-
k03s do 1.8t APU
Witam, powoli zaczynam myśleć nad wymianą trubinki w moim 1.8T. I teraz pytanie do znawców czy ta turbina aledrogo podejdzie P&P i wytrzyma lekkiego wirusa?
-
APU przelot
https://youtu.be/jfbVOcBxva0 APU bez srodkowego
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Może podjedzie do nas na spocie?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Niestety moja Lumia malo rozwinięte apki ma. Można tym aplikacjom wierzyć?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Fajnie gdyby ktoś posiadał decybelomierz
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Oglądaliście pogodę na niedzielę ?
-
APU przelot
DP jest )
-
APU przelot
Narazie zmienie środkowy a później pomyśle nad końcowym. Chciałbym seryjny koncowy zostawić
-
APU przelot
Tak tylko dla dźwięku, wiem ze nie zyskam tym 50KM i 100nm
-
KMM Auto Kurów
Krzyknęli 2k wiec 800zl w kieszeni zostaje
-
APU przelot
Witam, chciałbym w swoim a4 wyrzucić środkową puszkę i moje pytanie czy turbo nic na tym nie straci? Bo słyszałem glosy ze turbo mi siadzie bo cos tam, Malo w to wierze ale wole zapytać, chciałbym zastosować rurę fi60.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
@sprat Gdzie masz ten rabat? Na jakiej ulicy?
-
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ehhh, lipa może jakiś magik się znajdzie co mi to naprostuje
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Bo jest problem w tym że miałem automat i jest zmieniony na manual, i z tego co wiem trzeba tylko coś przeprogramować i błąd zniknie, druga sprawa błąd poduszek powietrznych tylko nie wiem dlaczego, moja przygoda z Audi dopiero się rozpoczyna więc bardzo się na tym nie znam
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Czy posiada ktoś VAGa i będzie na najbliższym spocie? Trzeba mi do autka zerknąć
Paweł Mazurek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta