-
Cykanie AFNa
Ja miałem to samo... jak wymieniem wałek rozrządu to przestało okazało się że był na 3 garze wytarty...
-
A4 B5 AFN+ by mapper
ja bym dał w bieli ale to moja subiektywna opinia )
-
Potrzebny mechanik w Wawie do wymiany uszczelki pod głowicą
A z jakiej dzielnicy jestes? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A4 B6 2002 rok multitronic - naprawa sterownika
Filipowscy Piastow na Reymonta robia tylko grupe vag, profesjonalisci czysto milo sympatycNie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
szukam dobrego warszatatu w Warszawie
A Ja polecam panów Filipowskich na Reymonta 17 w Piastowie normalnie az sie japonia cieszy jak sie biora do roboty Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witajcie, Mam nadzieję że się nie obrazicie jak powiem iż mam mobilną myjkę parową i piorę tapicerki u klienta i jak by któryś z was chciał to zapraszam:P ceny dla forumowiczów oczywiście taniej:)
-
[B5 AJM] Granatowy poliftowy sedan - Gwint, BBS 17" !!
tez mam podobny i to LZ5T czyli granatowa perła zmienia lekko kolor? w zależności jak się na niego patrzy?
-
[Piastów koło Warszawy] Filipowski S.C., Reymonta 17
miałem okazję skorzystać ostatnio z warsztatu i muszę powiedziec bardzo pozytywne wrażenia polecam warsztat i obsługa pierwsza klasa:-)
-
[B5 ARG] Dark Blue AVANT by rockabilly
Ładniutka:) niech służy:))))
-
[B5 AFN] moj caravan:P
To lipton:-/ bede w takim razie szuka dalej
-
[B5 AFN] moj caravan:P
zlokalizowalem podobne ale najwieksze to 15-nastki a ja myslalme o takiej 17-nastce:PP... wiec bedzie chyba trzeba cos pokombinować z stalówkami :PP
-
[B5 AFN] moj caravan:P
Panowie szukam takich felg wie ktos moze jak sie nazywają? albo gdzie mozna takie zamowić?? <br /><br />
-
[B5 AFN] moj caravan:P
okleiłem tylko listwy:) w poniedzialek wrzuce foty ---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ---------- ori mialem ten malowany pędzlem carbon ---------- Post dopisany 20-10-2012 at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2012 at 20:01 ---------- a to są zdjęcia dekorów oklejonych folia 3m
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no mnie nie bedzie ponieważ jestem w piz*u w Hrubieszowie u teściów:)))) ale nie ma tego złego rezam sobie w ciszy i spokoju z piwkiem:)
-
[B5 AFN] moj caravan:P
no 18 nastki jak założę to dziecko szybciej wyskoczy:PPP ---------- Post dopisany 20-07-2012 at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2012 at 23:05 ---------- no w weekend jak dobrze pójdzie będzie rezanko:) potem wrzuce fotki