Treść opublikowana przez Qrol1986
-
A4 B5 AEB 1.8t Początki czy cuś :)
furka z potencjałem:) ja osobiście dał bym lampy przód po 2 lifcie, tylne masz ok wiec nie ruszałbym:) grill oryginalny tylko ze ramki chrom w czarny mat, felgi oryginalne 17" ewenrualnie te bym na biało??:PP pomazal a w srodku poszukaj oklein 3m carbon bo fajnie wygladaja ale to sugestie pamietaj ze ty masz sie w niej dobrze czuc:)) pozdro
-
[B5 AFN] moj caravan:P
strasznie mi się takie felgi podobają:PP FELGI AUDI Styl RS4 A3 VW GOLF IV SEAT 5x100 16'' (2427086090) - motoAllegro ale zobaczymy na jakie będzie mnie stać bo się okazuje że dzieciak w drodze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zapoluj na najładniejszą kibicke załóż gume i módl się żeby strzeliła jak ONO opona :PPP
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
hahahahaha
-
[B5 AFN] moj caravan:P
no panowie podpowiedzcie czy malować 16" na biel czy poczekac i 17" kupic i maznąć sobota mycie i nowe zdjęcia z glebą ZDJĘCIA UP!!! ---------- Post dopisany 24-06-2012 at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany 02-06-2012 at 14:14 ---------- up..
-
Piłka nożna
w ogóle do d*py idę na fajka i spacer z psem może kogoś spotkam to browara się napije:P
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mnie ciekawi jedno czy flagi znikną? (w sumie czy pseudo fani znikną?)
-
Piłka nożna
wogole nie maja juz sily biegać:/ Lewandowski sam też już wybiegany ehhhhhh ---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ---------- ale bądźmy dobrej myśli jeszcze sie uda może strzelic 2 bramki
-
Już czas... AFN+, body 1/2 S4 :))
Gratuluje zaparcia:)) i doprowadzenia go do stanu obecnego co ja bede mówił piękna:) tym bardziej że ten sam kolor co mojej Zapraszam do odwiedzin
-
Błąd czujnika położenia wałka rozrządu.
mam to samo z golfem III GTI 115 i niestety stoi teraz jako doniczka bo już żaden magik mechanik nie potrafil stwierdzic o co kaman:////
-
Brak paliwa... po dolewce kręci ale nie odpala- co teraz?
jest jeszcze opcja żeby odkręcić filtr paliwa nalać ropuchy do niego i wtedy ci zagada po 30 sec zgasic i jeszcze raz odpalic
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
mam male pytanie jaki Ty masz kod lakieru?
-
[B5 AVG] Standardowa "niuńka" ...nowości strona 1 !!zmiany!
Siema tak przeczytałem w koncu twojego posta i dochodze do wniosku iż szczęście że Cię poznałem bo masz sporo wiedze:) no i również apeluje żebyś nue sprzedawał auta co bede jedyna b5 na spocikach??))
-
Piłka nożna
jak Ja sie ciesze z tego remisu calą drugą połowę chodziłem przed telewizorem i wychodzilem ))))))
-
Piłka nożna
jazda cisnąć ruskich!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z tego co słyszałem od znajomego to mówił że głowili się co zrobić bo co coś zrobili to woda w 3 stawach na włochach spadała:))) tam podobno jakiś ciek wodny jest i wymywa podklad pod nawierzchnie
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
co wchodze na forum to musze na tę niunie popatrzeć jak żałuje żę czerwieni nie kupiłem
-
[B5 ADR] Moje skromne audi. Kliknij, zerknij i oceń :) JEST CARBON!!!
Też tak mówiłem że autko do pracy tylko że po co przecież stan polskich dróg to koszmar że mam wygodne fotele że koła 16 już sa duże że jak walne scieme szybek to nic nie będę widział że radio gra rewelacyjne itd itd itd a tu proszę patrz poniżej Powodzenia w modach Wysłane z mojego GT-I9100 oj święta racja
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
<> ładniutka
-
Drgania powyzej 90km/h
zacznij od opon bo i tak musisz kupic poszukaj na forum jest dużo fajnych oponek w dobrej cenie
-
[B5 AFN] Srebrny struś - Xenon Gleba Avusy plan operacyjny wrzesień 2012
Kupiony na allegro Montaż od 15 do 20 minut Zero problemu z podłączeniem Jeśli chcesz podeslie ci link na pw z chęcią
-
[B5 AFN] Srebrny struś - Xenon Gleba Avusy plan operacyjny wrzesień 2012
kolego podpowiedz coś o tych module komfortowych kierunkowskazow:P dużo zabawy z tym?
-
[B5 AFN] moje a4 1,9 TDI 110ps po lifcie w serii
Najwięcej gadają Ci co nie mieli z tym styczności dokładnie też lemfordera kupilem i jestem zadowolony wiadomo że lepiej zapłacić raz 1500 niż 4 albo wiecej razy 500
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cierp otwarty bagażnik miał chyba chciał zamknąć
-
[B5 AFN] moj caravan:P
słów krytyki się nie boję jedynie swojej kobiety gdy się dowie ile to kosztuje więc nie będę się pucował co i jak tempomat odpada:) a co do konsoli i tunelu środkowego ktoś może z was wie czy trzeba przerabiać kostki?? bo to mnie martwi a i jeszcze takie małe pytanie jak tu się emoty wstawia haha )))