Treść opublikowana przez Maciasp
-
Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
- Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Poprzedni właściciel wspomniał o tym, bo wcześniej był w milach (auto sprowadził z Kanady) zmienił na Europejski, po odpaleniu auta olej wskakuje tak jakby na 90*C i cały czas jest taka sama. A woltomierz leży na dole- Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5
Mam problem ponieważ, ktoś założył licznik od a6 c5 do mojej a4 b5 i nie działa temperatura oleju i woltomierz, co trzeba by było zrobić, żeby to uruchomić- Gdzie we Wrocławiu montują kamery cofania
Potwierdzam w 100%- Spoty wrocławskie
Panowie szukam jakiś winntermodów czyli kołpaczki jakieś 16''- Czyszczenie turbiny
ProfiTurboWrocław- 1.8T ATW poszukiwany sterownik silnika
Panowie sprawa wygląda tak, Padł mi sterownik bo gasnął podczas jazdy, kupiłem drugi sterownik od passata niby od 1.8T AWT, okaząło się że odpala, ale ma muła od 2.5tyś obr do 3.2 tyś.obr. Po analizie znalazłem różnice większość 1.8T ma zmienną faze rozrządu, a mój ATW nie. Nie ma typowego sterownika pod ATW nie mogę znaleźć jest to 4B0 906 018 P czy ktoś może wie czym zamienić ten sterownik żeby był bez zmiennej fazy ?- Dobry mechanik z wroclawia lub okolic
Sokola ROSZKA CZESŁAW Adres: Braterska 6, 50-001 Wrocław Telefon: +48 717274257 Tel kom: 602137181 E-mail: [email protected] Jak coś trzeba powiedzieć, że od Maćka- Fachowca od Audio potrzebuje.Wroclaw
napisz do mnie PW- Giełda Dolnośląska
Panowie poszukuje sterownika silnika 4B0906018P silnik to ATW i jest bez zmiennej fazy rozrządu chyba, że jest jakiś sterownik, który też nie ma zmiennej fazy ?- APU przelot
W 1.8 T najlepiej zrobić DP i wyrzucić końcowy tłumik jak gdzieś wrzucę filmik to wam podeślę https://youtu.be/MOKT3ih4VoE- Gdzie we Wrocławiu montują kamery cofania
trochę odgrzewam temat montują na krzemienieckiej 1 kabo auto- Spoty wrocławskie
kojarzę to auto, ale szukał bym innego- Giełda Dolnośląska
Witam posiada ktoś na sprzedaż lampkę wewnętrzną z FL- Skrzynia do 1.8quattro
też mnie interesuje temat skrzyni w 1.8T nie musi być 5 biegowa ale jaką można wrzucić ?- Problem z turbo 0.3 non-stop
Panowie jakie ciśnienie powinna dawać K03 bo u mnie idzie to 1.1bara i wrzuca tryb awaryjny- Spoty wrocławskie
Byłem wczoraj na parkingu przy cmentarzu powiem tylko że wyślizgane strasznie, ale można coś po świrować- Giełda Dolnośląska
Ile chcesz za przednie lampy i lewe lusterko- Spoty wrocławskie
Panowie nie ma ktoś zaworu DV pilnie poszukuje- Subwoofer Avant
hmm i innego nie można wrzucić np. jednej cewki 4ohm ? a jest możliwość dopięcia drugiego wzmacniacza ?- Subwoofer Avant
U mnie jest Nokia a chciał bym go np. zmienić na jakiegoś woofera 16cm będzie dobrze grało ? ewentualnie czy można zmostkować wyjście na wzmacniacz w radiu ? żeby był ori i nie ori ?- Spoty wrocławskie
Witam po długiej przerwie w Audi robiłem silnik i dużo innych potrzebnych rzeczy, więc cały czas spędzałem na garażu i warsztacie. Pozdrawiam- Szukam kogoś z Wro co poskładałby mi dokładkę S Line
Musiał bym zobaczyć jak to wygląda, może byśmy na garażu coś wymodzili- Spoty wrocławskie
Witam mam pytanie czy ktoś ma może uszkodzone lampy z FL-a chodzi mi dokładnie o odbłyśnik soczewki H7- Dolnoślaskie Spotkania na drodze
Tak jest - Montaż licznika z Audi A6 C5 do Audi A4 B5