-
dgranie i buczenie miedzy 1600-2 tys obrotów
jak zmienisz to daj znac bo tez bede zaczynal od poduch
-
dgranie i buczenie miedzy 1600-2 tys obrotów
witam mam problem mianowicie przy 1600-2 tys obrotów słychac dziwne buczenie i drganie na postoju i w trakcie jazdy jest tak samo wechanik powiedział ze jakies poduszki pod silnikiem olejowe czy cos w tym stylu sa mokre i moze byc to od tego jak myslicie ?,na kanale kolega dawał gaz do 2 tys to plecionki drgały dosyc mocno wyzsze obroty i na jałowym wszystko oki
-
sprawdzenie tempomatu pl vag 4.9 albo vcds lite
jak cos zdziałasz to daj znac na forum auto ogolnie mam na sprzedanie ale tempomat mozna by bylo zrobic
-
jaki olej do asb porady ogolne do wymiany
witam mam zamiar wymienic olej w skrzynce samemu posiadam komputer z wagiem tylko nie bardzo wiem co i jak od czego zaczac kanał i klucze posiadam wiec mysle ze jak ktos cos podpowie to dam samemu rade,jaki olej wlac do asb i ile go wchodzi podobno mobil esso w miare nie drogi ale czekam na podpowiedzi
-
bład asb 18265 i 526 co oznaczaja
witam o st sprawdzałem błedy i na skrzyni wyskoczyły nastepujace 18265 Sygnał obciążenia brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 526 Włącznik świateł hamowania -F nieprawidłowy sygnał skrzynia zmienia biegi ok ogolnie jest spoko tylko martwia mnie te błedy
-
Spocik w Wieluniu
heh na spota tez bym sie przejechał tylko niewiadomo co i jak jestem z sdz wiec nei az tak daleko
-
Spocik w Wieluniu
audi a4 2.8 v6 quattro tiptronic stan bdb (3505013097) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. na sprzedanie
-
wymiana podpory wału quattro
ja kupowałem za 150 z przesyłka jak narazie jest git
-
terkotanie przy jezdzie na wprost
koła dokrecone mocno dziwna sprawa moze podlewarowac auto i bieg właczyc tylko czy quattro nie pociagnie do przodu ?
-
Wycięcie katalizatorów w A4 B5 2.8
jestem juz po wycieciu tak od 2,8 tys zaczyna fajnie mruczec ogolnie w aucie troche głosniej jest ale mi to pasuje nie smierdzi nic bez katów za 2 katy dostałem 450 pln
-
terkotanie przy jezdzie na wprost
witam ost padła mi osłona przegubu z lewej strony tylko ze jezdziłem tak jakis czas zanim wylukałem nia ale mniejsza o to wymieniłem wymyłem przegub i teraz jak jakde tak ,niej wiecej na 3-4 biegu to słysze terkotanie z lewej strony jak myslicie mozew ot byc przegub czy moze cos innego ?? przy skreconych kołach nie slychac tego moe to konczace sie zawieszenie smigam na 18 kołach wiec szybko sie zawias konczy dodam jeszcze miałem ost taki dziwny objaw zajechałem autem do pracy postało 5 dni wsiadam ruszam a tu całym autem trzesie po przejechaniu paru km ustało ogulnie jak jest zimnu to tak jak by mi kierownica lekko trzesło
-
Wycięcie katalizatorów w A4 B5 2.8
omega swietne auto tylko te czeste naprawy szyb zamków ogolnie pierdołek meczy ale ogolnie auto mega wygodnie i tylni naped:naughty:
-
Wycięcie katalizatorów w A4 B5 2.8
dzis bede działał jak wytne to dam znac jak dzwiek w poprzednim aucie omega v6 było fajnie tak od 3 tys taki metaliczny dzwiek
-
Wycięcie katalizatorów w A4 B5 2.8
taki mam zamiar jak bedzie to i srodkowy wytne xd ile mnie wiecej za te katy dostane pln
-
Wycięcie katalizatorów w A4 B5 2.8
witam mam zamiar wyciac katalizatory i wstawic tylko rury i moje pytanie jest takie czy to nie zaszkodzi silnikowi ?ogolnie chodzi o to zeby było troche lepiej słychac v6 z tłumika gosc od takich prac powiedział mi po 40 pln za sztuke i jeszcze kedno ile moge dostac za 2 dobre katy od v6??