Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Z dystansem lepiej, pomyśl jeszcze nad polerką felg, lub efektem szczotkowanego aluminium:wink:

raczej nie będę ich polerował, one są w orginalnej takiej jakby półpolerce Audi, także nawet ładnie się błyszczą (na zdj. są uyebane :wink:) Tak wogóle to własnie biję się z myślami co robić dalej z kołami. Teraz na zimę mam 15', a planuje zmienić tarcze na 312mm i na przyszły sezon muszę o czymś większym pomyśleć.. i możliwe, że obecne 17' pójdą na zimówki a ja porozglądam się za jakimiś 18', chyba że z kasą nie wyrobie to zostaną na lato, a kupię jakieś 16' na zimę. Zobaczymy :decayed:

---------- Post dopisany 10-09-2012 at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2012 at 10:41 ----------

Kilka aktualnych, na szybko zrobionych fotek

intropk.jpg

dz8n.jpg

dz7s.jpg

dz6lj.jpg

dz5d.jpg

dz4i.th.jpgdz3e.th.jpgdz2y.th.jpgdz1h.th.jpg

Opublikowano

Jakie et Ci wyszlo po dystansach? Prawe lustro od angola, hallo i do gleby i bedzie duzo lepiej:wink:

Opublikowano
  • Autor

na tył założone są 15mm (ET33), a na przód 13mm (ET35).

Właśnie nie wiem po jaką cholere inżynierkowie z Audi pchali małe prawe lusterko :facepalm: pewnie z czasem coś pomyśle, bo masz racje że z dużymi symetrycznymi lusterkami wygląda dużo lepiej, ale na razie inne priorytety są :wink:

Halo wleci na pewno w zderzak, bo teraz ewidentnie czegoś mu brakuje :wink:

Co do zawiasu, hamuje mnie na razie mój wjazd do garażu, bo teraz na tych -35/-40 mimo że wjeżdzam po skosie szlifuje dokładką zdrowo :tongue4:

no, ale będziem pomału modzić :peace:

Opublikowano

Przy wiekszej glebie z et35 z przodu bedzie trzeba dobry gwint:wink:

Opublikowano
  • Autor

nawet nie wiem czy nie trzeba byłoby czegoś zrobić z nadkolami od wewnątrz, bo ze 2cm niżej i koło by po nich tarło :eusathink: ale za nim pomyśle o jakiejś konkretniejszej glebie to: serwo do wymiany mam bo sobie lekko syczy i puszcza :doh:, sprzęgło od AWX i poszukiwania pompy 11, albo hybryda no i halogeny w zderzak - to najbliższy plan na jakim zamierzam się skupić :decayed:

Opublikowano
nawet nie wiem czy nie trzeba byłoby czegoś zrobić z nadkolami od wewnątrz, bo ze 2cm niżej i koło by po nich tarło

:eusathink:

napewno. sam mam et35 z przodu i ciezko jest jak sie zejdzie nizej:kwasny: tyl jest git, nawet zapodam dystans ale pierw balwanki:wink:

plany dobre i kosztowne:decayed:

Opublikowano

ładny avancik ;]

Opublikowano

Żeby przy et35, mieć glebę taką że opona chowa się w nadkole musisz poszerzyć błotniki (najlepiej maszynką).

W innym przypadku po prostu nie skręcisz:wink:

Opublikowano
Żeby przy et35, mieć glebę taką że opona chowa się w nadkole musisz poszerzyć błotniki (najlepiej maszynką).

W innym przypadku po prostu nie skręcisz:wink:

Wiem bo sie przekonalem na sobie:grin: kuwa 2 blotniki wygielo:kwasny: no ale powod do kminienia nad pomalowaniem calej fury:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Żeby przy et35, mieć glebę taką że opona chowa się w nadkole musisz poszerzyć błotniki (najlepiej maszynką).

