Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jakbym używał przełącznika clh do włącz wyłącz drl to by mnie szlag trafił...musi być wszystko ori ....zobacze jeszcze ...może clh zrobie i zakupie przełącznik clh i drl lub sam drl bo już taki wyczaiłem .....już zaopatrzyłem się w lustro i moduł drl ...jestem w trakcie negocjacji włącznika ,,D" wraz z mce F ...zostanie mi tylko właśinie wspomniany włącznik oraz wiązka

Opublikowano

Dydek skoro chcesz rezać lustro to nie odpuszczaj clh,a jak nie będziesz rezal poziomu to ja bym szukał przełącznika regulacji+clh i pokrętło od clh wykorzystał do clh/drl

o to to to to :thumbup1: jest troche opcji, które warto przemyśleć :decayed:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Czas odgrzać kotleta :)

Graty pod drl i lustro foto

Obraz_276.jpg

a tu już początki kolekcji pod rnse + ręczny z s4

Obraz_274.jpg
W końcu na pokładzie : drl ,clh + lusto z kompasem :decayed:
Obraz_293.jpg
Obraz_294.jpg
Koło : 18 sline + 225/40/18 ContiSportContact 5
Obraz_300.jpg

:banan:

Edytowane przez dydek1

Opublikowano

Gdzieś Ci uciekło podświetlenie włącznika.. :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Gdzieś Ci uciekło podświetlenie włącznika.. :whistling:

:facepalm: hehehe pozostawiajac na auto tak sie właśnie dzieje

Opublikowano

Jeśli nie masz czujnika zmierzchu to możliwe. Bo ori działa trochę inaczej niż mówisz.

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

upgrade

d*pa :bd2fc66cd398.jpg

345:

b82e7f2dd730.jpg

 

TYŁ

 

9c820eee0ab5.jpg

listwy ori s4 :d93284b31656.jpg

Edytowane przez dydek1

Opublikowano

Dobry pakiet startowy na ten sezon :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

no powoli działam do przodu :decayed:


Przymiarka listw:

034b8bdf8c61.jpg

3a5332f63d9a.jpg

Opublikowano

Listwy ori? Z ABS? Czy pianki PUR?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Listwy ori? Z ABS? Czy pianki PUR?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

ORI

Przesiadka z Bilstein B6 + springi 1BA na ORI 1BE - przód kat.wag 7

tył kat.wag 8

9731705adcf7.jpg

df6df4d99b4b.jpg

e1bd45f3907b.jpg

85ca0054a6cb.jpg

d8c38959a5b1.jpg

Opublikowano

Mam taką samą kat wagowe i nie siadlo aż tak bardzo :) proponuję jeszcze cały dół dać w kolor wtedy będzie dużo lepiej się prezentować :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Sprezynki 1ba kupiłeś z ASO czy używki?

Opublikowano

Zauważyłeś jakąś różnicę w pracy silnika , wkręcania się na obroty itp po wywaleniu kata ?
Fajna fura i dobrze się prezentuje z listwami od S4, brakuje jednak dokładek w kolorze...

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 18.05.2016 o 20:20, ww-piasek napisał:

Mam taką samą kat wagowe i nie siadlo aż tak bardzo :) proponuję jeszcze cały dół dać w kolor wtedy będzie dużo lepiej się prezentować :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

zderzaki bd zmienione ale to w swoim czasie :) a listwy na progi juz są ...czekaja na malowanie :)

Dnia 18.05.2016 o 23:40, boguc napisał:

Zauważyłeś jakąś różnicę w pracy silnika , wkręcania się na obroty itp po wywaleniu kata ?

Fajna fura i dobrze się prezentuje z listwami od S4, brakuje jednak dokładek w kolorze...

róznic niezauwazyłem...kata wywaliłem i wpadła strumienica od Andrzeja - Gruchota....czy lepiej się wkreca....niezauważyłem, .ciezko mi to okreslić poniewaz w jednym czasie w wywaleniem kata robiłem program + zmiana wtrysków

Dnia 18.05.2016 o 21:48, albert224 napisał:

Sprezynki 1ba kupiłeś z ASO czy używki?

jest 1BE

Spryski mgiełkowe + adapterki :decayed:

Update

-RNS-E LED + Climatron B7 8E...BM

-Dekory 1NK 2 DIN manual (szczotkowane alu ....POZOSTAŁE LISTWY NIEWIDOCZNE NA ZDJ)

cad6d3066b34.jpg

 

aa2c235bc0fc.jpg

 

25cb1340b155.jpg

 

 

ESP , PDC , KUBEK w chromie + adaptery

6305df187625.jpg

 

 

MODUŁ DBTV + WIWA TV FREE + ANTENA + OKABLOWANIE

 

d1ca9a58a8b0.jpg

 

82a18d70b614.jpg

 

5251f23cce48.jpg

 

Dodatkowo :

-komplet oswietlenia zewnetrznego LED jako postojówki od uzytkownika Tomnik ---> Gorąco POLECAM ! :decayed:

- Dystans alu 15mm na tył :decayed:

- Gałka biegów 5G z A3 S-LINE skóra perforowana :decayed::decayed::decayed:

- Reczny skóra perforowana a'la RS4 :banan:

TERAZ PORA NA MONTAŻ :decayed:

Edytowane przez dydek1
..

Opublikowano

Dałeś czadu :D Jaki koszt tv do rns-e ?

Opublikowano
  • Autor

TV to 500+ :D

Opublikowano

Działa CI navigacja w czasie jazdy podczas korzystania z TV ??

Opublikowano
  • Autor

Mam tv jedynie na postoju

Edytowane przez dydek1

Opublikowano

MODUŁ DBTV + WIWA TV FREE + ANTENA + OKABLOWANIE

Stąd przeczytałem, że masz TV FREE też założone. Będziesz rezał jeszcze ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.