Treść opublikowana przez Qrol1986
-
[B5 AFN] moj caravan:P
[/color] jeśli masz BOSCHE to pogonisz je na alle... za ok 300zł bez problemu, więc już dużo do poliftów nie trzeba dokładać powodzenia w modzeniu ktos chyba nie byl na rzeczy jesli dal za przedlifty 300 zl. no golas jest to fakt ale rezaj na ile kasy ci starczy jesli zamierzasz trzymac dlugo to autko. no będzie razanie troche posiedzi u mnie świntuch:) zmiana oleju zobaczymy bo zmiana z 10w40 na 5w:) ryzyk fizyk
-
[B5 AFN] moj caravan:P
idą do mnie sprężynki - 40mm:PPP
-
Zawias miękki a zarazem twardy jak deska :( czy ktoś też tak ma?
też mam ten problem czekam właśnie na nowe sprężyny i podziele sie info czy coś się zmienilo aczkolwiek właśnie kończe z zawiasem po wymianie wahaczy na lemfordery czuje że jest o niebo lepiej niż było, niby nie stukały dopiero na tarce coś było słychać a teraz piknie dostanie nowe springi bo koza narazie a nawet taczka bo tył wyżej niż przód
-
[B5 AFN] moj caravan:P
no ale kto kupi lampy oryginalne do przedlifta??)) jak wszystcy z tego co widze przedliftów szukają ) ale sprawdze z ciekawości
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wracając do tematu dróg, to w ursusie ciężkie walki z obwodnicą i jadąc któregos pięknego słonecznego dnia do pracy przewróciło mi się na samochód wygrodzenie studzienki i mam piękne 2 rysy od tylnych drzwi do lampy jestem wniebowzięty :////
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
polift w mat do dobry pomysł))) ładna niunia:)) mam nadzieje że mi mody też będą tak sprawnie szły:)
-
[B5 AFN] moj caravan:P
dobry pomysł z kierunkami na lampy muszę dozbierać))
-
[B5 AFN] moj caravan:P
Witajcie Silnik: 1,9 TDI AFN co tam mamy: Climatronic 2 x jaśki 2 x elektryczne szyby Leniuch głośniki nokia z zabudową jak na razie trochę golas ale bedziemy walczyć do upadłego o jakieś mody z tego co bym chciał: moduł komfortowych migaczy okleiny 3m:P czarnym carbonem (mianowicie listwy, konsola środkowa oraz popielnik)DONE Lampy albo depo soczewki do przed lifta albo po lifty:P i rezanko:) grill od s w mat a OOOO w biel pozbycie się oznaczeń na tylnej klapie lekka gleba DONE czarny mat na grill DONE ale ta lista rośnie z dnia na dzień nowe fotki i nowe springi AP
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam nadzieję że jutro dojadę do was na spocik i pogadamy:)))
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemano, będziecie robić jakiś zlocik po świętach??
-
[B5 AFN] Przewody, węże klimatyzacji
WItam jestem od niedawna posiadaczem A4 w której się zakochałem ale wracając do tematu jak wiadomo przy kupnie pare PLNów trzeba wsadzić mianowicie ktoś może ma schemat lub zdjęcie z wymiarami przewodu od klimatyzacji (od kompresora do chłodnicy klimatyzacji) ponieważ okazało się że przewód jest w połowie ucięty i ta połówka przy chłodnicy reszta została wyrzucona i nawet nie wiem jak wygląda proszę o pomoc z góry dziękuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam jestem posiadaczem A4 B5 avant silniczek 1,9tdi AFN:) i będę miał pare pytań ale o tym to potem:)) POZDRAWIAM