Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SEV7N

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. SEV7N obserwuje zawartość B6 DIVISION
  2. SEV7N odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czesc wymianailem łożysko w piaście obpukalem zwrotnice z rdzy i teraz pytanie ta koronke od ABS też mogę pomalowac hamerite ? Czy cos będzie źle odczytywac??
  3. Te zaciski też tak w ASO tobie pomalowali
  4. To ty nigdy na samochód w nocy nie paczales że po 2 latach zauważyłeś lampki z klamek
  5. Zakładasz na te maty wygłuszające jeszcze te materiały co były w oryginale czy zostawiasz tak
  6. tak ale jak je wyciągnął bo maja otwor na amortyzator rozciales je? i czym zakleiles dziury?
  7. SEV7N odpowiedział(a) na SEV7N temat w Audi A4 B6/B7
    @Devwymienilem chłodnice klimy, wentylator z sterownikiem z 2.5tdi, przeczyscilem dlawik, pozbylem sie nieszczelnosci, czujnik przy chlodnicy sprawdzalem i dziala
  8. SEV7N odpowiedział(a) na SEV7N temat w Audi A4 B6/B7
    @Dev ale dziwi mnie fakt że na wolnych obrotach działa po odpaleniu przez jakiś czas i tak jest za każdym odpaleniem
  9. SEV7N opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam mam problem ze swoja klima odpalam samochod klima chlodzi z minute i przestaje, nastepnie gdy trzymam gazu przy 3k obrotow zaczyna chlodzic odpuszcam gaz i przestaje
  10. SEV7N odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witam mam do wymiany walek rozrzadu w AVF, jakiej firmy najlepiej wybrac, slyszalem ze KOLBENSCHMIDT jest ok, moze ktos ma cos sprawdzonego...
  11. SEV7N odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    @Stichy grill dolny S4-Line to znaczy z S4 wyrezany pod S line jak tak to jaka cena...
  12. jestem az zdziwiony ze przelozyles taka fajna 3ramienna kiere na 4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.