Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Rób fotostory:decayed: Zrobisz jeszcze przede mną, a kiedy ja się za to brałem:grin::grin:

nie_ma_opierdalania_sie_528.jpg

:decayed:

---------- Post dopisany 28-11-2012 at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany 22-11-2012 at 12:45 ----------

halogeny na pokładzie :decayed:

hh1b.jpg

hh2i.jpg

hh3u.jpg

hh4b.jpg

skowyrne? :decayed:

Opublikowano

prawie jak polift z daleka:grin:

Opublikowano

Nie szukasz przedniego zderzaka od polifta?:wink:

Opublikowano
Nie szukasz przedniego zderzaka od polifta?:wink:

a po co mu teraz? :polew: Wrzuć jakieś fotostory:decayed:

Opublikowano
  • Autor

myślałem o poliftowym, ale: tu zderzak 400 tu malarz 200-300(jeśli nie kupie w kolorze i dobrym stanie), tu ślizgi 100 i stwierdziłem że mam go w dupalu - rzeźbie halogeny :decayed:

mam tam jakieś zdjęcia porobione mogę CI na PW podesłać bo ogólnie to nic ciekawego na nich nie ma, prawie to samo co u Mrogala w jego manualu :wink:, a co najlepsze - bez ściagania zderzaka obyło się :decayed: niestety jeden klakson posszedł w piz*u bo rura od IC'ka przeszkadzała żeby go ustawić inaczej, ale nie słyszę różnicy w trąbieniu :banan:

Opublikowano
Nie szukasz przedniego zderzaka od polifta?:wink:

polift to polift zderzak, zawsze moze swoj pogonic:decayed:

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

a po co mu teraz? :polew: Wrzuć jakieś fotostory:decayed:

Opublikowano
  • Autor
grill RSowy dobrze by leżał u Ciebie :wink:

też by mi się widział :wink: gdyby się trafił za jakieś fajne pieniądzę to biore bez zastanawiania

Opublikowano

Wtedy będzie blizniak mojego z przodu:wink:

Opublikowano
nie nie Kowi, to zwykłe halusy z polifta, ramka do rzeźbienia jest, na zdjęciu tylko tak wygląda, a tak to trzeba szpachlować :wink:

---------- Post dopisany 16-11-2012 at 01:05 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2012 at 23:03 ----------

już od dłuższego czasu ten mod był w planie, ale nigdy nie było czasu, aż do dzisiaj :decayed:

http://imageshack.us/a/img22/423/usa2j.jpg

http://imageshack.us/a/img826/5663/usa1d.jpg

narazie lampeczki sobie grzecznie schną, a jutro wlecą na swoje miejsce.

mod zrobiony, ale com się dzisiaj o kurw*wał to moje :decayed:

Podziękowania za pomoc dla kolegi michal_s87 :thumbup1:

odblask z czego zrobiony?
Opublikowano
  • Autor
nie nie Kowi, to zwykłe halusy z polifta, ramka do rzeźbienia jest, na zdjęciu tylko tak wygląda, a tak to trzeba szpachlować :wink:

---------- Post dopisany 16-11-2012 at 01:05 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2012 at 23:03 ----------

już od dłuższego czasu ten mod był w planie, ale nigdy nie było czasu, aż do dzisiaj :decayed:

http://imageshack.us/a/img22/423/usa2j.jpg

http://imageshack.us/a/img826/5663/usa1d.jpg

narazie lampeczki sobie grzecznie schną, a jutro wlecą na swoje miejsce.

mod zrobiony, ale com się dzisiaj o kurw*wał to moje :decayed:

Podziękowania za pomoc dla kolegi michal_s87 :thumbup1:

odblask z czego zrobiony?

folia - warstw 4 :decayed:

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

Wtedy będzie blizniak mojego z przodu:wink:

zawsze podobał mi się Twój samochód :naughty:

