Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mnaso

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mnaso

  1. Fajnie wyszło te podświetlenie ? Podcinałeś dekor aby światło padało od dołu? ? Masz jakąś fotkę z montażu? Bo ciekawe takie krótsze podświetlenie. Zastanawiam się czy u siebie tak nie puścić ?
  2. mnaso odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @greg2505 poniżej foto, przód nie spasował się tak jak należy, więc w sobotę szybka poprawka
  3. mnaso odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @greg2505 Tylko, że ja wymieniłem na ori Jak coś to po pracy cyknę foto @MichałA4 No mi to sporo czasu zajęło znalezienie ori w kolorze bez rudej, ale się udało LY7W z kilkoma drobnymi odpryskami, bez rudej od wewnętrznej strony itp. dałem za niego 450 złociszy
  4. mnaso odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @turzol Dzięki za pomocną podpowiedź, cała operacja zakończyła się sukcesem i bez ofiar
  5. mnaso odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy do zmiany błotnika przedniego potrzeba ściągać listwę progową? Bo w książce wzrob to sam nie ma nic o tym, a błotnik na dole od strony drzwi ma 2 śruby. Czy ktoś coś podpowie?
  6. W pierwszym poście jest wszystko, ale łap 8E1820511B - silnik nastawczy klapy rozmrażania - zielony (V107) Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  7. Poproszę o wycenę, Oliwa + komplet filtrów wraz z kabinowym, oraz do tego płyn do wspomagania [emoji3] pacjent 1.9 avf Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  8. mnaso odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy blenda z A6 C6 o numerach 8E0827574C podpisuje do B6? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  9. mnaso odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To wiem, ale dawno na forum był. Może ktoś inny? Mam w razie czego opcję zrobić to w hidrtrofit.pl, ale może ktoś z forum wolałby zarobić
  10. mnaso odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szukam osoby która ogarnie mi przełożenie wkładu z lampy zwykłej do xenonu oraz pomalowanie ich w środku
  11. mnaso odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki, przynajmniej nie muszę wyciągać drugiej lampy. Pytanie teraz jak to sensownie naprawić? Idzie wymienić tą blaszkę czy cały ten tył lampy?
  12. mnaso odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie przestał mi działać kierunek, wymieniłem żarówkę i dalej to samo. Zajrzałem do lampy i czy w oprawce kierunkowskazu nie powinno być 2 "blaszek" po obu stronach? Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  13. mnaso odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja wszystko biorę z darkwarez.pl [emoji3]
  14. Spokojnie można kupować tańszą, ja brałem jedną z tańszych i siedzi już prawie rok [emoji3] Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka
  15. Fotel kierowcy bardziej zjechany. W obu oparciach zmechacenia pewnie do ogarnięcia Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka
  16. Mam ten sam problem. Alcantara zmechacona oraz pojawiły się załamania materiału na obu przednich fotelach. Zastanawiam się czy taniej nie będzie poszukać foteli w lepszym stanie. Możesz dać znać ile wyniosła Cię cała operacja Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka
  17. Mi ori siadły po roku, teraz idę w Denso, Boscha czy Valeo sobie odpuszczam [emoji3] Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka
  18. Nowa partia PB NL ma nowy zapach, jak dla mnie bardziej podchodzi jak ten 'ala migdałowy'. Nowy partia zapach ma coś w stylu cytrusów [emoji3] ciekawe czy to zmiana zapachu czy tylko taka partia się trafiła [emoji3] Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka
  19. Jak dla mnie gold bardzo przyjemny zapach, ale to kwestia gustu. Jedyne co to trwałość, albo się szybko ulatnia, albo to ja się do niego przyzwyczaiłem i nie wyczuwam go tak mocno. Ludzie co ze mną jeżdżą zawsze chwalą [emoji3] moim zdaniem warto kupić i wypróbować Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka
  20. mnaso odpowiedział(a) na luki.pro temat w Audi A4 B7
    Tutaj masz wątek który Ci pomoże https://a4-klub.pl/topic/245294-naprawa-trzeciego-światła-stop-avant-czyli-jak-zaoszczędzić-200zł/
  21. mnaso odpowiedział(a) na luki.pro temat w Audi A4 B7
    Najlepsze wyjście to kupno nowej, niestety ten element występuje tylko w aso. Ja dla ojca kupowałem za 180 PLN, i spokój na pare lat
  22. mnaso odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    To będą te: https://m.aliexpress.com/s/item/32717489359.html?trace=wwwdetail2mobilesitedetail&productId=32717489359&productSubject=32717489359&shortkey=mUJvIFZb&addresstype=600 W komentarzach są też foty z realizacji Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka
  23. mnaso odpowiedział(a) na Quatro7 temat w Audi A4 B6/B7
    Tymi drugimi wyjmiesz bez problemu, wkładaj z wyczuciem bo mają tendencje do wyginania Możliwe, że te pierwsze przez budowę dolnego 'rowku' nie łapią
  24. Miałem podobną sytuację jak Ty, u mnie wystarczyło wymienić termostat + płyn i wszystko wróciło do normy Polecam kupić ORI, a w tym celu napisać do kolegi Wandej który załatwi nam taki w cenie 35 zł
  25. Wielkie dzięki kolego za pomoc. W takim razie zamawiam zestaw

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.