Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Qrol1986

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Qrol1986

  1. Qrol1986 odpowiedział(a) na e2rd-85 temat w 1.9TDI
    Ja miałem to samo... jak wymieniem wałek rozrządu to przestało okazało się że był na 3 garze wytarty...
  2. ja bym dał w bieli ale to moja subiektywna opinia )
  3. A z jakiej dzielnicy jestes? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Filipowscy Piastow na Reymonta robia tylko grupe vag, profesjonalisci czysto milo sympatycNie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. A Ja polecam panów Filipowskich na Reymonta 17 w Piastowie normalnie az sie japonia cieszy jak sie biora do roboty Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Witajcie, Mam nadzieję że się nie obrazicie jak powiem iż mam mobilną myjkę parową i piorę tapicerki u klienta i jak by któryś z was chciał to zapraszam:P ceny dla forumowiczów oczywiście taniej:)
  7. tez mam podobny i to LZ5T czyli granatowa perła zmienia lekko kolor? w zależności jak się na niego patrzy?
  8. miałem okazję skorzystać ostatnio z warsztatu i muszę powiedziec bardzo pozytywne wrażenia polecam warsztat i obsługa pierwsza klasa:-)
  9. Ładniutka:) niech służy:))))
  10. To lipton:-/ bede w takim razie szuka dalej
  11. zlokalizowalem podobne ale najwieksze to 15-nastki a ja myslalme o takiej 17-nastce:PP... wiec bedzie chyba trzeba cos pokombinować z stalówkami :PP
  12. Panowie szukam takich felg wie ktos moze jak sie nazywają? albo gdzie mozna takie zamowić?? <br /><br />
  13. okleiłem tylko listwy:) w poniedzialek wrzuce foty ---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ---------- ori mialem ten malowany pędzlem carbon ---------- Post dopisany 20-10-2012 at 18:43 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2012 at 20:01 ---------- a to są zdjęcia dekorów oklejonych folia 3m
  14. no mnie nie bedzie ponieważ jestem w piz*u w Hrubieszowie u teściów:)))) ale nie ma tego złego rezam sobie w ciszy i spokoju z piwkiem:)
  15. no 18 nastki jak założę to dziecko szybciej wyskoczy:PPP ---------- Post dopisany 20-07-2012 at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2012 at 23:05 ---------- no w weekend jak dobrze pójdzie będzie rezanko:) potem wrzuce fotki
  16. panowie może jakaś lista kto będzie na spocie w wtorek:PPP
  17. cieszy nas że będziesz z nami nawet przy kręceniu batona
  18. hmm a po wyłączeniu samochodu to nie syk? ładna seria:)
  19. Fajny wątek:P przeczytałem cały o dziwo rzadko mi się to zdarza:PPPPP aż miło popatrzeć jak ktoś robi to z głową a środek szerokiej drogi i gumopwych drzew
  20. Chłopaki sory że tutaj ale mam do was pytanie gdzie można usunąć DPF razem z wgraniem nowej mapy z a4 b7 interesowała by mnie warszawa lub jakieś niedalekie okolice
  21. jak z kierowcą to można i nawet grilla zrobić
  22. no.... bo ja już 2 spot na górala poluje i d*pa
  23. a jak frekwencja na ostatnim spocie bo jak wyjezdzałem do tyry to były 4 samochody na krzyż

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.