Opublikowano
myślałem o poliftowym, ale: tu zderzak 400 tu malarz 200-300(jeśli nie kupie w kolorze i dobrym stanie), tu ślizgi 100 i stwierdziłem że mam go w dupalu - rzeźbie halogeny :decayed:

mam tam jakieś zdjęcia porobione mogę CI na PW podesłać bo ogólnie to nic ciekawego na nich nie ma, prawie to samo co u Mrogala w jego manualu :wink:, a co najlepsze - bez ściagania zderzaka obyło się :decayed: niestety jeden klakson posszedł w piz*u bo rura od IC'ka przeszkadzała żeby go ustawić inaczej, ale nie słyszę różnicy w trąbieniu :banan:

Możesz jakieś wskazówki skrobnąć na PW :hi:

Opublikowano
nie nie Kowi, to zwykłe halusy z polifta, ramka do rzeźbienia jest, na zdjęciu tylko tak wygląda, a tak to trzeba szpachlować :wink:

---------- Post dopisany 16-11-2012 at 01:05 ---------- Poprzedni post napisany 11-11-2012 at 23:03 ----------

już od dłuższego czasu ten mod był w planie, ale nigdy nie było czasu, aż do dzisiaj :decayed:

http://imageshack.us/a/img22/423/usa2j.jpg

http://imageshack.us/a/img826/5663/usa1d.jpg

narazie lampeczki sobie grzecznie schną, a jutro wlecą na swoje miejsce.

mod zrobiony, ale com się dzisiaj o kurw*wał to moje :decayed:

Podziękowania za pomoc dla kolegi michal_s87 :thumbup1:

odblask z czego zrobiony?

folia - warstw 4 :decayed:

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

Wtedy będzie blizniak mojego z przodu:wink:

zawsze podobał mi się Twój samochód :naughty:

poka folie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

pomarańczowy, żółty z tej samej folii siedzi na halogenie

---------- Post dopisany 11-12-2012 at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2012 at 11:32 ----------

Z okazji zimy i mocno udupconego auta kilka fotek dzisiaj zrobiłem :decayed:

gr1y.jpg

gr2o.jpg

gr6t.jpg

gr5x.th.jpggr8q.th.jpggr7n.th.jpggr3sx.th.jpggr4s.th.jpg

gr10.jpg

gr11z.th.jpggr9m.th.jpg

nie mogę się doczekać jakiejś odwilży żeby porządnie zmyć ten syf z auta:rolleyes:

Opublikowano

i tak czyste masz auto, moje po 2tys km wyglda masakrycznie:grin:

Opublikowano

Jak Ci się udało wyciąć kształt obrysów?

Ja jestem anty-talentem, mam folię już od kilku miesięcy ale jeszcze mi się nie udało wyciąć tak, żeby pasowało:decayed::wallbash::doh:

Opublikowano
Jak Ci się udało wyciąć kształt obrysów?

:przebiegly:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Jak Ci się udało wyciąć kształt obrysów?

:przebiegly:

dzięki Michalowi_s87, który użyczył mi szablonu z kształtem obrysów :wink:

---------- Post dopisany 16-01-2013 at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2012 at 13:24 ----------

No i zacząłem nowy rok od modów :facepalm:

walka z błędami immo

immom.jpg

narazie w fazie testów, ale mam nadzieję że pomogło.

po za tym jest jeszcze kilka rzeczy które kuleją i trzeba zrobić.

Na otarcie łez przyszły naklejajki od wujka Iversona :decayed:

batif.jpg

także sezon 2013 na grzebanie przy aucie uważam za otwarty :decayed:

---------- Post dopisany 23-01-2013 at 15:17 ---------- Poprzedni post napisany 16-01-2013 at 13:49 ----------

Kilka aktualnych średnio - zimowych zdjęć :wink:

sty10.jpg

sty1.jpg

sty2.jpg

sty3i.jpg

sty9.jpg

sty8.jpg

sty7.jpg

sty5.jpg

sty6.jpg

sty4.jpg

a tu dla porównania: miejsce to samo, pora podobna tylko rok wcześniej (2012) :wink:

staryf.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.