Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim


radimm

Rekomendowane odpowiedzi

też właśnie się nad tym zastanawiam :decayed:

Ja zmieniałem u siebie białe kierunki na pomarańczowe po montażu lamp US i wg mnie efekt lepszy. Przerób sobie w paincie, albo za chwilę cykne fote w swoim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, felgi kozak - wiadomo dlaczego :decayed: Jeśli nie masz dystansu to dorzuć na tył z 10mm :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuj montuj i foto:D:wink:

wczoraj założone :wink: fotki jak umyje auto, bo syf i kiła teraz jest :thumbdown:

---------- Post dopisany 16-04-2013 at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 16:32 ----------

Pierwsze zdjęcie w sezonie 2013 :decayed:

http://imageshack.us/a/img94/3913/72284478.jpg

reszta niebawem

fajnie wygląda, zacnie:kox:

kurna same vulkanschwarze będą w pseduo usa jeździły, własnie koło mnie leży folia na lampy:grin: w sumie nie wiem czy bedzie mi sie to podobało i przykleję na próbe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie lezy na tym kole ale przod chyba jeszcze w dol pojdzie czy tylko takie zludzenie ze tyl jest nizej?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuj montuj i foto:D:wink:

wczoraj założone :wink: fotki jak umyje auto, bo syf i kiła teraz jest :thumbdown:

---------- Post dopisany 16-04-2013 at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2013 at 16:32 ----------

Pierwsze zdjęcie w sezonie 2013 :decayed:

http://imageshack.us/a/img94/3913/72284478.jpg

reszta niebawem

fajnie wygląda, zacnie:kox:

kurna same vulkanschwarze będą w pseduo usa jeździły, własnie koło mnie leży folia na lampy:grin: w sumie nie wiem czy bedzie mi sie to podobało i przykleję na próbe

Do pierwszego spotkania z policją - niestety:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pierwszego spotkania z policją - niestety:kwasny:

Przy świecącym kierunku może, ja mam tylko odblask w lampie. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radimm, kojarzysz ze swoich okolic firmę "Darjan" ??

pewnie że kojarze, nawet kilka lat temu kolega z ławki śmigał u nich jako kierowca :wink:

No no, felgi kozak - wiadomo dlaczego Jeśli nie masz dystansu to dorzuć na tył z 10mm

właśnie myśle, co zrobić.. kurczę mam 15 i 13 z kołnierzem, ale 13 nie wejdzie do tyłu bo już próbowałem, a 15 będzie za dużo raczej, pewnie kupię 10mm, dystansów nigdy dość w kolekcji :decayed:

fajnie lezy na tym kole ale przod chyba jeszcze w dol pojdzie czy tylko takie zludzenie ze tyl jest nizej?

niestety w tym sezonie nic już niżej nie pójdzie, bo to nie gwint tylko sprężyny :kwasny: w przyszłym sezonie będzie niżej :naughty: między wszystkimi nadkolami a oponą jest luz na palucha, a mierząc metrem tył ok. 0,5cm wyżej jest

Do pierwszego spotkania z policją - niestety

Przy świecącym kierunku może, ja mam tylko odblask w lampie.

każda folia na lampie = problem :decayed: kwestia na jaką pałkę trafisz, ja na świeta trafiłem na ciężki przypadek i folia z tyłu poszła w piz*u, co do pomarańczowej z lamp przednich to kukał kukał, ale nic nie mógł zrobić bo jest w środku lampy :decayed: a co do obrysu to jak robić to tylko z wyłącznikiem z kabiny, też mi on niedawno uratował dupala :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsteczny oklejałeś no nie ^^ ? Do mnie sie jeszcze nikt nie przywalil, jak widac smigam na farcie :decayed:

wsteczny mnie pogrążył, bo z czerwonych kierunków jakoś bym się może wyśłizgał, ale jak kazał mi włączyć wsteczny to już było jasne że dalej nie negocjujemy :decayed:

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

kwi2013.jpg

44kwi2013.jpg

3kwi2013.jpg

2kwi2013.jpg

1kwi2013.jpg

7kwi2013.jpg

6kwi2013.jpg

5kwi2013.jpg

8kwi2013.jpg

4kwi2013.jpg

0kwi2013.jpg

kwin.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-rorząd + filtry + oleje

- pompa 11'tka

- gril

- lotka na klapę

taki mniej więcej plan jest :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po zakupie gratów obietnica - to już naprawdę ostatnie mody w aucie :wink:

Radimm kolega ma do sprzedania 11-tkę ale nie od Audi. Jak coś to pisz na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Kowi widziałem, staram się obserować sytuacje na allegro :wink:

kumpel dzisiaj poleciał do szwagra do anglii na tydzień, dostał numery pompy i powiedziałem mu żeby nawet nie wracał bez niej :decayed: także mam cichą nadzieję że coś tam wyszarpie, za jakieś fajne pieniądze

---------- Post dopisany 03-05-2013 at 12:38 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2013 at 13:15 ----------

wczoraj znalazłem odrobinę czasu na przeszycie boczka (tzn. Mamusia szyła, ja tylko wybebeszyłem fotel :decayed: ), w końcu te wiejskie koszulki z napisem "tuning", które były od początku w aucie poszły w piz*u :decayed::brzydkibanan:

19855374.jpg

44983076.jpg

68547733.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to dokładnie zrobiłeś, PW albo tu proszę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sugerowałem się tym opisem: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/rozbieranie-fotela-kierowcy-montaz-pakietu-swiatlo-263321/

zaopatrz się tylko w trochę drutu, bo orginalne poszycie naciągane jest na bardzo sztywnym zarobionym, krótkim drucie, którego ponowne użycie może być męczące :wink:

---------- Post dopisany 11-05-2013 at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 09:59 ----------

zabrałem się dzisiaj za zmianę koloru podświetlenia zegara BOOST , może oryginalne podświetlenie pasowaloby do polifta, ale do przedlifta no ni hu hu :decayed:

przed:

boost1.jpg

po:

bost2.jpg

na zdjęciu trochę bursztynowo wygląda, ale w rzeczywistości prawie jak ori kolor jest :wink: (nie wiem dlaczego, gdy kupowałem radio, nie pomyślałem że ten niebieski kolor może nie pasować :doh:)

ale ostatnio same grube mody czeszę... :whistling::decayed: no to żeby nie było:

Inseminator 2013 :decayed::naughty:

tl11.jpg

tłokorozdzielacz 11mm

w czwartek dr Trepek będzie się bawił :decayed:

ale najpierw:

rozrzad1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...