Treść opublikowana przez andrzejd1312
-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Brak ,a szkoda może zaślepił i nie pali hi hi : ))))))
-
[b5 afn] zawieszenie silnika
Ile strachu przy tym zafundowałeś mashakra ---------- Post dopisany at 01:09 ---------- Poprzedni post napisany at 01:08 ---------- ok
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
A temu wszystkiemu winna jest popularnie zwana plecionka tzw tłumik drgań AMEN.
-
Cykanie, świstanie Napinacz paska?
ćwierkanie u mnie było spowodowane zużyciem sprzęgiełka alternatora to widać jak napinacz podskakuje wydając dziwne dźwięki takie cykanie.
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
1000 km na baku
-
[B5 1Z] Sprzegło wiskotyczne
sprzęgło alternatora
-
Dziwne trzaski okolice rozrządu filmik
sprzęgło alternatora miałem to samo.
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
Na pełnym baku 1000 km
-
Czy to wina Termostatu ?
To normalne ja mam to samo jak nagrzejesz do 90st to wystarczy na klimatroniku max 20 do 22 st i ma wiać ciepłe i wystarczy sprawdzone ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- gawey jestem z Lubina DLU ty też? jak tak to się spotkajmy i pogadamy na te tematy daj znaka hej
-
Wymiana termostatu WAHLER
Ori ASO termostat i czujnik i jest gitara 90 st po 10 minutach ---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- dodam że temperatura na klima troniku 20 st a przy wyłączonym szybciej
-
Czy to wina Termostatu ?
Ta na Hi to moment spada mam to samo jak teraz w zimę użytkuję auto to temperatura max na 21 22 st i jest oko jak więcej to nagrzewnica zabiera i na zegarach leci w dół.
-
Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
co znaczy zasłoń chłodnicę po co? jakie to ma znaczenie dla sprawnie działającego obiegu proszę o więcej....
-
Strasznie trzęsie
Miałem to samo wymiana plecionki tłumika drgań pomogła i objawy zniknęły.Koszt 80 zł z robocizną.
-
Piszczenie przy rolce klimy.
wymień rolkę i pasek będzie oko rolka lubi się zacierać
-
Wymiana osuszacza klimy- co ile?
żeby wymienić osuszacz i coby poszło sprawnie to co trzeba zdemontować jak się do niego dostać piszcie co kto zrobił i jak sprawnie wymienić
-
Wymiana łożyska koła tylnego fotostory
Dokręca się nie na siłę tylko z wyczuciem i powoli odkręcając nakrętkę sprawdza się wychylenie luz ruszając na boki,koło na feldze stalowej oczywiście do sprawdzania luzu
-
[B5 AFN] Poduszki silnika
nie wszystkie takie same od diesla inne i od benzyniaka inne nawet strony się różnią
-
[B5 AFN] Czy można stosować BioPaliwa ?
Ja przed Audi miałem Mondka mk2 1.8 td jeździłem na bio i nie polecam.Miałem problemy z pompą wtryskową tam w pompie Lukas były takie cieniutkie membrany,które to były rozpuszczane,rozmywane przez to paliwo tak dowiedziałem się po ekspertyzie na warsztacie gdzie regenerują pompy,na dodatek ta awaria była niekorzystna dla turbiny bo awarii ulegał zawór sterujący ciśnieniem doładowania do turbiny,zaprzestałem lania bio paliwa i problem znikł,ale jak kto woli jego sprawa.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie!!!!!!