Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mirget

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. To mało poczytałeś. Kolega Karol to fachowiec i zna się na swojej robocie. Wykonuje ja z pasją i poświęca się w całości. Nie raz i nie dwa ratował moje auto po partaczach. Znam go już kilka lat ma do niego 570 km ale zawsze bardzo mile wspominam naprawy. A jak niektórzy piszą - to filtry też trzeba umieć wymieniać. Pozdrawiam
  2. Również polecam .Byłem kilka raza a dojeżdżałem ze Szczecina i zawsze uważam gdy wracałem byłem uśmiechnięty i szczęśliwy z pracy Karola . Wielki szacuneczek i gratulacje z synka .
  3. I kolejny zadowolony. Pozdrawiam i też polecam
  4. Swięta racja i słowa . Także polecam i pozdrawiam .
  5. mirget odpowiedział(a) na mnaso temat w Audi A4 B6/B7
    No SZczypiorek kupuj http://allegro.pl/plastik-raczka-uchwyt-audi-a4-b6-8e-2001-i6158702998.html
  6. Dziękuję i też życzę wesołych świąt.
  7. Świetna bryka . Pozazdrościć tylko. Ideał do wypasu pełnego
  8. Witam. A taki wariant ? Trochę roboty żeby to wmontować . Ale na pewno się da.do tego automat załączający po odpaleniu i wyłącznik wewnątrz DRL. Troszkę o tym myślę (zdjęcie zmontowane dla przykładu) http://www.directupload.net/file/d/4167/i5ozh72t_jpg.htm
  9. Mam 7 lat Inpro i nic złego się nie dzieje z nimi. A cena była w porównaniu z ori duża
  10. Szczecin też poleca chłopaków. Suuper fachowcy i koledzy.
  11. U mnie były winne przepalone diody na włączniku świateł. Dziwne ale miało to związek po wymianie było OK. Sprawdź
  12. Będzie haczyk działał ja nie mam problemu (mam wypinany) a zderzak nie jest niższy.
  13. Jakby ktoś miał taki przypadek to po prawej stronie rolety tak jak rozsuwamy jest prawy dekiel przykręcony 1 śrubą i przymocowany jednym nitem nita trzeba niestety rozwiercić i wykręcić śrubę. W tej rolecie którą zasłaniamy bagażnik w środku jest taki krzyżakowy wypust i tam jest regulacja naciągu. Po odpowiednim naciągnięciu przykręcamy obudowę tą jedną śrubą i najlepiej też przynitować tak jak było i to tyle. Pozdrawiam. I to jest cenna porada . Dzięki
  14. Cześć . Może masz zwarcie na kablach do wzmaka lub głośnikach i wyłącz Ci przepiecie (zabezpieczenie) wzmacniacza. Sprawdź błędy kablem VAG lub VCDS. Jak nie masz to zakup lub poproś kolegę z okolicy. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.