Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1


dydek1

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, staniek napisał:

etka tak podaje, i ja swój 22 mm kupiłem właśnie od S4 B7.  A przynajmniej sprzedający tak twierdził. 

Z którego roku było to b7 pamiętasz? Bo pewnie z początku produkcji nie ma co szukać a takie się wlasnie częściej trafiają na czesci

Edytowane przez dydek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam bo to ponad dwa lata temu było, ale jak będę pamiętał to w weekend zerknę do etki i Ci napiszę. 

 

Pozdr 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, staniek napisał:

Nie pamiętam bo to ponad dwa lata temu było, ale jak będę pamiętał to w weekend zerknę do etki i Ci napiszę. 

 

Pozdr 

Oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według Etki S4 B7 miały staby 22mm od VIN'u 8E-6-000 0001, ale wiadomo najlepiej dla pewności poprosic żeby sprzedający jednak zmierzył średnicę.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z góry przepraszam że tu pisze ale mam b6 quatrro awx z kominami po lewej i prawej stronie tylko że zagięte... Moje pytanko czy kupując zderzak z odkrytymi kominami np od 1.8t będzie pasował plug&Play ? Mocno siara wygląda z zagiętymi rurkami bo nigdzie nie mogę znaleźć zdjęć :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2018 o 10:55, staniek napisał:

Według Etki S4 B7 miały staby 22mm od VIN'u 8E-6-000 0001, ale wiadomo najlepiej dla pewności poprosic żeby sprzedający jednak zmierzył średnicę.

 

Pozdr

Kurcze, to pozostaje mi jedynie prosić by z suwmiarka sprzedający biegał i mierzył:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2018 o 01:33, Walcziii napisał:

Witam, z góry przepraszam że tu pisze ale mam b6 quatrro awx z kominami po lewej i prawej stronie tylko że zagięte... Moje pytanko czy kupując zderzak z odkrytymi kominami np od 1.8t będzie pasował plug&Play ? Mocno siara wygląda z zagiętymi rurkami bo nigdzie nie mogę znaleźć zdjęć :(

 

Zderzak bd pasował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, dydek1 napisał:

Kurcze, to pozostaje mi jedynie prosić by z suwmiarka sprzedający biegał i mierzył:)

W sumie tak. Ale jak foto jest dobre to da się poznać czy jest to 20 mm czy 22 mm po tych plastikowych tulejkach na stabilizatorze (22 ma długie tulejki, a w 20 jest to jedynie pierścień oporowy). Popatrz sobie na zdjęcia, chociażby w Google grafika, to obczaisz o co mi chodzi  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, staniek napisał:

W sumie tak. Ale jak foto jest dobre to da się poznać czy jest to 20 mm czy 22 mm po tych plastikowych tulejkach na stabilizatorze (22 ma długie tulejki, a w 20 jest to jedynie pierścień oporowy). Popatrz sobie na zdjęcia, chociażby w Google grafika, to obczaisz o co mi chodzi  

Dobrze znalazłem? Od góry niby 22mm

3751028s-960 (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od góry 22, a ten niżej to będzie 18. W 20 guma siedzi bezpośrednio na pręcie stabilizatora, po tym numerze 8E0 511 409 AJ znajdziesz jak wygląda to w 20 mm  

 

Już mam https://goo.gl/images/byiykE

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, staniek napisał:

Od góry 22, a ten niżej to będzie 18. W 20 guma siedzi bezpośrednio na pręcie stabilizatora, po tym numerze 8E0 511 409 AJ znajdziesz jak wygląda to w 20 mm  

 

Już mam https://goo.gl/images/byiykE

Dzięki,wielkie:) już wiem czego szukać:) 

Teraz tylko polowanie zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MARCIN607 napisał:

Panie foty nie banglają w pierwszym poście ? 

Marcin, będą niedługo, poprawione i zaktualizowane ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiasy i siłowniki do automatycznego unoszenia klapy i gekon ???

DSC_0699.JPG

DSC_0700.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MichałA4 napisał:

Dobry modzik :thumbup1: szkoda że w avancie nie wymyślili czegoś takiego :facepalm:

Były, - sprężynki zielone lub niebieskie. Nie pamiętam które lepiej dzialaly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...