Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim


radimm

Rekomendowane odpowiedzi

idziesz jak zły:kox: FMIC przy dobrych wiatrach dzień roboty:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idziesz jak zły:kox:

co prawda, to prawda :good:

Mam nadzieję, że u mnie z modami również dobrze pójdzie :decayed:

Fura kox :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Panowie za dobre słowo :wink: Duzo roboty jeszcze przede mną, ale małymi krokami staram się ogrnąć temat :decayed: W końcu to moja pasja :banan:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:29 ----------

Udało mi się znaleźć chwilę czasu i przy pomocy brata ogarnęliśmy lampiszony :kox: zdjęcia bardzo słabej jakości, ale w tych warunkach nic lepszego nie chciało wyjść :wink:

39629966.th.jpg49601788.th.jpg75675754.th.jpg

52841457.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze halo wyrezaj i będzie kox :kox:

Ja też będę rezał wkrótce.

A teraz właśnie chcę dać grill w mat, ale mam już mieszane uczucia. Mam też grill poliftowy i nie wiem co robić. A może dać polifta w mat? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze halo wyrezaj i będzie kox :kox:

Ja też będę rezał wkrótce.

A teraz właśnie chcę dać grill w mat, ale mam już mieszane uczucia. Mam też grill poliftowy i nie wiem co robić. A może dać polifta w mat? :eusathink:

halogeny w zderzaku są w planach :decayed: ale najpierw fmic, potem się oceni jak tam sytuacja w zderzaku wygląda i będziemy działać :wink:

Skoro masz poliftowego grila, to w czarny mat go i na auto - ja bym tak zrobił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze halo wyrezaj i będzie kox :kox:

Ja też będę rezał wkrótce.

A teraz właśnie chcę dać grill w mat, ale mam już mieszane uczucia. Mam też grill poliftowy i nie wiem co robić. A może dać polifta w mat? :eusathink:

daj przedlifta w mat, zobaczysz jak bedzie wygladac i z trwaloscia :P a jak sie nie spodoba zakladaj lifta :) ja u siebie pomalowalem ramke i juz odpryski od kamyczkow :P musze bardziej przy nim posiedziec :D

---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

Jeszcze halo wyrezaj i będzie kox :kox:

Ja też będę rezał wkrótce.

A teraz właśnie chcę dać grill w mat, ale mam już mieszane uczucia. Mam też grill poliftowy i nie wiem co robić. A może dać polifta w mat? :eusathink:

daj przedlifta w mat, zobaczysz jak bedzie wygladac i z trwaloscia :P a jak sie nie spodoba zakladaj lifta :) ja u siebie pomalowalem ramke i juz odpryski od kamyczkow :P musze bardziej przy nim posiedziec :D

PS. lampy robia robote ! :D jak u siebie zmienilem nie moglem sie napatrzyc ile moze dac lampa do wygladu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się dzisiaj za kominki, do końca nie jestem zadowolony z efektu, bo przy wylotach były dość głębokie wżery, których nie udało mi się całkowicie spolerować... no ale i tak jest lepiej niż było. W przyszłości pewnie je obetnę i wpadną jakieś proste ładne końcówki

Przed:

dscf3250s.jpg

Po:

dscf3257r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ok:wink: Z daleka i tak robi robotę:decayed: U mnie też było ciężko..

Szlifierą i kamieniem jechałem:polew:

Kupuj lampy liftowe na tył :decayed: Mnie taki zabieg kosztował 50 zł:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziada tez kamieniem potraktowalem, ale musialbym chyba rure na wylot przeszlifowac :decayed:

lampki z tyłu jakos bardziej jak narazie podobaja mi sie do mojego koloru przedliftowe, wiec nie planuje zmiany na polifty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie felgi, jakie dystanse dawałeś? mam 205/50 z przodu bez dystansu, 225/45 tył z dystansem 20mm i jakoś to wygląda :wink: tylko że tylne opony ostatni sezon pojeżdżą. Aha, mam -35mm i tył tak mi tarło amora :kwasny: a tylko dystans 20mm był akurat pod ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziemy w tym samym kierunku ;) Nie wiem dlaczego wczesniej jej nie widzialem, moja ramka od grilla tez idzie w czern hehe Kupiles juz fmicka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie felgi, jakie dystanse dawałeś? mam 205/50 z przodu bez dystansu, 225/45 tył z dystansem 20mm i jakoś to wygląda :wink: tylko że tylne opony ostatni sezon pojeżdżą. Aha, mam -35mm i tył tak mi tarło amora :kwasny: a tylko dystans 20mm był akurat pod ręką.

Narazie latam bez dystansów. Przód jeszcze nawet nieźle wygląda, ale tył pasuje wypchać na zewnątrz, myślę o jakiejś 13 lub 15mm. U mnie narazie zawiias 1be, ale mam nadzieje że za niedługo wpadną przynajmniej sprężyny -40 lub -35. Póki co jeszcze nic nie obciera u mnie :decayed:

Kolego clinque czekam na jałmużne z pracy i w poniedziałek zamawiam :wink: A nasze furki to trochę takie bliźniaki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kodu nie pamiętam, ale też raczej bliźniak:decayed: Typowo czarny avant:kox:

Do mnie w poniedziałek sprężynki -30mm przyjdą:naughty:

A obecnie szukam 1szt. opony, bo mi wybulona przyszła:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiej firmy sprężynki zamówiłeś? pochwał się zdjęciami gdy już je założysz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh a fmicka chinola kupujesz? bo ja mam od a5 ten wezszy i w koncu po niedzieli go przymierze, pokupuje troche rurek, lacznikow, kolanek i bede rezal, bo cieplo sie robi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiej firmy sprężynki zamówiłeś? pochwał się zdjęciami gdy już je założysz :decayed:

pochwalę się, pochwalę :decayed:

kupiłem firmy KW od Bulczasa:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chinola zamówiłem tego z rdzeniem 550X180X65, ja myśle że po długim week. coś ostrzej ruszy temat :wink:

---------- Post dopisany 24-04-2012 at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany 22-04-2012 at 10:24 ----------

Dzisiaj Roznosiciel przyniósł kolejnego puzzla :decayed:

kolektorl.jpg

Zamierzam go porządnie wyczyścić w środku, znacie jakiś sprawdzony środek, który zrobi to szybko i przyjemnie :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...