W innym przypadku po prostu nie skręcisz:wink:

aaa, to chyba gdzieś na forum kiedyś śmignęła mi jakaś wzmianka o maszynce samoróbce któregoś z użytkowników, która poszerzała nadkola :decayed:

Wiem bo sie przekonalem na sobie:grin: kuwa 2 blotniki wygielo:kwasny: no ale powod do kminienia nad pomalowaniem calej fury:naughty:

zmieniałbyś na coś innego czy odświeżenie tego koloru? No, każdy powód dobry :wink:

Opublikowano

Krycha miał swego czasu maszynkę - wypożyczałem od niego.

Niestety poszła w świat:kwasny:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejne mody pod maską..... niestety nieplanowane i nie dodające koniów ani niuta :facepalm:

mech1.jpg

mech2r.jpg

jestem pełen podziwu dla mocy silniczka wycieraczek, bo zapiekła mi się część ruchoma korby od strony pasażera (ale tak na amen :decayed:), a nie zdusiło to silniczka, który pchając nadal mechanizm wyłamał trzpień korby wchodzący we wspornik mechanizmu wycieraczek, a przeca to mocny materiał :kox:

Opublikowano
Żeby przy et35, mieć glebę taką że opona chowa się w nadkole musisz poszerzyć błotniki (najlepiej maszynką).

W innym przypadku po prostu nie skręcisz:wink:

aaa, to chyba gdzieś na forum kiedyś śmignęła mi jakaś wzmianka o maszynce samoróbce któregoś z użytkowników, która poszerzała nadkola :decayed:

Wiem bo sie przekonalem na sobie:grin: kuwa 2 blotniki wygielo:kwasny: no ale powod do kminienia nad pomalowaniem calej fury:naughty:

zmieniałbyś na coś innego czy odświeżenie tego koloru? No, każdy powód dobry :wink:

musze malowac niestety;/ no ale na wiosne jest plan malowania calego auta(ten sam kolor albo ten co jest podobny do szaraka ale z rs) bo zderzak mi rysneli w szwabki lekko z drugiej strony kupilem z rysa to na masce maly odprysk a przedni zderzak to sitko tak zbity od autostrad:kwasny:, progi od eski moze tez wciagne takze bedzie co robic:wink:

Opublikowano
  • Autor

Mrogal ma mega szaraka :kox:

Ja jak już ogarnę większkość celów, które sobie założyłem też pomyślę o jakimś odświeżeniu lakieru, zwłaszcza tylni zderzak, bo jakiś idiot a/ka, pocałował go na parkingu i już bez malowania nie da się go przywrócić do normalności

Opublikowano

fajny wozik fele jak u mnie . hmm ledy biale na pozycje zarzuc i pod rejstracje... obryskowki fajnie tak jak u mnie;p

Opublikowano
  • Autor
fajny wozik fele jak u mnie . hmm ledy biale na pozycje zarzuc i pod rejstracje... obryskowki fajnie tak jak u mnie;p

dzięki :wink: co do ledów w postojówki to jak najbardziej jestem za, nawet się ostanio rozglądałem za jakimiś. Poleciłbyś coś konkretnego? Interesują mnie tylko białe :wink:

Opublikowano

jak będę pamiętał to Ci potem podeślę ledy, które kupiłem. W tej chwili raz świecą, raz nie, ale mają już rok. Pasują fajnie do hidów 5000K.

Opublikowano
  • Autor
jak będę pamiętał to Ci potem podeślę ledy, które kupiłem. W tej chwili raz świecą, raz nie, ale mają już rok. Pasują fajnie do hidów 5000K.

dzięki :wink:

Opublikowano

normlanie do sklepu idziesz jakiegos moto lub jak masz w miescie tjuningowy;p i ledy biale postojówy fajnie u mnie z obrysowkami wyglada jak wlacze same pozycje a z xenonem tez niczego sobie:) wiec zakupuj kasa nie duza a efekt juz jest:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.