-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Panowie jest ktoś w naszym regionie kto ogarnia instalacje LPG TECH?...proszę mi tylko pana M. z Granicznej nie polecać
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
poszło pw
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
to ja tez na jakiś weekend będę na spocie
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
na obecną chwilę w czwartek bądź nawet i jutro mógłbym się pojawić
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
z chęcią bym też dołączył ale w większości w tym czasie pracuje;/
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
ja mogę w piątek po południu ale to tylko moje osobiste zdanie;)
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
hej, odbywa się coś jeszcze pod Kauflandem?
-
Szarpnięcie przy przyśpieszaniu
przejże jeszcze raz cały dolot oraz węże ciśnieniowe, w sterowniku nic nie robiłem, przy okazji podłącze pod Vaga bo niestety kabla od gazu nie posiadam
-
Szarpnięcie przy przyśpieszaniu
Witam Ostatnio zauważyłem że podczas agresywniejszego przyśpieszenia powyżej 3k obr. auto mi "szarpnie" jakby straciło paliwo i potem ponownie odzyskuje moc. podczas jazdy na benzynie jest wszystko OK Tak samo nie ma problemu gdy łagodnie przyśpieszam od 2k. obr. czy wciskam mocno gaz pow. 2k obr ( tak wiem nie jest to wskazane ) problem robi się przy obrotach powyżej 3k Ostatnio zmieniłem filtr powietrza na wkładkę Pipercrossa, wizualnie nie zauważyłem pęknięć w przewodach od wtrysków, gazem także nie śmierdzi podpowiecie co mam sprawdzić, wyeliminować?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
panowe trochę nie w temacie ale potrzebuje na już wyposażonego sklepu motoryzacyjnego w piasecznie, ktoś coś?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
boczne szyby dasz radę bez problemu, schody zaczną się gdy trzeba zrobić tylną N-foll "ściemnia" cały zamość i okolice i raczej wszyscy są zadowoleni. wiem że obecnie ma folie z USA, W poprzednim aucie też u niego robiłem i było OK.( ściemniał mi folią Panther z 3M) gdy będziesz kupywał folię koniecznie szukaj termokurczliwej i coś droższego.
-
Piaseczno i okolice - potrzebuje osoby z kablem kkl w celu odczytania błędów.
odezwij się jutro poszukam kabla w aucie to pomogę
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
no to ja dziś także odpuszczam.. jutro niestety wyjazd na weekend .. innym razem:)
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
WasikWAWA kabel i lapka mam logi też robiłem...minus to padnięta bateria w laptopie;/ co do spotu jak nie będzie lało to może też się pojawię
-
podłącznie reduktora pod kolektor ssący
co do SAI to już jest usunięte więc 2xN pod kolektorem będą zbędne. co do instalacji montaż jest OK. chodzi mi tylko czy wysarczy 1 wąż podciśnieniowy??, w innym przypaku podłączę sobie wąż poprzez trójnik do kolektora i też nie będzie z tym problemu.
krts0
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta