Treść opublikowana przez kicek87
-
dgranie i buczenie miedzy 1600-2 tys obrotów
jak zmienisz to daj znac bo tez bede zaczynal od poduch
-
dgranie i buczenie miedzy 1600-2 tys obrotów
witam mam problem mianowicie przy 1600-2 tys obrotów słychac dziwne buczenie i drganie na postoju i w trakcie jazdy jest tak samo wechanik powiedział ze jakies poduszki pod silnikiem olejowe czy cos w tym stylu sa mokre i moze byc to od tego jak myslicie ?,na kanale kolega dawał gaz do 2 tys to plecionki drgały dosyc mocno wyzsze obroty i na jałowym wszystko oki
-
sprawdzenie tempomatu pl vag 4.9 albo vcds lite
jak cos zdziałasz to daj znac na forum auto ogolnie mam na sprzedanie ale tempomat mozna by bylo zrobic
-
jaki olej do asb porady ogolne do wymiany
witam mam zamiar wymienic olej w skrzynce samemu posiadam komputer z wagiem tylko nie bardzo wiem co i jak od czego zaczac kanał i klucze posiadam wiec mysle ze jak ktos cos podpowie to dam samemu rade,jaki olej wlac do asb i ile go wchodzi podobno mobil esso w miare nie drogi ale czekam na podpowiedzi
-
bład asb 18265 i 526 co oznaczaja
witam o st sprawdzałem błedy i na skrzyni wyskoczyły nastepujace 18265 Sygnał obciążenia brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY 526 Włącznik świateł hamowania -F nieprawidłowy sygnał skrzynia zmienia biegi ok ogolnie jest spoko tylko martwia mnie te błedy
-
Spocik w Wieluniu
heh na spota tez bym sie przejechał tylko niewiadomo co i jak jestem z sdz wiec nei az tak daleko
-
Spocik w Wieluniu
audi a4 2.8 v6 quattro tiptronic stan bdb (3505013097) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. na sprzedanie
-
wymiana podpory wału quattro
ja kupowałem za 150 z przesyłka jak narazie jest git
-
terkotanie przy jezdzie na wprost
koła dokrecone mocno dziwna sprawa moze podlewarowac auto i bieg właczyc tylko czy quattro nie pociagnie do przodu ?
-
Wycięcie katalizatorów w A4 B5 2.8
jestem juz po wycieciu tak od 2,8 tys zaczyna fajnie mruczec ogolnie w aucie troche głosniej jest ale mi to pasuje nie smierdzi nic bez katów za 2 katy dostałem 450 pln
-
terkotanie przy jezdzie na wprost
witam ost padła mi osłona przegubu z lewej strony tylko ze jezdziłem tak jakis czas zanim wylukałem nia ale mniejsza o to wymieniłem wymyłem przegub i teraz jak jakde tak ,niej wiecej na 3-4 biegu to słysze terkotanie z lewej strony jak myslicie mozew ot byc przegub czy moze cos innego ?? przy skreconych kołach nie slychac tego moe to konczace sie zawieszenie smigam na 18 kołach wiec szybko sie zawias konczy dodam jeszcze miałem ost taki dziwny objaw zajechałem autem do pracy postało 5 dni wsiadam ruszam a tu całym autem trzesie po przejechaniu paru km ustało ogulnie jak jest zimnu to tak jak by mi kierownica lekko trzesło
-
Wycięcie katalizatorów w A4 B5 2.8
omega swietne auto tylko te czeste naprawy szyb zamków ogolnie pierdołek meczy ale ogolnie auto mega wygodnie i tylni naped:naughty:
-
Wycięcie katalizatorów w A4 B5 2.8
dzis bede działał jak wytne to dam znac jak dzwiek w poprzednim aucie omega v6 było fajnie tak od 3 tys taki metaliczny dzwiek
-
Wycięcie katalizatorów w A4 B5 2.8
taki mam zamiar jak bedzie to i srodkowy wytne xd ile mnie wiecej za te katy dostane pln
-
Wycięcie katalizatorów w A4 B5 2.8
witam mam zamiar wyciac katalizatory i wstawic tylko rury i moje pytanie jest takie czy to nie zaszkodzi silnikowi ?ogolnie chodzi o to zeby było troche lepiej słychac v6 z tłumika gosc od takich prac powiedział mi po 40 pln za sztuke i jeszcze kedno ile moge dostac za 2 dobre katy od v6??
