Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Wcześniej jeździłem a-trójką i bardzo miło wspominam ten samochodzik ;)

C2gDnJgl.jpg

Audi a5 już jest w moim posiadaniu od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony :)

Silnik: 1.8 TFSI [CJEB] 170KM/320NM

Kolor: Daytona Grey Pearl LZ7S

Na pokładzie:

- Nagłośnienie B&O

- MMI 3G + navi

- coming/leaving home

- el. reg. odcinka lędźwiowego

- 3 strefowa klima

- kiera multifunkcyjna

- czujnik deszczu/zmierzchu

- bi-xenony adaptacyjne

- pdc tył

- pakiet s-line wew.

- zawieszenie s-line 1BV

- tempomat

- felgi 18"

Kilka zdjęć:

jUouRzal.jpg

7JG0qiVl.jpg

ZmdbOgSl.jpg

Autko przeszło już kilka modyfikacji.

Oświetlenie wew. LED:

AVbaBXIl.jpg

x7BLARDl.jpg

c1K7COMl.jpg

KKI4rnfl.jpg

Odblokowanie wskazania ładowania akumulatora, zielone menu serwisowe oraz oświetlenie ambientowe:

lYO6ZoPl.jpg

U0KZDBJl.jpg

vusGWxjl.jpg

r1VdP4Gl.jpg

Ostatnio wpadły listwy zew. z pakietu s-line:

lnHGBqWl.jpg

QmkFKBjl.jpg

2JRrXStl.jpg

Zostały założone alu. nakładki:

3XXhC0Hl.jpg

ql8Fo6Rl.jpg

BTkCNfOl.jpg

Odblokowanie wizualizacji parktronica przy czujnikach z tyłu:

FC04YSgl.jpg

 

Edytowane przez liquid8p
Uaktualnienie nazwy tematu

Opublikowano

Świetne auto. Pozazdrościć.

Opublikowano

auto fajne dla mnie felga tylko do zmiany na większą reszta ok

Opublikowano

coupe jest śliczna w polifcie, osobiście przepadam

a ten lakier z bliska po prostu boski, mieni się niesamowicie

ładne auto, gratulacje :thumbup1:

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano
  • Autor

3g+ a panel z 3g HIGH ......ciekawe :)

To 3g basic z mapami 2d.

auto fajne dla mnie felga tylko do zmiany na większą reszta ok

Felgę zmienię w przyszłym roku na 19" albo 20"

coupe jest śliczna w polifcie, osobiście przepadam

a ten lakier z bliska po prostu boski, mieni się niesamowicie

ładne auto, gratulacje :thumbup1:

Tak dokładnie, szczególnie po umyciu efekt jest niesamowity :decayed:

8Vk4Sxql.jpg

WCA7WGMl.jpg

Zapomniałem jeszcze dodać odblokowanie doświetlania zakrętów w halogenach, podobno niektórzy mają z tym problem w po lifcie. U mnie ruszyło bez problemu.

No i opuszczanie prawego lustra po wbiciu biegu wstecznego. :wink:

Opublikowano

no i zrób w końcu jakąś sesję porządną

Edytowane przez Kamyk

Opublikowano
  • Autor

no zrób w końcu jakąś sesję porządną

Teraz stoi na zimówkach, trochę wstyd na tych kołach robić sesję :dance:

Opublikowano

Gratulacje autka jest super.

tąpniete z LG F60

Opublikowano

Coupe w tym kolorze wyglada super ,do pelni szczescia brakuje mi tu jeszcze zderzakow S-Line ;)

Te nakladki pedalow sa ori ?

Jak nigdy mnie nie interesowaly ,tak ostatnio coraz bardziej nad nimi mysle :D

Opublikowano

bardzo ładne i znane auto :good: tylko modzić, modzić i modzić trzeba :decayed:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 11.12.2015 o 17:38, MarcinOslo napisał(a):

Coupe w tym kolorze wyglada super ,do pelni szczescia brakuje mi tu jeszcze zderzakow S-Line ;)

Te nakladki pedalow sa ori ?

Jak nigdy mnie nie interesowaly ,tak ostatnio coraz bardziej nad nimi mysle :D

Z zewnętrznego pakietu s-line tylny zderzak z tym ładnym dyfuzorem mi się podoba, natomiast przedni jakoś mi nie podchodzi -_-

Co do nakładek, to są to zamienniki wysokiej jakości ze stali nierdzewnej. Są wygodne, nie ścierają się i super wyglądają :naughty:

W dniu 12.12.2015 o 14:22, jedrekx napisał(a):

bardzo ładne i znane auto :good: tylko modzić, modzić i modzić trzeba :decayed:

Dzięki Jędrek :wink:

Dawno nic tu nie psiałem, audi po naprawie głowicy. Miło popatrzeć na równo pracujący silnik, przyjemność z jazdy powróciła. :banan:

Zalana olejem Millersa XF Longlife 5w30

LyxCO4tl.jpg

We wtorek rano spotkała mnie taka o to niespodzianka, ktoś mi zajumał wkład lusterka. :angry:

VRHbbvcl.jpg

Na całe szczęście wiedział, jak go wyjąć a więc nie uszkodził obudowy. Grzecznie wypiął piny i tyle.

Czas wrzucić małą porcję odświeżonych zdjęć na majówkę 2016 :)

 

Opublikowano

Coś mało tych zdjęć .

Opublikowano
  • Autor

Wrzucę więcej za jakiś czas :)

Opublikowano

małą porcję odświeżonych zdjęć

nie popisałeś się chopie ......

Opublikowano

śliczna jest.. a zderzaki wymieniaj, zupełnie inne auto będzie. do tyłu dołożysz jeszcze ładne końcówki wydechu i będziesz zachwycony :)

Opublikowano

przepiękne auto

2drzwiowa wersja jest po prostu prześliczna

lodzio miodzio :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki panowie, zaktualizowałem mapy na 2016r.

8mb6Wg8l.jpg

Opublikowano

Jak ten nowy 1.8 tfsi się sprawuję , będziesz robił program ?

Opublikowano
  • Autor

Jak ten nowy 1.8 tfsi się sprawuję , będziesz robił program ?

Jak na razie sprawuje się dobrze, nie narzekam. Chociaż głowicę już naprawiałem bo zawory wydechowe się wypaliły.

Nie planuję programu.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.