-
A4 B6 1.9 170 E4J S-line(S4) / wnętrze b7/b8 / kiera b8 ścięta / 320mm / Q5 19 cali / B12 Pro Kit / led a6 c6/Car Audio System
Fajnie wyszło te podświetlenie ? Podcinałeś dekor aby światło padało od dołu? ? Masz jakąś fotkę z montażu? Bo ciekawe takie krótsze podświetlenie. Zastanawiam się czy u siebie tak nie puścić ?
-
B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
@greg2505 Tylko, że ja wymieniłem na ori Jak coś to po pracy cyknę foto @MichałA4 No mi to sporo czasu zajęło znalezienie ori w kolorze bez rudej, ale się udało LY7W z kilkoma drobnymi odpryskami, bez rudej od wewnętrznej strony itp. dałem za niego 450 złociszy
-
B6 DIVISION
@turzol Dzięki za pomocną podpowiedź, cała operacja zakończyła się sukcesem i bez ofiar
-
B6 DIVISION
Panowie czy do zmiany błotnika przedniego potrzeba ściągać listwę progową? Bo w książce wzrob to sam nie ma nic o tym, a błotnik na dole od strony drzwi ma 2 śruby. Czy ktoś coś podpowie?
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
W pierwszym poście jest wszystko, ale łap 8E1820511B - silnik nastawczy klapy rozmrażania - zielony (V107) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Poproszę o wycenę, Oliwa + komplet filtrów wraz z kabinowym, oraz do tego płyn do wspomagania [emoji3] pacjent 1.9 avf Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Panowie czy blenda z A6 C6 o numerach 8E0827574C podpisuje do B6? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
To wiem, ale dawno na forum był. Może ktoś inny? Mam w razie czego opcję zrobić to w hidrtrofit.pl, ale może ktoś z forum wolałby zarobić
-
B6 DIVISION
Szukam osoby która ogarnie mi przełożenie wkładu z lampy zwykłej do xenonu oraz pomalowanie ich w środku
-
B6 DIVISION
Dzięki, przynajmniej nie muszę wyciągać drugiej lampy. Pytanie teraz jak to sensownie naprawić? Idzie wymienić tą blaszkę czy cały ten tył lampy?
-
B6 DIVISION
Panowie przestał mi działać kierunek, wymieniłem żarówkę i dalej to samo. Zajrzałem do lampy i czy w oprawce kierunkowskazu nie powinno być 2 "blaszek" po obu stronach? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
-
B6 DIVISION
Ja wszystko biorę z darkwarez.pl [emoji3]
-
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Spokojnie można kupować tańszą, ja brałem jedną z tańszych i siedzi już prawie rok [emoji3] Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka
-
Fotele alkantara regenracja
Fotel kierowcy bardziej zjechany. W obu oparciach zmechacenia pewnie do ogarnięcia Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka