Skocz do zawartości
IGNOROWANY

szukam dobrego warszatatu w Warszawie


S0meth1ng

Rekomendowane odpowiedzi

Coś hałasuje w moim aucie podczas poruszania.. Nie wiem czy to skrzynia, czy opony, czy może coś jeszcze. Dzwięk jest delikatny, najlepiej odczuwalny jest na miękkim asfalcie..

Chcę gdzieś to sprawdzić.. Byłem już w Szewczyku... powiedziano mi że mam zębate opony:) teraz zmieniłem na zime i czuje że jest to samo + trochy hałasuja zimówki :)

Ale czuje że to jednak nie do końca opony.. Ale nie wiem gdzie pojechać

W Google wyrzucza mi takie firmy:

Dobrucki

AutoPawlikowscy

AutoSzymczyk

Megacar - ale widzę że dużo osób na tym forum nie poleca jużtego serwisu

Czy coś możecie polecić?

Edytowane przez S0meth1ng
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprecyzuj ten dziwek.skad dochodzi?

Właśnie ciężko to sprecyzować.. Moim zdaniem coś z przodu.. Raczej nie są to łożyska. Bo ten dźwięk już od roku na pewno jest i ciągle jest taki sam..

jeszcze na przykład jak jadę w korku i trzymam równo nogę na gazie, na małej prędkości około 10-15 km/h, to słychać tak jakbym coś się tarło chyba w skrzyni i czuje to nogą oraz słyszę mały dźwięk.

Teraz jak założyłem zimowe opony, to stało głośniej, ale to dodatkowy hałas idzie od opon..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuc ja na podnosnik .krec kołami.moze cos wyniuchasz. jak sprawdzalem historie swojej.to lozysko z przodu przy 100tys bylo wymieniane.slyszalem jakis mit o przegubach wew.,ze tez lubia siadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuc ja na podnosnik .krec kołami.moze cos wyniuchasz. jak sprawdzalem historie swojej.to lozysko z przodu przy 100tys bylo wymieniane.slyszalem jakis mit o przegubach wew.,ze tez lubia siadac.

Sam tego nie zrobię. myślałem że ktoś się wypowie odnośnie serwisów.. Ale widzę że forum jest martwy...

Będę musiał losowo wybrać serwis...

Ja sie znam na komputerach i już czuje jak coś się dzieje ze sprzętem gdy komputer tylko uruchamia sie. I właśnie chciałbym trafić do takiego mechanika...

Edytowane przez S0meth1ng
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AutoPawlikowscy

Jeśli się nie mylę to warsztat występował gościnnie w Tvn Turbo z dwa lata temu, bodajże Pan Jacek sprawiał wrażenie ogarniającego temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AutoPawlikowscy

Jeśli się nie mylę to warsztat występował gościnnie w Tvn Turbo z dwa lata temu, bodajże Pan Jacek sprawiał wrażenie ogarniającego temat.

Też myślałem własnie o tym serwisie.. Spróbuje się tam udać. Później odpisze co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Pana Tomasz z Czernidła k. Konstancin Jeziorna. Jak coś to mogę podać kontakt na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja polecam panów Filipowskich na Reymonta 17 w Piastowie normalnie az sie japonia cieszy jak sie biora do roboty

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę wymienic rozrząd w nowym nabytku, polecicie coś ??

Sprawdź temat polecanych warsztatów.Jaka dzielnica albo strona Warszawy?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę wymienic rozrząd w nowym nabytku, polecicie coś ??

Jak masz czas, bo pewnie będziesz musiał poczekać na termin to się do Karola pchaj... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/240761-polecam-elektrocar-karol-chrzczonowski-raszyn-ul-wysoka-7-tel-669-950-109/page-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz, znalazłem juz warsztat lecz dalej szukam dobrego alarmu oraz warsztatu który mi go założy i nie będzie to trwało całego weekendu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj na Bokserskiej - Centrum Car Hifi. W Warszawie of kors

Edytowane przez wit007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...