Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim


radimm

Rekomendowane odpowiedzi

wreszcie:oklasky:

:wink:

w planach był grill z rs'a, ale chyba docelowo zostanie eskowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie całość mega, ale brakuje mi gleby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie całość mega, ale brakuje mi gleby :decayed:

Dzięki Duds :hi:

ja właśnie przechodzę pod tym względem kryzys, bo auto służy do zpierdzielania, bez obaw że walne michą prawie wszędzie, choć i tak czasem się zdarzy. Opuściłbym go max 1,5-2cm niżej niż jest teraz i się tak zastanawiam czy dla tego centymetra jest sens gwint pakować :decayed: choć zapewne i tak wpadnie na przyszły sezon :whistling::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie całość mega, ale brakuje mi gleby :decayed:

Dzięki Duds :hi:

ja właśnie przechodzę pod tym względem kryzys, bo auto służy do zpierdzielania, bez obaw że walne michą prawie wszędzie, choć i tak czasem się zdarzy. Opuściłbym go max 1,5-2cm niżej niż jest teraz i się tak zastanawiam czy dla tego centymetra jest sens gwint pakować :decayed: choć zapewne i tak wpadnie na przyszły sezon :whistling::wink:

O to chodzi, nic już nie ruszaj. :thumbup1:

Teraz już wyglada prawie jak mój, tylko ja mam koła 2 cale mniej ze wzgledów jak powyzej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wpadnie, ja to wiem :decayed: Na gwincie będzie stabilniej, a też jakieś mega gleby nie trzeba robić. Ja mam 59cm i zapierdalam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aira pakuj i po problemie :decayed:

Pacz go, tyro taki kozak, bo ładuje :decayed: Sam chętnie bym sobie założył, bo masakra :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, nie no aira to w tym aucie napewno nie będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja myslalem ze masz gwinta, gril na plus:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja myslalem ze masz gwinta, gril na plus:wink:

nie nie, sprężyny Weiteca jedynie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siadło ci równo wszędzie ? mi tył z lewej strony jakby 1cm wyżej stoi niż tył z prawej i sobie kminie czy to nie rezerwa jak pelny bak zaleje czy cus .... albo cos zle złożyłem

na 18 ile masz miedzy oponą a nadkolem? tył chyba ci lepiej usiadł niż przod ... cieżko stwierdzić bo natrzepałeś fikusne foty... tak typowo z profila masz jakies ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siadło ci równo wszędzie ? mi tył z lewej strony jakby 1cm wyżej stoi niż tył z prawej i sobie kminie czy to nie rezerwa jak pelny bak zaleje czy cus .... albo cos zle złożyłem

na 18 ile masz miedzy oponą a nadkolem? tył chyba ci lepiej usiadł niż przod ... cieżko stwierdzić bo natrzepałeś fikusne foty... tak typowo z profila masz jakies ?

Mi siadł równo :wink: Tył może wydawać się niżej troszkę, ale jak mierzyłem, to w rzeczywistości był odrobinę wyżej od przodu. Nie mierzyłem na 18' ile od nadkola do ziemi, ale na 17' było - przód: 62,5, tył 63,5. Poszukam czegoś z profila to wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś zderzakiem zarwał? Pooglądałem wczoraj z bliska AFN'a te felgi robią wielkie wrażenie aż sam mam chęci na 18'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...