Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

dzięki Panowie, wezmę te co Duds wrzucił, zobaczymy jak to będzie dawało rade :wink:

Opublikowano
dzięki Panowie, wezmę te co Duds wrzucił, zobaczymy jak to będzie dawało rade :wink:

chcesz to Ci wieczorem jakieś fotki zrobię :wink:

Opublikowano
  • Autor

będę wdzięczny :decayed:

Opublikowano
będę wdzięczny :decayed:

jak się w ogóle zaświecą to zrobię:grin:

Opublikowano
  • Autor

Junior_tdi a ty masz niebieskie? Czy to białe dają taką barwę? Bo mi by pasiło coś bardziej wpadającego w biel :wink:

Opublikowano
Junior_tdi a ty masz niebieskie? Czy to białe dają taką barwę? Bo mi by pasiło coś bardziej wpadającego w biel :wink:

zimne białe są - na focie wyszło na niebiesko, nie wiem czemu :wink:

Opublikowano
  • Autor

No to zakupiłem :decayed:

razemp.jpg

Tył:

jednaledtyl.jpg

tylun.jpg

środek trochę niedoświetlony, ale przy zwykłych żarówkach chyba dużo lepiej nie było :eusathink:

Przód:

przod1p.jpg

przod2w.jpg

przod3z.jpg

Opublikowano

Ta w rejestracje ile kosztowala sztuka? Na jebaju widzialem cos kolo 2-3 eu za sztuke ale inne tego typu co sie chyba juz nie pala bo takich jak Ty to z 4 komplety mi sie spalilo w rok:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

ta w rejestracje ~5zł/szt. Jak się spalą to wrócą normalne żarówki :wink:

Opublikowano

spalą się na pewno, mają dziureczki na górze chyba i tamtędy dostaje się syf:kwasny:

Opublikowano
ta w rejestracje ~5zł/szt. Jak się spalą to wrócą normalne żarówki :wink:

tanio bo u mnie sa po 11zl:kwasny:

Opublikowano

Muszę Cię zmartwić Radziu, bo te ledy spalą się bardzo szybko :thumbdown: Wiem z doświadczenia, miałem dwa komplety. Zamów od razu SMD, bo spalą Ci się na bank. SMD świecą u mnie już rok.

Opublikowano

na takich mocnych pozycjach mozna w dzien latac jak na mijania dziennych;p

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

ma ktos link do takich pozycji mocnych?

Opublikowano
  • Autor
Muszę Cię zmartwić Radziu, bo te ledy spalą się bardzo szybko :thumbdown: Wiem z doświadczenia, miałem dwa komplety. Zamów od razu SMD, bo spalą Ci się na bank. SMD świecą u mnie już rok.

to już będę wiedział na przyszłość jakie kupić, gdy te umrą :wink:

na takich mocnych pozycjach mozna w dzien latac jak na mijania dziennych;p

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

ma ktos link do takich pozycji mocnych?

na tych co mam to nie ma bata w ciągu dnia na samym postoju jeździć, bo w jasny dzień to widać świecące dwa białe punkciki, co szczerze mówiąc średnio mi się widzi. Gdy jest trochę ciemniej to jakoś to światło się rozprasza na odbłyśniku i już jest oki :decayed:

Opublikowano
na takich mocnych pozycjach mozna w dzien latac jak na mijania dziennych;p

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

ma ktos link do takich pozycji mocnych?

wrócisz z mandatem:wink:

Opublikowano

ja smigam ponad rok:wink:

Opublikowano

ja niestety na tych pozycjach smd latałem niecały rok, jedna się już spaliła, fakt nie kosztują wiele, ale dostęp do postojówek jest masakryczny

Opublikowano
  • Autor
ja niestety na tych pozycjach smd latałem niecały rok, jedna się już spaliła, fakt nie kosztują wiele, ale dostęp do postojówek jest masakryczny

eee, nie jest tak źle mi to zajeło 2min. :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.