Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim


radimm

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego ty jeszcze miałeś 288 przy tym turbo? Nie bales się?

Swoją drogą przy 288 były też inne większe oslony które od tych do 312 niewiele się różniły.

Naciapane z bagażnika...

Ogr, nie widzę zależności pomiędzy turbo - a hamulcami :decayed: a tak na poważnie, powiem szczerze, że jak do tej pory nie narzekałem jakoś na 288 specjalnie, może dlatego, że nigdy (odpukać) nie musiałem jakoś awaryjnie hamować z dużych prędkości. Jeżdżę dość hehe "dynamicznie", z tego co pamiętam tylko raz je ugotowałem. No nic zobaczymy, mam nadzieję, że bedzie spoko i, że już odpuszcze sobie większe (przynajmniej przy tym samochodzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczujesz różnice na 312 ale głównie z tego względu ze nowe założyłeś- jeśli mam być szczery. Co do osłon to ja wpakowałem w te od 288 i spoko tylko trzeba było ładnie po doginać. A tarcze są fajnie wykonane i nie rdzewieją jak trw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Radii widzę że fura miota jak szalona :) oj te AFN-y mocarne :)

ps nie zapomniałem :D stay tuned !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Gregori! mysle o Tobie za każdym razem gdy widzę swój samochód :D sprzęgło ze skoczylasa od zeszłej soboty w aucie, także jakbyś kiedyś miał czas to z chęcią Cię odwiedzę ;) a ze tak miota to już Twoje magiczne ręce sprawiły :) pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak 1.8 T. 200 konne vs twoje wypadnie.bo widzę ze auto lata jak szalone.ta są 18 koła?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak 1.8 T. 200 konne vs twoje wypadnie.bo widzę ze auto lata jak szalone.ta są 18 koła?

Pozdrawiam

215/40/18, zmodzone 1.8T to dobry szatan, z reguły chyba benzyna nieco szybsza jest :mysli: nie wiem, jak by to wyszło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój niut mnie naprawdę ciekawi, wciska w fotel z każdego biegu co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój niut mnie naprawdę ciekawi, wciska w fotel z każdego biegu co

no powiem, że na każdym biegu ciągnie dość ładnie. do 200km/h czuć cały czas że przyszpiesza, a nie, że się jedynie rozpędza. Więcej po ostatnim remapie nie jechałem. Ogólnie spoko, ale wiesz jak to jest - człowiek się przyzwyczaja i po pewnym czasie wydaje się, że jakoś słabo idzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcza z awx'a z domieszką kevlaru, docisk awx, dwumas seria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile te kory znoszą?

Edytowane przez hunter91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem :decayed: jest na forum kilka mocniejszych AFNów w okolicach 250KM i jak narazie znoszą :wink:

Edytowane przez radimm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co porównałem przyspieszenia według filmików objechał byś moje 210konne 1.8t z 320nm ...

80-160 masz o ok 1 sek szybciej niż u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...