-
Zmiana z automatu na manual 2.8 quattro- co potrzebne
a znacie kogos z okolic łodzkiego kto by mi ta przekładke zrobił moze moge dojechac do 200 km ode mnie czyli sieradza woj łodzkie ---------- Post dopisany 24-04-2013 at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany 20-09-2012 at 15:58 ---------- koledzy po prawie roku jazdy automatem mam zamiar włozyc manuala mam takie pytanie zna ktos kogos kto zrobi przekładke ze swoimi gratami a ja bym zapłacił wiadomo odpowiednia cene i odebrał autko na gotowo wiem ze lepiej było by sprzedac i kupic manuala ale ja w swoja a4 kasy zainwestowałem i nie mam zamiaru sie jej pozbywac prosze o odpowiedzi i namiary jesli ktos posiada ---------- Post dopisany 25-04-2013 at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2013 at 23:55 ---------- nie musi byc z łodzkiego
-
skad pobrac vag.com
jak w tytule skad pobrac albo gdzie mozna kupic mam kabel kupiony i program polski vag 4.9 ale nie chce mi połaczyc ze skrzynia automatyczna wiec pomyslałem ze moze inny program sie połaczy z asb
-
wymiana podpory wału quattro
oki zrobione wszystko teraz podczas zmiany biegów bie szarpie choc nie powiem łatwo niw było z tym wieloklinem u mnie teraz tłumi troche puszcza ale mysle ze wytne katy i doło pare złociszy i kupie cos nowego na wydechy
-
wymiana podpory wału quattro
oki z przegubem doszedłem do ładu teraz jest problem bo wal nie chce sie rozpołowic jakies podpowiedzi
-
wymiana podpory wału quattro
oki dzieki za podpowiedzi w sobote bede działał jak z trasy wroce . ---------- Post dopisany 18-04-2013 at 13:20 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2013 at 09:31 ---------- panowie potrzebuje szybkiej podpowiedzi mam wał na zewnatrz ale rozsypał mi sie przegub w sensie kulki pytanie o zaznaczenie wału mam zaznaczyc na srodku ten krzyzak czy przy tych przegubach co sa przy dyfrze i skrzyni
-
Spocik w Wieluniu
ja jestem z sdz ale moze tez bym sie pojawił
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
do tych co mowili ze lepiej całego kata bo na skupie wiedza co i jak to napisze ze swojego doswiadczenia mam 2 auto kadet stary ale mniejsza o to,,, zawiozłem kata i mowie ze od kadeta gosc mowi ze nie wezmie bo stare auto ,na drugi dzie ten sam kat tylko kolega zawiołz powiedział ze od astry i wzieli bez problemu wiec watpe ze pan na skupie wie z jakiego to modelu itp wiec sam srodek wystarczy
-
wymiana podpory wału quattro
znalazłem od 140 pln sie zaczynaja zamowiłem w tyg bede działał podpowie ktos czy tłummiki w v6 trzeba sciagac zeby to wymienic?? ogolnie jakies wskazowki:wink: ---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:19 ---------- hej wie ktos czy w v 6 trzeba sciagac tłumiki czy nie ??
-
wymiana podpory wału quattro
hmm zostaje allegro sa po 150 pln to sie troche grosza osczedzi w porownaniu do 5,5k:wink:
-
wymiana podpory wału quattro
u mnie reka sie rusza cały wał to pewnie bedzie ta podpora wywalona zaraz podzwonie jakie to koszta ---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ---------- panowie i panie sprawa wyglada tak byłem w paru sklepach w okolicy i nie maja podpory tylko aso ,w aso powiedzieli ze to jest razem z wałem koszt 5500 tys