Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim


radimm

Rekomendowane odpowiedzi

Albo iść od razu w 321 z poliftowej eski jak już trzeba będzie zmieniać kółka tak ,czy tak :wink:

Polecam....jedna robota ,a efekt odczuwalny faktycznie :good:

pewnie skończy się na 312, ceny tarcz 321 napewno dużo bardziej szarpałyby mój portfel:decayed: ale póki co jest zima, jest felga 15' tarcza 288 musi wystarczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie to wygląda...ile Ciebie wyniosły (wtryski, turbo , fmic i strojenie ) w sumie

ciężko mi teraz powiedzieć dokładnie, ale w okolicach tego co Kowi wrzucił w tym temacie http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/all-tdi-podniesie-mocy-1-9-vp-pd-koszty-czesci-efekty-218213/ w Etap 2.1, może trochę mniej bo taniej miałem korekte i kupiłem wtryski od kolegi Armistead'a, oraz sprzedałem swoje turbo z afna i wtryski bo były w fajnym stanie, więc jakiś grosz się zwrócił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po programie było 142, teraz 158 i mało nadal :decayed: trzeba powoli szukać pompy 11'tki żeby na wiosnę coś się uźrebiło jeszcze w stadninie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie o chłodnicze nie myśle, może kiedyś wpadnie, zobaczymy. Masz podobnie po sofcie samym, ale porównaj nasze przebiegi Nm i KM po za tym ty masz PD, to troche inna rozmowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły kolejne puzzle :decayed:

halo2t.jpg

Muszę dokupić jeszcze ramkę halogenu od strony pasażera (gdyby ktoś takową posiadał pisać :wink:) i szykuje się rzeźbienie

halo1l.jpg

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie Kowi, to zwykłe halusy z polifta, ramka do rzeźbienia jest, na zdjęciu tylko tak wygląda, a tak to trzeba szpachlować :wink:

---------- Post dopisany 16-11-2012 at 01:05 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2012 at 23:03 ----------

już od dłuższego czasu ten mod był w planie, ale nigdy nie było czasu, aż do dzisiaj :decayed:

usa2j.jpg

usa1d.jpg

narazie lampeczki sobie grzecznie schną, a jutro wlecą na swoje miejsce.

mod zrobiony, ale com się dzisiaj o kurw*wał to moje :decayed:

Podziękowania za pomoc dla kolegi michal_s87 :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Polonia amerykańska z Chicago :decayed:

mam nadzieję że w przyszłym tygodniu uda się dorzeźbić halogeny oklejone żółtą folią i tym modem zakończe rzeźbienie na 2012 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie Kowi, to zwykłe halusy z polifta, ramka do rzeźbienia jest, na zdjęciu tylko tak wygląda, a tak to trzeba szpachlować :wink:

---------- Post dopisany 16-11-2012 at 01:05 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2012 at 23:03 ----------

już od dłuższego czasu ten mod był w planie, ale nigdy nie było czasu, aż do dzisiaj :decayed:

http://imageshack.us/a/img22/423/usa2j.jpg

http://imageshack.us/a/img826/5663/usa1d.jpg

narazie lampeczki sobie grzecznie schną, a jutro wlecą na swoje miejsce.

mod zrobiony, ale com się dzisiaj o kurw*wał to moje :decayed:

Podziękowania za pomoc dla kolegi michal_s87 :thumbup1:

Ładnie teraz te lampy się zgrają z kierunkami US :decayed: Będzie pomarańczowo po całości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najs US:wink: coraz wiecej ich sie pojawia na forum, u mnie tez za niedlugo zawitaja:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akcja halogen ruszyła :decayed:

ram1sy.jpg

hal1y.jpg

jeszcze troche przyszpachlować psiknąć farbą i podciągnąć instalację niżej (wcześniej miałem BOSCHE z halogenami w lampach) i będzie gitara :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób fotostory:decayed: Zrobisz jeszcze przede mną, a kiedy ja się za to brałem:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...