-
Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi
Brak ,a szkoda może zaślepił i nie pali hi hi : ))))))
-
[b5 afn] zawieszenie silnika
Ile strachu przy tym zafundowałeś mashakra ---------- Post dopisany at 01:09 ---------- Poprzedni post napisany at 01:08 ---------- ok
-
[B5 AFN] Drgania, wibracje, telepanie
A temu wszystkiemu winna jest popularnie zwana plecionka tzw tłumik drgań AMEN.
-
Cykanie, świstanie Napinacz paska?
ćwierkanie u mnie było spowodowane zużyciem sprzęgiełka alternatora to widać jak napinacz podskakuje wydając dziwne dźwięki takie cykanie.
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
1000 km na baku
-
[B5 1Z] Sprzegło wiskotyczne
sprzęgło alternatora
-
Dziwne trzaski okolice rozrządu filmik
sprzęgło alternatora miałem to samo.
-
jakie macie spalanie? pytanie tylko do posiadaczy AFN
Na pełnym baku 1000 km
-
Czy to wina Termostatu ?
To normalne ja mam to samo jak nagrzejesz do 90st to wystarczy na klimatroniku max 20 do 22 st i ma wiać ciepłe i wystarczy sprawdzone ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- gawey jestem z Lubina DLU ty też? jak tak to się spotkajmy i pogadamy na te tematy daj znaka hej
-
Wymiana termostatu WAHLER
Ori ASO termostat i czujnik i jest gitara 90 st po 10 minutach ---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ---------- dodam że temperatura na klima troniku 20 st a przy wyłączonym szybciej
-
Czy to wina Termostatu ?
Ta na Hi to moment spada mam to samo jak teraz w zimę użytkuję auto to temperatura max na 21 22 st i jest oko jak więcej to nagrzewnica zabiera i na zegarach leci w dół.
-
Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
co znaczy zasłoń chłodnicę po co? jakie to ma znaczenie dla sprawnie działającego obiegu proszę o więcej....
-
Strasznie trzęsie
Miałem to samo wymiana plecionki tłumika drgań pomogła i objawy zniknęły.Koszt 80 zł z robocizną.
-
Piszczenie przy rolce klimy.
wymień rolkę i pasek będzie oko rolka lubi się zacierać
-
Wymiana osuszacza klimy- co ile?
żeby wymienić osuszacz i coby poszło sprawnie to co trzeba zdemontować jak się do niego dostać piszcie co kto zrobił i jak sprawnie wymienić