Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciasp

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciasp

  1. Maciasp odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
  2. Maciasp odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Poprzedni właściciel wspomniał o tym, bo wcześniej był w milach (auto sprowadził z Kanady) zmienił na Europejski, po odpaleniu auta olej wskakuje tak jakby na 90*C i cały czas jest taka sama. A woltomierz leży na dole
  3. Maciasp odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Mam problem ponieważ, ktoś założył licznik od a6 c5 do mojej a4 b5 i nie działa temperatura oleju i woltomierz, co trzeba by było zrobić, żeby to uruchomić
  4. Panowie szukam jakiś winntermodów czyli kołpaczki jakieś 16''
  5. ProfiTurboWrocław
  6. Panowie sprawa wygląda tak, Padł mi sterownik bo gasnął podczas jazdy, kupiłem drugi sterownik od passata niby od 1.8T AWT, okaząło się że odpala, ale ma muła od 2.5tyś obr do 3.2 tyś.obr. Po analizie znalazłem różnice większość 1.8T ma zmienną faze rozrządu, a mój ATW nie. Nie ma typowego sterownika pod ATW nie mogę znaleźć jest to 4B0 906 018 P czy ktoś może wie czym zamienić ten sterownik żeby był bez zmiennej fazy ?
  7. Sokola ROSZKA CZESŁAW Adres: Braterska 6, 50-001 Wrocław Telefon: +48 717274257 Tel kom: 602137181 E-mail: [email protected] Jak coś trzeba powiedzieć, że od Maćka
  8. napisz do mnie PW
  9. Panowie poszukuje sterownika silnika 4B0906018P silnik to ATW i jest bez zmiennej fazy rozrządu chyba, że jest jakiś sterownik, który też nie ma zmiennej fazy ?
  10. Maciasp odpowiedział(a) na Paweł Mazurek temat w Audi A4 B5
    W 1.8 T najlepiej zrobić DP i wyrzucić końcowy tłumik jak gdzieś wrzucę filmik to wam podeślę https://youtu.be/MOKT3ih4VoE
  11. trochę odgrzewam temat montują na krzemienieckiej 1 kabo auto
  12. kojarzę to auto, ale szukał bym innego
  13. Witam posiada ktoś na sprzedaż lampkę wewnętrzną z FL
  14. Maciasp odpowiedział(a) na BOSSS temat w Audi A4 B5
    też mnie interesuje temat skrzyni w 1.8T nie musi być 5 biegowa ale jaką można wrzucić ?
  15. Panowie jakie ciśnienie powinna dawać K03 bo u mnie idzie to 1.1bara i wrzuca tryb awaryjny
  16. Byłem wczoraj na parkingu przy cmentarzu powiem tylko że wyślizgane strasznie, ale można coś po świrować
  17. Ile chcesz za przednie lampy i lewe lusterko
  18. Panowie nie ma ktoś zaworu DV pilnie poszukuje
  19. hmm i innego nie można wrzucić np. jednej cewki 4ohm ? a jest możliwość dopięcia drugiego wzmacniacza ?
  20. U mnie jest Nokia a chciał bym go np. zmienić na jakiegoś woofera 16cm będzie dobrze grało ? ewentualnie czy można zmostkować wyjście na wzmacniacz w radiu ? żeby był ori i nie ori ?
  21. Witam po długiej przerwie w Audi robiłem silnik i dużo innych potrzebnych rzeczy, więc cały czas spędzałem na garażu i warsztacie. Pozdrawiam
  22. Musiał bym zobaczyć jak to wygląda, może byśmy na garażu coś wymodzili
  23. Witam mam pytanie czy ktoś ma może uszkodzone lampy z FL-a chodzi mi dokładnie o odbłyśnik soczewki H7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.