Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim


radimm

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi za mną ten mod, ale jako totalny lajk do elektryki nie wiem czy się zabierać za to :| w każdym bądź razie mod na plus ! :D

Zagadaj z GRN-em, na pewno Ci pomoże i jest na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą bo po obniżeniu zaczeło lekko przycierać :decayed: a dwa że dupiasto wyglądają te schowane koła :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie kupiles fmic i jaka cena?

cooler kupowałem już jakiś czas temu. Płaciłem za niego 299zł, kupowałem go na allegro z jakiegoś sklepu, ale nazwy teraz sobie nie przypomne, a z archiwum już mi usunęli akucje. Ale te z fmic.pl, re5pect itp. to są te same coolery z "za wielkiej wody" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też na 1BE nic nie tarło przy et 38 feldze 17/7,5" i oponie 225/50 z tyłu, ale jak wrzuciłem -35mm to czuć było gumę :grin: opona miała taki ładny frez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle pomodzony AFN ,zmiany na duzy plus :git:

dzięki wielkie :hi:, jeszcze dużo pracy przede mną,ale powoli do przodu :wink:

---------- Post dopisany 27-08-2012 at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany 24-08-2012 at 10:10 ----------

z nudów małe VT:

za jakiś czas halogeny z polifta będą wrzucone tak jak na zdjęciu, gładki zderzak raczej napewno nie, chociaż nigdy nic nie wiadomo :decayed:

halozderz.jpg

czy może lepiej normalne jasne halogeny?

halobial.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dał lampy w black i halo w żółty :kox:

mi też żołte bardziej się podobają, a co do tych czarnych poliftów to faaaajne są, ale boje się że będzie za czarno z przodu, bo teraz lampy robią jako taki kontrast i przełamują ciemny kolor auta. U Ciebie spoko to wygląda bo masz całe auto stylizowane w black i robią taką jak trzeba robote :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dał lampy w black i halo w żółty :kox:

mi też żołte bardziej się podobają, a co do tych czarnych poliftów to faaaajne są, ale boje się że będzie za czarno z przodu, bo teraz lampy robią jako taki kontrast i przełamują ciemny kolor auta. U Ciebie spoko to wygląda bo masz całe auto stylizowane w black i robią taką jak trzeba robote :thumbup1:

no mi od zawsze podobał się black-look a u Ciebie rzeczywiście tylko te lampki kontrastują, może chociaż minimalnie folią te światełka przyciemnić jak Gracjan w swojej eSie ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dał lampy w black i halo w żółty :kox:

mi też żołte bardziej się podobają, a co do tych czarnych poliftów to faaaajne są, ale boje się że będzie za czarno z przodu, bo teraz lampy robią jako taki kontrast i przełamują ciemny kolor auta. U Ciebie spoko to wygląda bo masz całe auto stylizowane w black i robią taką jak trzeba robote :thumbup1:

no mi od zawsze podobał się black-look a u Ciebie rzeczywiście tylko te lampki kontrastują, może chociaż minimalnie folią te światełka przyciemnić jak Gracjan w swojej eSie ? :wink:

Mam zamiar u siebie na czarnym tak zrobić jak Gracjan, zobaczymy jak to będzie wyglądać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób na czarno - im mniej blizniakow z fmic-iem, zoltymi halo i zwyklymi depo z przodu tym lepiej:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób na czarno - im mniej blizniakow z fmic-iem, zoltymi halo i zwyklymi depo z przodu tym lepiej:decayed:

:polew: albo ramka grila niech w chrom wróci:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zrobie żółte halo, lampy jasne + BREWKI :banan: bede jedyny z tym zestawem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest dopiero pomysł :jerk::polew:

---------- Post dopisany 08-09-2012 at 17:27 ---------- Poprzedni post napisany 28-08-2012 at 12:36 ----------

Bo w życiu trzeba mieć dystans ... :decayed:

dystansey.jpg

dysprzod2.th.jpgdystyl2.th.jpgbezkola.th.jpg

dystansprzod.jpg

dysttyl1.jpg

no i w końcu jest tak jak powinno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...