Treść opublikowana przez Sentec
-
Jaka sprężarka klimatyzacji do A4 B6?
Ciężko jest że sprężarkami o dokładnie tych numerach... Szukam używki i mam zapytanie, czy sprężarka o końcówkę BF lub BE będzie zamienna?
-
Jaka sprężarka klimatyzacji do A4 B6?
Mógłbyś podać mi numery zestawu , głównie sprężarki Vin: WAUZZZ8EX4A183051 Dzięki z góry
-
Czy ta sprężarka klimatyzacji pasuje do A4 B6/B7?
Witam. WAUZZZ8EX4A183051 . Naklejka od sprężarki praktycznie całą zdarta... Kompresor Skraplacz Osuszacz Parownik Dysza Dziękuję i pozdrawiam!
-
Czy ta sprężarka klimatyzacji pasuje do A4 B6/B7?
Witam. WAUZZZ8EX4A183051 . Naklejka od sprężarki praktycznie całą zdarta... Kompresor Skraplacz Osuszacz Parownik Dysza Dziękuję i pozdrawiam!
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Sentec skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8EX4A183051
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Regum regenerują także sworznie? Jak to jest zrobione?
-
Wymiana zwykłych reflektorów na xenon
Pasować i świecić będzie. Nie będziesz miał samopoziomowania jak i też manualnej regulacji.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Tylko jak to jest z tym modułem... Jak go podłącze do lamp bixenon to przy odpaleniu na 30% długich nie będzie wariować mi przesłona od bi?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
A jak myślicie, co by było ciekawą opcją: Lemforder, czy Meyle HD. Z tego co wiem, Meyle jest troche tańsze ale podobno jakość też jest dosyc dobra
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Podasz jakiś link do tego Archoila, którego dolewasz do swojej furki?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Witam. prosiłbym o rozkodowanie vin:WAUZZZ8EX4A183051. Dzięki i pozdrawiam!
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
A przy wyłączonym EGR programowo nie powinno być w specifed maksymalna wartość?
-
B6 DIVISION
Takie szybkie pytanie. Czy poduszka skrzyni że skrzyni 5b(awx) będzie pasować pod skrzynie 6b (avf)? Ten sam temat tyczy się poduszek silnika, czy będą pasować z awx do avf?
-
Ciągłe światło cofania, numer czujnika
Mi chodzi o czujnik wstecznego znajdający sie w skrzyni
-
Ciągłe światło cofania, numer czujnika
Witam. Otóż świeci mi się cały czas światło wstecznego mimo że wsteczny nie jest włączony. Problemem jest zapewne czujnik wstecznego. Czy mógłby podać mi ktoś numer części tego oto czujnika, do skrzyni hcf silnik avf A4 b6 04r. Dzięki i pozdrawiam
-
Audi a4 b6 Avant 1.9 TDI AVF 182Km/370nm Czarnula by MilUl
z wylaczonym econ czyli palacą się lampką na econ czy nie?:D
-
Audi a4 b6 Avant 1.9 TDI AVF 182Km/370nm Czarnula by MilUl
O kurde, to po mapowaniu tak mało pali, czy od samego początku ?:D
-
Audi a4 b6 Avant 1.9 TDI AVF 182Km/370nm Czarnula by MilUl
Graty, i oby kolejne 300 pochodzil bez problemu! A tak nawiasem, jakie masz spalanie przy spokojnej jezdzie, ze na 3/4 masz jescze zasieg 950km?:D
-
1.9 TDI AVF
Wiesz co, do konca Ci nie powiem, poczekaj może na opinię mądrzejszych odemnie. W kazdym badz razie no zauwazyłem cos co odbiega od normy, wiec mozliwe, ze cos jest z tym nie tak
-
1.9 TDI AVF
A to wymieniałeś egr i go wyłączałeś?:p
-
1.9 TDI AVF
Według mnie, pompki w super stanie, synchro na 0, nawet nie skacze, elegancko. Jedynie co to przepływka jakoś dużo bije, wydaje mi sie ze zbyt duzo Pozatym elegancko
-
[B6 AVF] Duże spalanie na biegu jałowym
U mnie np na wałku ustawionym na 0 jest 0,8l - 1l/h. Tez chyba za dużo, ale niewiem dlaczego tak jest...
-
[B6 AWX] Drgania w przedziale 1800-2000 obrotów
Witam, sprawdzałeś korekcje pompek? Najprawdopodobniej problemem może być któryś padający pompowtrysk
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Co możecie polecić dla mojej A4 B6 1.9 130km sedan? Potrzebuje całego kompletu tarcze przód tył, plus klocki przód tyl. Z tego co czytam, najlepsza opcja to Tarcze Zimmerman i klocki Ferodo. Jak by to wyglądało cenowo, kupował ktoś taki komplet? A może polecicie coś ciekawego w rozsądnych pieniądzach, co również dobrze się sprawdza?
-
2.0 FSI Przerywa, chodzi na 3 cylindrach
Witam. Otóż mam problem, silnik 2.0FSI AWA. Auto chodzi najprawdopodobniej na 3 cylindrach, wyświetla się check i mryga. Po zbadaniu VAGiem wykazuje błędy jak na zdjęciu. Od czego zaczynać? Co tu się może dziać? Za każdą informacje dziękuje