Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim


radimm

Rekomendowane odpowiedzi

A ja od 3 lat mam spalone postoje:grin: jak bede tam kiedys grzebał to wsadzam normalne żółte:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jak te się spalą, to też chyba wracam do żółtych, bo nie podoba mi się jak to wygląda w ciągu dnia, dwa takie jaksrawe punkty z doopy :decayed:

---------- Post dopisany 04-10-2012 at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2012 at 14:31 ----------

wczoraj Kurieros przyniósł zestawik sprzęgła z modelu awx, skończą się w końcu problemy ze ślizganiem :decayed:

luk1.jpg

luk2x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nawet nowy AWX potrafi sliznac przy max niutonie czyli ok 2,5 tys obrotow. :wink:

to co Ty masz, u mnie wiecej mocy do tego Q i nowy AWX nawet nie jęknie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielom a masz zapisane numery tarczy i docisku, albo całego zestawu? Bo tych zestawów do AWX'a jest dużo i może faktycznie różnią się od siebie :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nawet nowy AWX potrafi sliznac przy max niutonie czyli ok 2,5 tys obrotow. :wink:

to co Ty masz, u mnie wiecej mocy do tego Q i nowy AWX nawet nie jęknie:wink:

Trudno powiedziec bo w sumie na prostej sie to nigdy nie zdarzylo tylko na wyjsciu z luku wiec moze faktycznie opony sie slizgaja :eusathink:

Danielom a masz zapisane numery tarczy i docisku, albo całego zestawu? Bo tych zestawów do AWX'a jest dużo i może faktycznie różnią się od siebie :eusathink:

Mam pudla w garazu bo dwumas tez zmienialem. Zestaw Luka.

---------- Post dopisany at 14:45 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

SPRZĘGŁO LUK AUDI A4 A6 VW PASSAT 1.9 TDI AWX (2689013671) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

KOŁO DWUMASOWE LUK AUDI A4 A6 VW PASSAT 1.9 TDI (2689026007) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p9300494kopia.jpg

z młodszą siostrą :decayed:

41534469.jpg

---------- Post dopisany 13-10-2012 at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany 12-10-2012 at 13:17 ----------

Z okazji uporania się z przedostawaniem wody pod nogi kierowcy, :a4fan: dostało porządne mycie :decayed:

now1xd.jpg

now2.jpg

now3.jpg

szkoda tylko, że za dwa dni znów będzie ujepanye :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne mody jak najbardziej na PLUS, zerknij w ten watek:

http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/a6-c5-avg-srebrny-klekot-a6-c5-avant-1-9-tdi-avg-247461/

z kumplem modzilismy a6 AVG, zobacz co wyszło, mam nadzieję że FMIC ci się spodoba, tylko że tam jest wiecej miejsca:, zerknij też w mój wątek, też mam film jak moje jedzie, link w podpisie,.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilowo nie gniecie, bo sprzęgło nie daje rady, ale za tydzień będzie wymienione :wink:

---------- Post dopisany 28-10-2012 at 15:25 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2012 at 11:35 ----------

sprzęgło AWX na pokładzie :decayed: wleciało też szczelne serwo, przy okazji końcówka drążka, osłona przegubu, oraz kolcki do przodu. Ustawiona też została zbierzność. Teraz walcze ze ściagająca się opaską z IC :kwasny: No i żeby nie było tak pieknie i kolorowo, wpadł setup zimowy, biednie wygląda na tych 15', jedyny + to podniósł się komfort :decayed:

23857193.jpg

60629425.jpg

70683791.jpg

18458656.jpg

11247763.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawie zmodzony klekot :thumbup1:

dobry klekot nie jest zły, Arturze :decayed:

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ----------

kolego Radimm, skoro masz 15'' to musisz na wiosnę 312 rzezać, graty coraz tańsze i bardziej dostepne,.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo iść od razu w 321 z poliftowej eski jak już trzeba będzie zmieniać kółka tak ,czy tak :wink:

Polecam....jedna robota ,a efekt odczuwalny faktycznie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...