Treść opublikowana przez krts0
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Panowie jest ktoś w naszym regionie kto ogarnia instalacje LPG TECH?...proszę mi tylko pana M. z Granicznej nie polecać
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
poszło pw
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
to ja tez na jakiś weekend będę na spocie
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
na obecną chwilę w czwartek bądź nawet i jutro mógłbym się pojawić
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
z chęcią bym też dołączył ale w większości w tym czasie pracuje;/
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
ja mogę w piątek po południu ale to tylko moje osobiste zdanie;)
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
hej, odbywa się coś jeszcze pod Kauflandem?
-
Szarpnięcie przy przyśpieszaniu
przejże jeszcze raz cały dolot oraz węże ciśnieniowe, w sterowniku nic nie robiłem, przy okazji podłącze pod Vaga bo niestety kabla od gazu nie posiadam
-
Szarpnięcie przy przyśpieszaniu
Witam Ostatnio zauważyłem że podczas agresywniejszego przyśpieszenia powyżej 3k obr. auto mi "szarpnie" jakby straciło paliwo i potem ponownie odzyskuje moc. podczas jazdy na benzynie jest wszystko OK Tak samo nie ma problemu gdy łagodnie przyśpieszam od 2k. obr. czy wciskam mocno gaz pow. 2k obr ( tak wiem nie jest to wskazane ) problem robi się przy obrotach powyżej 3k Ostatnio zmieniłem filtr powietrza na wkładkę Pipercrossa, wizualnie nie zauważyłem pęknięć w przewodach od wtrysków, gazem także nie śmierdzi podpowiecie co mam sprawdzić, wyeliminować?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
panowe trochę nie w temacie ale potrzebuje na już wyposażonego sklepu motoryzacyjnego w piasecznie, ktoś coś?
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
boczne szyby dasz radę bez problemu, schody zaczną się gdy trzeba zrobić tylną N-foll "ściemnia" cały zamość i okolice i raczej wszyscy są zadowoleni. wiem że obecnie ma folie z USA, W poprzednim aucie też u niego robiłem i było OK.( ściemniał mi folią Panther z 3M) gdy będziesz kupywał folię koniecznie szukaj termokurczliwej i coś droższego.
-
Piaseczno i okolice - potrzebuje osoby z kablem kkl w celu odczytania błędów.
odezwij się jutro poszukam kabla w aucie to pomogę
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
no to ja dziś także odpuszczam.. jutro niestety wyjazd na weekend .. innym razem:)
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
WasikWAWA kabel i lapka mam logi też robiłem...minus to padnięta bateria w laptopie;/ co do spotu jak nie będzie lało to może też się pojawię
-
podłącznie reduktora pod kolektor ssący
co do SAI to już jest usunięte więc 2xN pod kolektorem będą zbędne. co do instalacji montaż jest OK. chodzi mi tylko czy wysarczy 1 wąż podciśnieniowy??, w innym przypaku podłączę sobie wąż poprzez trójnik do kolektora i też nie będzie z tym problemu.
-
podłącznie reduktora pod kolektor ssący
chciałbym bezpośrednio podłączyć DV pod kolektor własnie w miejscu gdzie wychodzi wężyk do N 249. pytanie moje kieduje gdyż chce się dowiedzieć czy tak MUSI być czy to wymysł gazownika.
-
podłącznie reduktora pod kolektor ssący
Witam posiadam jednostkę 1.8t - AWT. Zamontowana jest gazownia na reduktorze KME Silver z reduktora wychodzi wężyk na podciśnienie który przechodzi w TRÓJNIK i łączony jest z kolektorem ssacym w 2 miejscach. Z jednej strony wpięty jest w węże reduktora listwy paliwowej a z drugiej strony w miejscu wyjścia podciśnienia do zaworu N249. Pytanie mam do was czy wystarczy wpięcie tylko w jednym punkcie?
-
Wywalenie N112,N 249 i EVAP
Witam Przerabiał ktoś w/w zmiany? SAI mam usunięty (silnik AWT) pod kolektorem zauważyłem wyciek z jednego z zaworków, DV myślałem by podpiąć bezpośrednio pod kolektor ew. zostawić zbiorniczek podciśnienia wraz z N249, a wszystko co lączy się z N112 usunąć. Ktoś ma doświadczenie w tej materii warto usuwać metalową rurkę odmy wraz z zaworem pcv ktorą idzie pomiędzy TIP a pokrywą zaworów?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
posiada ktoś z was vaga? muszę usunąć błąd kabelkiem
-
Gdzie w mazowieckim oddać turbinę do regeneracji/czyszczenia?
co do regeneracji moge Ci polecić Bogdana z Mielca... robi dobrze także i hybrydy
-
1.8T PB czy 1.9 Tdi ?
w moim przypadku wcześniej miałem dłubnięte 1.9tdi teraz latam 1.8t z LPG... koszty w paliwie porównywalne plus na obecny stan to większe auto ( avant) . Benzynkę trzeba kręcić trochę a nie zawsze lata się ponad 200 a w dieselku przewagą jest Nm który jest osiągalny bardzo nisko. Przy obecnych cenach lpg porównując do ON wybrałbym ON.
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
j4s2c2vr tak myślałem że to jakiś forumowicz bo auto ze smakiem zrobione, z checią wpadłbym na spot jak nie będę pracować.z tymi kradzieżami to jakiś koszmar... też obawiam się o auto i koła ( też na szczeście są już zimowe) dekielków nawet na zimówki nie zakładałem bo bym je stracił....niech leżą w domu niż u jakiegoś gówniarza w piwnicy. W dużej części piaseczna są auta bez dekielków... na mojej ulicy co ma z 500m na nielicznych autach się zachowały, reszta zajumana
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
który z kolegów ma avanta lekko posadzonego na na bodajże białych parabolach często parkuje przy kościele (ptasich osiedlach) w Piasecznie?