Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim


radimm

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam oklejone jednym kawałkiem wsteczny i kierunkowskaz, oklejenie całej lampy to może być nie głupi pomysł :wink: niestety posiadałem tylko jeden arkusz folii więc mi nie wystarczyłoby na dwie całe lampy, ale i tak spoko jest. Nawet lampa przedliftowa może fajnie wyglądać :banan::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z calego forum wlasnie ta A4 najbardziej przypadla mi do gustu. nie ukrywam ze bede tu zagladal i czasem cos podpatrze moze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z calego forum wlasnie ta A4 najbardziej przypadla mi do gustu. nie ukrywam ze bede tu zagladal i czasem cos podpatrze moze :wink:

hehe dzięki dzięki, ale na naszym forum są tak wypieszczone B5 że moja przy nich nie wygląda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taśma malarska na szybke i ogień :wink: tylko oklej sobie starannie, żebyś potem przy odrywaniu nie zerwał farby z gajgerka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taśma malarska na szybke i ogień :wink: tylko oklej sobie starannie, żebyś potem przy odrywaniu nie zerwał farby z gajgerka

dzięki :hi:armistead mi pisał, że ściągnął jakoś tą ramkę z gajera i oddzielnie pomalował, jak nie uda mi się ściągnąć to zrobię tak jak mówisz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taśma malarska na szybke i ogień :wink: tylko oklej sobie starannie, żebyś potem przy odrywaniu nie zerwał farby z gajgerka

dzięki :hi:armistead mi pisał, że ściągnął jakoś tą ramkę z gajera i oddzielnie pomalował, jak nie uda mi się ściągnąć to zrobię tak jak mówisz :hi:

ja też przymierzam się to rozebrania tego, bo z chęcia zmieniłbym podświetlenie na całkowicie czerwone, bo lepiej będzie pasowało do podświetlenia licznika przedliftowego, tylko jak zwykle ni ma czasu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tak się zastanawiam, czy jak okleisz czerwoną folią szybkę, nie będzie słabo to wyglądało bez podświetlenia w ciągu dnia :eusathink: widziałem gdzieś zdjęcia takich gajgerkow z czerwonym podswietleniem, więc musi się dać do tego dobrać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tak się zastanawiam, czy jak okleisz czerwoną folią szybkę, nie będzie słabo to wyglądało bez podświetlenia w ciągu dnia :eusathink: widziałem gdzieś zdjęcia takich gajgerkow z czerwonym podswietleniem, więc musi się dać do tego dobrać :wink:

też się nad tym zastanawiam. z folią taki komfort że można zerwać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taśma malarska na szybke i ogień :wink: tylko oklej sobie starannie, żebyś potem przy odrywaniu nie zerwał farby z gajgerka

to zdjęcie co junior wkleił to mój gajger chyba z godzinę się męczyłem żeby dokładnie zakleić mi sie wydaje że to wina taśmy :facepalm:

---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

a co do zdjęcia ramki gaugana sam jestem ciekaw więc jak ktoś coś wie to pisać bo ciepło się robi i trzeba by to ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramke dipem i z licznika sie zerwie co nie trzeba:wink:

można by było depem spróbować, potem przy brzegach odcinać farbe i ściągać :decayed:

a ja woczraj kupiłem oponki na lato, wprawdzie szukałem 215, ale ciężko coś używanego w fajnych pieniądzach i stanie trafić, więc wlecą 225/40/18

Pierelli P Zero Nero

p2240854.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weeeź, nawet opony masz takie same:facepalm:

a tak na poważnie to gratuluje zakupu - najlepsze opony jakie miałem:naughty::kox:

Zresztą Porsche montuje takie seryjnie a to mówi samo za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weeeź, nawet opony masz takie same :facepalm:

a tak na poważnie to gratuluje zakupu - najlepsze opony jakie miałem:naughty::kox:

Zresztą Porsche montuje takie seryjnie a to mówi samo za siebie.

hehe, faktycznie zaczyna robić się niebezpiecznie podobnie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem takie oponki tylko 17 ktore mialy 10 lat, stan za***isty ich byl, sprzedalem od reki:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas wprowadzić trochę symetrii :decayed:

lusterkoprawe.jpg

dziś przyszło prawe duże lusterko z angola, do tego w kolorze i prawie darmo :decayed:

Już wiem co będę robił w sobotę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuj montuj i foto:D:wink:

wczoraj założone :wink: fotki jak umyje auto, bo syf i kiła teraz jest :thumbdown:

---------- Post dopisany 16-04-2013 at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 16:32 ----------

Pierwsze zdjęcie w sezonie 2013 :decayed:

72284478.jpg

reszta niebawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuj montuj i foto:D:wink:

wczoraj założone :wink: fotki jak umyje auto, bo syf i kiła teraz jest :thumbdown:

---------- Post dopisany 16-04-2013 at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 16:32 ----------

Pierwsze zdjęcie w sezonie 2013 :decayed:

http://imageshack.us/a/img94/3913/72284478.jpg

reszta niebawem

Dałbym boczne kierunki w kolor boku US. Jak lampy EU, to kierunek boczny biały, jak US, to w kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...