-
Logi dynamiczne 1.8T bfb
witam oceni ktoś logi dynamiczne dziękuję z góry LOG-01-115-118-xxx.CSV LOG-01-002-033-xxx.CSV LOG-01-003-020-xxx.CSV
-
-
Jak podłączyć tylne głośniki zmieniłem radio z najbiedniejszej wersji bez wzmacniacza
Witam jakiś czas temu zmieniłem radio z biedy bez wzmacniacza seryjnego na rnse po jakimś czasie kupiłem subwoofer z wzmacniaczem 4 kanałowym i nie wiem z kąd pociągnąć przewody aby wzbudzić tył czy z kostki c czy a proszę o pomoc (a4 b7)
-
Jak podłączyć tylne głośniki zmieniłem radio z najbiedniejszej wersji bez wzmacniacza
Witam jakiś czas temu zmieniłem radio z biedy bez wzmacniacza seryjnego na rnse po jakimś czasie kupiłem subwoofer z wzmacniaczem 4 kanałowym i nie wiem z kąd pociągnąć przewody aby wzbudzić tył czy z kostki c czy a proszę o pomoc (a4 b7)
-
Podłączenie tylnych głośników w Audi A4 B7
Rnse ale dokładane przez poprzedniego właściciela dodam że nie ma nawet kostki do seryjnego wzmaka
-
Podłączenie tylnych głośników w Audi A4 B7
Witam pomoże ktoś, mam pytanko da radę jakoś podłączyć tylne głośniki patrzyłem to nie mam wiązki do dodatkowego sub ale posiadam dodatkowy sub z wzmacniaczem da rade jakoś to zdrutowac czy muszę posiadać ori wzmak żeby podłączyć tył?
-
Meoff zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Podłączenie oryginalnego wzmacniacza po zmianie radia na RNS-E w Audi A4 B7
Dziękuję ślicznie szukałem z godzinę nie sądziłem że znajdę pod taka fraza ?
-
Podłączenie oryginalnego wzmacniacza po zmianie radia na RNS-E w Audi A4 B7
Witam wszystkich grupowiczow, miał bym pytanko pomógł by ktoś po zmianie radia na rnse nie dzialaja mi tył głośniki sprawdziłem nie mam subwoffera w bagażniku więc postanowiłem dołożyć potrzebuje pomocy
-
Dokładka na tył bagaznika A4 B7
Witam poszukje dokładki na tył ala dtm lub coś podobnego ma ktoś coś do polecenia?
-
Jak podłączyć do RNS-E w Audi A4 B7 subwoofer i wzmacniacz?
Nie ograniam tej całej elektyki, gdzie niedzie pisza ze 5 11 pin gdzie niegdzie 3 9 masa plus minus remote czarna magia ?
-
Jak podłączyć do RNS-E w Audi A4 B7 subwoofer i wzmacniacz?
Taak ja mam tą kostkę pełne rnse jest, tylko nie mam wejść pod cinc z wzmacniacza do radia, szukam adaptera z cincami
-
Jak podłączyć do RNS-E w Audi A4 B7 subwoofer i wzmacniacz?
Dziękuję serdecznie!! Ale i tak skaplikowane dla mnie myslalem ze wystarczy kostka z chinchami i podłączyć ? Dodam że radio było dokładane ze zwykłego concepta a zarazem nie dzialaja głosniki z tyłu bo nie mam ori wzmaka i suba, czyli nie potrzebuje żadnych adapterów audio na chinche? Pytałem elektro mechanika to powiedział że obowiazko musze kupić ta przejściówkę a nawet nie wiem jak wygląda ? miłego dnia!!
-
Jak podłączyć do RNS-E w Audi A4 B7 subwoofer i wzmacniacz?
Witam grupowicze, mam pytanko świeży jestem w temacie car audio mam radio rns-e i chcial bym podlaczyc subwoofer z wzmacniaczem, potrzebuje jakiejś przejściówki na chiche? jak tak możecie coś polecic miłego wieczoru!