Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim


radimm

Rekomendowane odpowiedzi

Haha, też się na niego napaliłem i gdyby nie 2 wesela w sierpniu byłby u mnie, bo facet mówił, że pierwszy dzwonię:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mówiłem właśnie Żonie - Kochanie musimy kupic ten zderzak, bo jak zbóje z forum wypatrzą to od razu pójdzie w piz*u :decayed:, a jak teraz nie kupie to i tak później taki kupie za x3 tyle, więc wybieraj :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dekli na felgach dalej nie ma :decayed: robisz polerke przez zimę czy jak bo tak fabrycznie to słabo to wygląda (mam porównanie u siebie przed i po więc się wypowiadam:whistling:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dekli na felgach dalej nie ma :decayed: robisz polerke przez zimę czy jak bo tak fabrycznie to słabo to wygląda (mam porównanie u siebie przed i po więc się wypowiadam:whistling:)

?

dekle zawsze były wszystkie :decayed: polerkę? nie wiem o które felgi chodzi, ale podejrzewam że piszesz o 17' z A8, jeśli tak to sprzedałem je ostatniej zimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie dopracowałeś tą A4. Jak patrze na zdjęcia po zakupie i aktualne, to zupełnie inna fura :kox:. No i wielki plus za felgi:wink: takie same jak moje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dawno tu się nic nie działo :decayed:

Po za ekspolatacyjnymi rzeczami, nic nie było modzone, także trochę lipa.... ale żeby nadrobić zaległości przyszła 107J od Kolegi z forum :decayed: Jak wszystko dobrze pójdzie to w połowie sierpnia strojenie :naughty:

dscf4395.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomnij mi ile teraz masz KM :decayed: bo fakt, dawno nic tu sie nie dzialo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niecałe 160

107J pod maską, ooo pierdyyolona korekta dopiero we wtorek, ale już czuć szał macicy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie taki setup dał przyrost jakis 10km :lol: względem 10ki/awx/216 :P jak nic nie zmieniasz wiecej to będzie ze ~170km :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie nic nie zmieniam więcej. Miały wpaść jeszcze wtryski większe, ale to pewnie na wiosnę z jakąś większą turbinka wpadnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściągne lekko kurz z tematu :)

w aucie nic nowego ostatnio, zabrałem ją na autostradę odmulić trochę VTG, to jakiś filmik nagrałem jak to + - teraz jedzie ( dla niecierpliwych ~40sek.)

4bieg 100-150km/h

i jakieś zdjęcie z Walli, pieknie tam było, niestety auto tak brudne że aż wstyd było robić mu zdjęcia :facepalm:

image.jpg


90-140

Edytowane przez radimm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez chce ,zeby moj tak jezdzil . Ladnie idzie :jerk:

a ja chce żeby mój, wyglądał tak zajebiaszczo jak Twój :decayed:

Musze nagrac u siebie, ale chyba tak dobrze nie bedzie ;)

mi się cały czas wydaję że to nie jedzie, ale jeszcze jeden stage na wiosnę, może akurat to będzie to :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez chce ,zeby moj tak jezdzil . Ladnie idzie :jerk:

a ja chce żeby mój, wyglądał tak zajebiaszczo jak Twój :decayed:

Musze nagrac u siebie, ale chyba tak dobrze nie bedzie ;)

mi się cały czas wydaję że to nie jedzie, ale jeszcze jeden stage na wiosnę, może akurat to będzie to :decayed:

zapomnij :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się cały czas wydaję że to nie jedzie, ale jeszcze jeden stage na wiosnę, może akurat to będzie to :decayed:

zapomnij :polew: :polew:

:lol:

nie no zakręcić się w okolicach 2o0 i na tym definitywny koniec, ileż to biedne 1.9 może znieść :grin:

W prawdzie Mikołaj 6'tego grudnia, ale Audi była bardzo grzeczna i w tym roku przyszedł nieco szybciej :decayed:
PB130309.jpg

PB130311.jpg PB130310.jpg PB130313.jpg

podziękowania dla kolegi Krzysiek 1606 :hi:

Edytowane przez radimm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...