Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim


radimm

Rekomendowane odpowiedzi

chinola zamówiłem tego z rdzeniem 550X180X65, ja myśle że po długim week. coś ostrzej ruszy temat :wink:

---------- Post dopisany 24-04-2012 at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2012 at 10:24 ----------

Dzisiaj Roznosiciel przyniósł kolejnego puzzla :decayed:

http://img821.imageshack.us/img821/3765/kolektorl.jpg

Zamierzam go porządnie wyczyścić w środku, znacie jakiś sprawdzony środek, który zrobi to szybko i przyjemnie :wink: ?

litre bę-zyny spalic w tym a potem na karszera i goraca woda plukanke mu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i do tego środek do czysczenia kominków:wink:
jak litre skopci w tym to juz nie bedzie czego srodkiem do kominkow traktowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój powypaleniu nie poszedł pod myjką, dałem tego dziadostwa na myjce i z wodą wypłukał dopiero:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, dzieki wielkie za wskazowki :wink: jak znajde chwile to biore sie za dziada, postaram sie nie spalic garazu :decayed::piroman:

---------- Post dopisany 27-04-2012 at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2012 at 23:11 ----------

w końcu do mnie przyjszło nowe pułco :kox:

fmic.jpg

-

---------- Post dopisany 18-05-2012 at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2012 at 13:41 ----------

Wczoraj wpadł jeden z ważniejszych modów :decayed::

ramkie.jpg

W końcu w rodzinie :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, dzieki wielkie za wskazowki :wink: jak znajde chwile to biore sie za dziada, postaram sie nie spalic garazu :decayed::piroman:

---------- Post dopisany 27-04-2012 at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2012 at 23:11 ----------

w końcu do mnie przyjszło nowe pułco :kox:

http://img607.imageshack.us/img607/8020/fmic.jpg

-

---------- Post dopisany 18-05-2012 at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2012 at 13:41 ----------

Wczoraj wpadł jeden z ważniejszych modów :decayed::

http://img534.imageshack.us/img534/6384/ramkie.jpg

W końcu w rodzinie :kox::kox:

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ----------

Wczoraj wpadł jeden z ważniejszych modów :decayed::

http://img534.imageshack.us/img534/6384/ramkie.jpg

W końcu w rodzinie :kox::kox:

:banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ten sezon "ino" spreżyny Weitec'a -35 juz są u mnie,za chwile beda na aucie. Gwint planuje za rok :decayed: mysle ze w tym tygodniu bedzie kompletL fmic, sprezyny, kolektor i egr paszoł won :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polift w mat do dobry pomysł:)))) ładna niunia:)) mam nadzieje że mi mody też będą tak sprawnie szły:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja wątku:

Zmiany pod maską: wyleciał EGR, wpadł kolektor ssący z AWX, fmic + dolot z nierdzewki. Wszystko zostało zestrojone przez Dniela z TTC Kraków. Ogólnie polecam chlopaków z TTC :thumbup1:, bardzo dobrze ogarniają temat, a dizelki mają w małym palcu :decayed:

Audik poszedł trochę niżej bo wpadły sprężyny Weiteca chyba -35mm ale nie znalazłem nigdzie specyfikacji tych sprężyn :eusathink:. Kilka zdjęć podglądowych, jakieś konkretniejsze zrobie gdy umyje trochę auto :wink:

przodfh.jpg

hamj.jpg

Wykres po korekcie:

a4mod.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już jak na rodzinny samochód to sobie nawet radzi :wink: ale fmic robi mega robote, mierzyliśmy kilka przejazdów i przebieg mocy i momentu praktycznie za każdym razem taki sam:decayed:

---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

silnika.jpg

---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

87893355.jpg

64894617.jpg

bez blachy bo mi się ramka klubowa popsuła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radimm, fajna furka, mocy na jakies 2-3 miesiące wystarczy. Później będziesz dalej kombinował. :D ... ja mam 160ps i 370nm od lutego i juz mi mało, skręca mnie na dalsze mody :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radimm, fajna furka, mocy na jakies 2-3 miesiące wystarczy. Później będziesz dalej kombinował. :D ... ja mam 160ps i 370nm od lutego i juz mi mało, skręca mnie na dalsze mody :decayed:

święte słowa :decayed: ale żeby nie wiem jak mnie kręciło kolejne mody silnika najszybciej na przyszłą wiosnę. Teraz trochę ogarnę sprawy eksploatacyjne, coś wizualnie się go może podciągnie, pewnie po drodze zdechnie sprzęgło to wpadnie awx'owe i na wiosnę jak znalazł będzie gotowy na kolejną dłubaninę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały filmik 60-100 na trójce. Niestety wymiana sprzegła na AWX'owe czeka mnie szybciej niż myślałem :decayed: Dwójki to już prawie wogóle nie ogarnia:wink:

---------- Post dopisany 29-07-2012 at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany 19-07-2012 at 23:32 ----------

oleje.jpg

Ojciec Mod stłamszony przez Matke Eksploatajce :decayed:

---------- Post dopisany 06-08-2012 at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany 29-07-2012 at 12:36 ----------

Mała sesyjka

39133448.jpg

22642703.th.jpg30422039.th.jpg34635555.th.jpg17438048.th.jpg59606304.th.jpg39133448.th.jpg37827401.th.jpg90724830.th.jpg52788209.th.jpg

najbliższe plany:

- kierunkowskazy święcące z postojówkami zrobione

- dystanse przód i tył zrobione

- dorzeźbienie halogenów z polift'a w zderzak zrobione

Rady i wskazówki mile widziane :wink:

A tak wogóle to dzisiaj sobie dobitnie uświadomiłem że nie potrafię robić zdjęć (nawet kompaktem :doh::decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, masz jakiś spis cześci potrzebnych na FMIC, tzn chodzi mi o ilosci kolanek, dlugosci itd? Sam planuje FMIC poszykować u siebie, wtryski 216' siedza, niedlugo turbo AWX/AVF bedize. Sprzeglo tez wrzucilem wlasnie AWX i dwumas niby tez AWX ale to taki sam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się dzisiaj dorezać obrysówki kierunkowskazów, wyłączane pstryczkiem z kabiny :decayed:

efekt:

ww1sl.jpg

ww2e.jpg

No i pstryczek elektryczek :decayed:

ww3d.jpg

trochę zabawy było, ale warto :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi za mną ten mod, ale jako totalny lajk do elektryki nie wiem czy się zabierać za to :| w każdym bądź razie mod na plus ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...