-
Kub.a1997 obserwuje zawartość Jak podłączyć do RNS-E w Audi A4 B7 subwoofer i wzmacniacz? , Podłączenie RNS-E w Audi A4 B5 , Pompka centralnego zamka w Audi A4 B5 i 3 innych
-
Podłączenie RNS-E w Audi A4 B5
Witam, podłączyłem radio rnse do przedlifta 1997r. Zależy mi tylko na podświetleniu i na tym żeby radio nie gubiło pamięci bo teraz po każdym włączeniu muszę wpisywać kod. Z racji że nie mam lini can w aucie z tego co wiem, próbowałem podłączyć pin 9 i 10 z gniazda D do 19 i 20 niebieskiej kostki jak ktoś pisał na forum, ale po tym zabiegu z radiem nic się nie działo, a po włączeniu świateł w aucie włączał się na liczniku błąd abs. Poniżej zdjęcie kostek licznika. Z gory dzięki za pomoc
-
Pompka centralnego zamka w Audi A4 B5
Witam, mam a4 b5 przedlift i nie działa mi zamek centralny bo poprzedni właściciel grzebał coś i na końcu sam nie wiedział co to może być. Mam na graty polifta z działającym centralnym i mam pytanie czy przekładając pompkę razem z samą wiazką od centralnego zadziała mi to w przedlifcie czy nie ma co się bawić?Dodam że w moim przedlifcie immo jest wyłączone. Z góry dzięki za podpowiedzi
-
Łączenie wiązki drzwi przedlift z polift w Audi A4 B5
Witam, mam a4 b5 quattro AFN 1997. Mam w niej szyby elektryczne tylko z przodu, ale udało mi się kupić komplet drzwi z przedlifta, całe w elektryce łącznie ze składanymi lusterkami. Tydzień później udało mi się kupić całego polifta na części również z 4 szybami w elektryce. Teraz moje pytania: 1. Czy jestem w stanie połączyć jakoś te wszystkie organizmy, żeby wszystkie 4 szyby działały dobrze? 2. W mojej b5 nie działa centralny, w ogóle nie reaguje pompka centralnego, poprzedni właściciel niby wymieniał pompki, ale nie programował nowej. Czy jestem w stanie przełożyć całą wiązkę z pompką z dawcy do mojej b5? Dodam że u mnie immo off Z góry dzięki za podpowiedzi
-
RNS-E w Audi A4 B5 gubi pamięć
A da się to jakoś obejść? Może zamostkowanie pinów coś da bo nie mam magistrali can u siebie a widziałem że w b5 trochę ludzi już to radio montowało
-
RNS-E w Audi A4 B5 gubi pamięć
Witam, mam radio rnse, po wpisaniu kodu wszystko ładnie śmiga jednak po wyłączeniu radia i ponownym włączeniu ponownie trzeba wpisywać kod. Ktoś podpowie co to może być? Ogólnie radio mam w a4 b5 więc podłączone jest po przejściówce i może któryś pin odpowiada za pamięć, a nie jest podłączony. Z góry dziękuję za podpowiedzi
-
Wymiana wyświetlacza RNS-E w Audi A4 B5
Ok dzięki, czyli pozostaje szukać typowo leda z uszkodzonym ekranem
-
Wymiana wyświetlacza RNS-E w Audi A4 B5
Witam, jestem na etapie kupna radia rnse do mojej b5. Docelowo ma być kamera cofania więc chciałbym aby było to już radio ledowe. Teraz pytanie, z faktu że ledy są jak dla mnie dosyć drogie, a nie chce androida żadnego bo nie podoba mi się po prostu jak leży w aucie, czy jest możliwość do radia rnse ze zwykłym wyświetlaczem założyć bez kombinowania wyświetlacz ledowy? Na Ali są ledowe wyświetlacze poniżej 400zł, uszkodzone radio 200-300zł więc wychodzi sporo taniej niż gotowy led. Pytanie tylko czy ktoś orientuje się czy wszystko jest p&p?
-
Jak podłączyć do RNS-E w Audi A4 B7 subwoofer i wzmacniacz?
Czyli wystarczy coś takiego podpiąć jak na zdjęciu? Pin 13 zostaje remote, ale gdzie leci ta masa z pinu 8? Bo jestem trochę zielony w tym temacie...
Kub.a1997
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta