Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T +Q B6 Sedan - Ile kucy najlepsze pod LPG

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie...

Chodzi mi po głowie B6 Sedan Quattro w silniku 1.8T które chciałbym zagazować.

Ilu konne jednostki są najlepsze pod LPG ?

Jeżeli obojętnie to które brać pod uwagę w pierwszej kolejności ?

150KM, 170KM, 163KM, 190KM ?

Audi A4 B6 Sedan • Dane techniczne • AutoCentrum.pl

Opublikowano

Kolego, nie ma różnicy jaką wersję kupisz specjalnie pod LPG.

Ja kupilem co prawda B5 1.8T 150ps ale teraz mam 210ps i instalacja LPG wyrabia spokojnie jeśli dobrze są dobrane komponenty (reduktor, wtryski, odpowiednio grube przewody)

Wersje 150, 163 i 170 różnią się tylko softem w sterowniku, cała reszta jest taka sama.. Wersja 190ps ma już inne wtryski, turbo i 2 intercoolery między innymi..

Opublikowano
  • Autor

A najogólniej które moce są najmniej awaryjne ?

Opublikowano

Jeden czort ... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czyli śmiało można szukać najmocniejszej wersji 190KM?

Rozumiemem, że i ta wersja będzie się najlepiej zbierać?

Mam nadzieje że koszty instalacji w 190KM nie są wyższe ?

Opublikowano

będziesz musiał kupić instalację pod większą moc (mocniejsze wtryski i reduktor) więc trochę więcej zapłacisz ale nie dużo..

Opublikowano

Jeśli nie myślisz programie to instalacja gazowa do 200 ps. wystarczy a cena dla 150,163,170,190 jest taka sama. Jak chcesz więcej mocy to inwestujesz w lepsze graty i rodzaj silnika niema większego znaczenia.

Opublikowano

Do Bexa lepiej dać wtryski które mają wydajność ciut większą a nie na styk takie które są do 190-200ps..

Opublikowano

Instalacja pod te silniki to małe zmartwienie dużo większe to znalezienie dobrego Bexa to jest wyzwanie nie wspomnę o dalszych preferencjach: sedan, quattro jeszcze pewnie kolor i cena ja po 6 m-cach odpuściłem i wziąłem ładne BFB 163km. Życzę udanych łowów:grin:

Opublikowano
Czyli śmiało można szukać najmocniejszej wersji 190KM?

Rozumiemem, że i ta wersja będzie się najlepiej zbierać?

Mam nadzieje że koszty instalacji w 190KM nie są wyższe ?

ma najwiecej mocy wiec powinna sie najlepiej zbierać , w praktyce różnie to bywa :decayed:

lepiej kup sobie zdrowe AVJ , będzie tańsze w zakupie, a po sofcie będzie sie lepiej zawijać jak bex, plusem bex-a sa trzy rzeczy - dwa smic i wieksze turbo i wtryski, co umożliwia większe moce po sofcie niż w avj.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Właśnie, w praktyce różnie to bywa...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.