-
Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109
To mało poczytałeś. Kolega Karol to fachowiec i zna się na swojej robocie. Wykonuje ja z pasją i poświęca się w całości. Nie raz i nie dwa ratował moje auto po partaczach. Znam go już kilka lat ma do niego 570 km ale zawsze bardzo mile wspominam naprawy. A jak niektórzy piszą - to filtry też trzeba umieć wymieniać. Pozdrawiam
-
Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109
Również polecam .Byłem kilka raza a dojeżdżałem ze Szczecina i zawsze uważam gdy wracałem byłem uśmiechnięty i szczęśliwy z pracy Karola . Wielki szacuneczek i gratulacje z synka .
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Zapytaj 'Kaju"
-
Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109
I kolejny zadowolony. Pozdrawiam i też polecam
-
Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109
Swięta racja i słowa . Także polecam i pozdrawiam .
-
[B6] Uchwyty rączek dzwi
No SZczypiorek kupuj http://allegro.pl/plastik-raczka-uchwyt-audi-a4-b6-8e-2001-i6158702998.html
-
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia
Dziękuję i też życzę wesołych świąt.
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Świetna bryka . Pozazdrościć tylko. Ideał do wypasu pełnego
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
Witam. A taki wariant ? Trochę roboty żeby to wmontować . Ale na pewno się da.do tego automat załączający po odpaleniu i wyłącznik wewnątrz DRL. Troszkę o tym myślę (zdjęcie zmontowane dla przykładu) http://www.directupload.net/file/d/4167/i5ozh72t_jpg.htm
-
Nakładki chrom na lustra a lustra z S4
Mam 7 lat Inpro i nic złego się nie dzieje z nimi. A cena była w porównaniu z ori duża
-
Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109
Szczecin też poleca chłopaków. Suuper fachowcy i koledzy.
-
Mrugają światła i całe oświetlenie, co może to powodować?
U mnie były winne przepalone diody na włączniku świateł. Dziwne ale miało to związek po wymianie było OK. Sprawdź
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Będzie haczyk działał ja nie mam problemu (mam wypinany) a zderzak nie jest niższy.
-
[A4 B6 Avant] Roleta Bagażnika
Jakby ktoś miał taki przypadek to po prawej stronie rolety tak jak rozsuwamy jest prawy dekiel przykręcony 1 śrubą i przymocowany jednym nitem nita trzeba niestety rozwiercić i wykręcić śrubę. W tej rolecie którą zasłaniamy bagażnik w środku jest taki krzyżakowy wypust i tam jest regulacja naciągu. Po odpowiednim naciągnięciu przykręcamy obudowę tą jedną śrubą i najlepiej też przynitować tak jak było i to tyle. Pozdrawiam. I to jest cenna porada . Dzięki
-
RNS-E wyłącza i resetuje po zgłośnieniu
Cześć . Może masz zwarcie na kablach do wzmaka lub głośnikach i wyłącz Ci przepiecie (zabezpieczenie) wzmacniacza. Sprawdź błędy kablem VAG lub VCDS. Jak nie masz to zakup lub poproś kolegę z okolicy. Pozdrawiam