Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, dydek1 napisał:

Poduchy silnika z aso - 970zl

Poducha skrzyni i odbojnik - Lemforder brane z allegro

Jak wrażenia po wymianie i dużo się meczyles z wyciągnięciem poduszek?

Co odkrecales żeby je wytargac?

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Patryk14 napisał:

Jak wrażenia po wymianie i dużo się meczyles z wyciągnięciem poduszek?

Co odkrecales żeby je wytargac?

Zupełnie inne auto, nie buja przy gaszeniu silnika, całkowicie wyeliminowane wibracje odczuwalne na budzie, zwłaszcza że moje stare poduchy tak wygladaly:

Prawa cała porozrywana ale jeszcze coś w niech chalupie. Lewa całkowicie wylana-pusta. 

Poduszki wymienione na podnośniku z uniesionym silnikiem. 

Screenshot_20200715-151107.png

Opublikowano
  • Autor

Ramka drzwi kierowcy w dolnej części zaciąga wody i postanowiła sobie rdzewieć..... 

Po pół roku uroslo pokaźnie i wypychało uszczelkę. 

Postanowiłem ja wymienić. Roboty 3h z ustawianiem ale było warto???

received_798771630573505.jpeg

DSC_2129.JPG

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widziana dziś godz 17 !   Fajnie się prezentuje !  :)  Pozdrawiam .

viber_image_2020-07-27_16-34-51.jpg

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, demolka94 napisał:

Widziana dziś godz 17 !   Fajnie się prezentuje !  :)  Pozdrawiam .

viber_image_2020-07-27_16-34-51.jpg

Wpadłem na 30 min do Kalisza:) o 17 gdzieś wychodziłem....Musieliśmy się minąć bo obok było pusto hehe

Opublikowano
  • Autor

Autko dostało pompki wzm +50

94mg

Obecnie jest około 250km/500Nm

Kurzu jest zbyt wiele. Następne będzie strojenie. Z racji dostępności zrobię to w GenowefaGarage

DSC_2153.JPG

DSC_2155.JPG

Edytowane przez dydek1

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, kamil-vag napisał:

Po strojeniu już powinno się całkiem fajnie odpychać ?

Po strojeniu spodziewam się że z 20km przybędzie

Opublikowano
  • Autor

Pora na serwis olejowy i filtry. 5w40 Syntetic Red Line + Archoil 9100

DSC_2190.JPG

DSC_2189.JPG

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Walczymy z ostrym cieniem mgły.. 

Moje AL - ki są do sprzedania

DSC_2212.JPG

DSC_2223.JPG

Opublikowano
  • Autor

Dziś małe poprawki w sofcie

DSC_2263.JPG

Opublikowano
  • Autor

DSC_2267.JPGZ dymem to i pod 270hp

Bez stanęło na tym

DSC_2296.JPG

Opublikowano
  • Autor

Temat hamulców na tył dobiega końca. 

Będzie Rotinger 330 i klocek Ferodo. 

Osłony na tył kupione. Śruby, blaszki dotarły. Czekam aż zestaw wróci z piecowni i dzialamy

DSC_2269.JPG

Opublikowano

Dooobre kreski. :thumbup1:

Opublikowano

Dawno zaglądałem !
Konkretnie się dzieje :D

Opublikowano

Dawid kto ogarniał Ci turbo i jej przerobke?

Chce do siebie taki zestaw wrzucic i nie mam kogo podpytac ,na Facebooku znalazlem  firme Fmotors ktora takie cos moze przygotowac ale szukam opinii uzytkownikow tez.

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, MichałA4 napisał:

Dawid kto ogarniał Ci turbo i jej przerobke?

Chce do siebie taki zestaw wrzucic i nie mam kogo podpytac ,na Facebooku znalazlem  firme Fmotors ktora takie cos moze przygotowac ale szukam opinii uzytkownikow tez.

Wszystko zwiazene z turbo, IC i DP ogarniał mi Krzysiek z TurboSpawu. Także masz niedaleko?

Opublikowano

Zgadza się, tylko coś ostatnio dużo negatywnych opinii jest na ich robote , a tu do wydania jest kilka tys wiec chce to zrobic profi. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.10.2020 o 00:06, MichałA4 napisał:

Zgadza się, tylko coś ostatnio dużo negatywnych opinii jest na ich robote , a tu do wydania jest kilka tys wiec chce to zrobic profi. 

O turbo, przerobke, DP - nie masz co się martwić... Delikatne schody zaczynają się przy estetyce pracy... Dokrecenue śrubki, plastiku itd. Może to detal ale ja zwracam na to uwagę gdy sam później muszę to poprawiać... 

Opublikowano

Ładna sztuka :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.