiany opon z tyłu potraktowałem je wd40. 

Pytanie. Jak nie odkręca mi tych srub od regulacji to podobno jedyne rozwiążanie to wymiana tuleji wahaczy + nowe śruby.Możecie coś polecić jakie zakupic i czy śruby tylko ori? Jeśli tak to jaki maja nr?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.03.2020 o 18:16, Sentec napisał:

 

Próba uruchomienia auta zakończyła się 1 tylko kontrolką na blacie. 

Aku zakończyło swój żywot. Próby doładowania nic nie dały. 

Będzie nowy. 75Ah 760A  EN. Tuborg

DSC_1903.JPG

DSC_1906.JPG

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam. Dawno mnie nie było ale zatrzymała mnie kwarantanna  koronawirusa

Zawiechy ani zbieżności nadal nie zrobiłem... Zakłady pozamykane... Liczę że na dniach uda mi się ustalić choć jakiś konkretny termin.

O ustaleniu terminu na nowe wtryski na Wzm +50/+100 nie wspomne. 

Od jakiegoś czasu kompletowałem graty pod nowy swap hebli tył. O ile załatwienie zacisków to pestka... Jest tego pełno to jarzma od a6 c6 to dramat. Już miałem kupować nowe ale wkoncu udało się ogarnąć używki. Oslony będą z s4 b6. 

Wszystko pójdzie w proszek i dokupię blaszki zasłaniające klocek. Przód jest 345 na jedno tłoku także jakoś to już będzie hamować. 

DSC_1980.JPG

Edytowane przez dydek1

Opublikowano
  • Autor

W międzyczasie dokupiłem 102 mm z Buzzer na tył, bo 90 od Ulter'a w zderzaku S4 wyglądały wg mnie za słabo

DSC_1955.JPG

DSC_1972.JPG

DSC_1969.JPG

DSC_1970.JPG

DSC_1968.JPG

Opublikowano

Dobrze siedzi! :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Olgierd93 napisał:

Dobrze siedzi! :thumbup1:

Dzieki?

Opublikowano

No i niech ktoś powie że 100 są za duże, teraz to dopiero wyglada tak jak trzeba.

Robiłem ten sam zabieg u siebie i jestem z tego bardziej zadowolony niz jak przechodziłem z ori na 90, tak ze ode mnie duzy plus za zmiane Dawid, wreszcie jakis meski rozmiar :)

Edytowane przez MichałA4

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, MichałA4 napisał:

No i niech ktoś powie że 100 są za duże, teraz to dopiero wyglada tak jak trzeba.

Robiłem ten sam zabieg u siebie i jestem z tego bardziej zadowolony niz jak przechodziłem z ori na 90, tak ze ode mnie duzy plus za zmiane Dawid, wreszcie jakis meski rozmiar :)

Sam siebie pytałem co robić po zmianie zderzaka. Czy raz jeszcze ustawiać 90?( zderzak s4 bardziej,, wystaje'' od zwykłego zderzaka), czy kupować 100?

Padlo na 100.Uwazam że była to dobra decyzja. Do tego zderzaka pasuje bdb

Opublikowano
  • Autor

Stara Babcia

FB_IMG_1591258015456.jpg

DSC_2002.JPG

DSC_1946.JPG

Edytowane przez dydek1

Opublikowano
  • Autor

W międzyczasie poduszka lewa silnika wylała mi się. Zamówiłem wszystkie, łącznie z poducha skrzyni (żółta - 06) i odbojnikiem Lema. 

Zamówiłem również zestaw naprawczy drążka zmiany biegów montowany od str lewarka bo zmieniając skrzynie w tamtym roku zestaw naprawczy poszedł od dołu a o górze zapomnialem. Montaz myślę że jakoś w czerwcu?

DSC_2060.JPG

DSC_2062.JPG

DSC_2061.JPG

Opublikowano
  • Autor

Żona chyba jeszcze nie zamierza odchodzic????

DSC_2064.JPG

DSC_2066.JPG

DSC_2065.JPG

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Udało się poskładać babcie. Wpadła zawieche + talerzyki z b5 na nowych gumach Lema i Mayle, poduszki i jedna polos która odmówiła posłuszeństwa.. 

Przy okazji auto dostało mycie i ceramike Gravona

DSC_2111.JPG

received_573995453308655.jpeg

DSC_2109.JPG

Opublikowano
  • Autor

Ogarniesz auto to od razu pada deszcz???

DSC_2117.JPG

DSC_2116.JPG

Opublikowano

Dobrze ma u ciebie  stoi w zadbanym ogrodzie pewnie zadowolona .  :naughty:

Zacnie się prezentuje. :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, dekiel 13 napisał:

Dobrze ma u ciebie  stoi w zadbanym ogrodzie pewnie zadowolona .  :naughty:

Zacnie się prezentuje. :thumbup1:

Dzieki? 

Opublikowano

Ile Cie wyszly wszystkie poduchy silnika i skrzyni + odbojnik? w aso brales tak?

Opublikowano
  • Autor
40 minut temu, pdk napisał:

Ile Cie wyszly wszystkie poduchy silnika i skrzyni + odbojnik? w aso brales tak?

Poduchy silnika z aso - 970zl

Poducha skrzyni i odbojnik - Lemforder brane z allegro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.