Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Grill


buliking

Rekomendowane odpowiedzi

Podpinam się do tematu, skoro lampy zmienione czas na grill :decayed::kox: Szanowni koledzy/ szanowne koleżanki :naughty: Pytanie mam następujące: Czy znaczek/emblemat :audi: (ringi) od starego przedliftowego grilla będzie pasował do grilla poliftowego? Być może było ale jakoś nie znalazłem :gwizdanie: Do tego grilla: http://moto.allegro.pl/item392367571_atrapa_grill_audi_a4_1999_2001_nowe.html (skoro mam emblemacik to po kiego wujka mam kupować cały grill z emblematem za 130... No chyba że nie pasuje :decayed: ) A i inne pytanie... Może lepiej zbierać kasę na eSowy? :cool1: Podrzućcie jakieś sensowne propozycje w dobrych pieniądzach :wink4:

A może zrobić jak kolega gadi z moim starym grillem? Bo poliftowy aż tak bardzo nie będzie zauważalny :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem, poliftowy grill robi duzą robote z lampkami poliftowymi, choc roznica jest widoczna tylko dla wtajemniczonych... ale mysle ze i tak warto :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja lubię jak pierścienie są wyeksponowane :cool1:

Jestem tego samego zdania , zrobiłem sobie w mojej adeli cały ryj czarny ,łącznie z kółkami (też na czarny mat) i po jakims czasie załozyłem srebrne , jest to teraz jedyny chromowany element w aucie i jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odgrzebuję kotleta i teraz pytanie dla wtajemniczonych i mających dobre oko :kox: Jaką farbą mazać czarny mat czy połysk? Niżej dwie foty dla porównania :wink4:

Połysk (mam nadzieję że właściciel autka się nie obrazi że pożyczyłem sobie jego fotki, bo zapewne tu zagląda, był kiedyś wśród nas, ale już nie jest, jeśli mu się to nie spodoba i będzie miał coś przeciw to wywalę. Tak więc jeśli coś to sorry K...r :embarrassed: nie mam kontaktu żeby zapytać czy mogę :wink4: ) te fotki idealnie pokazują jak będzie to wyglądało i na moim autku kolor i inne elementy identyczne (lampy, itd. no nie licząc felg :decayed: )

45220258kh3.th.jpg 84193681do0.th.jpg 87665784lg2.th.jpg

Mat (fotka którą pokazał wyżej kolega gadi tu chyba sam wyraził zgodę na rozpowszechnianie umieszczając ją w tym dziale :> )

360c8ad67b37a9acqs8.th.jpg

No i podsumowanie: Na tą chwilę jestem prawie zdecydowany na połysk, mimo kilku opinii że mat byłby lepszy, wg mnie połysk wygląda świeżo i ładnie, będzie paskował do odmłodzonego przodu autka, co widać na pierwszych fotkach, a mat może trochę "zamulać"... tak mi się dziwnie wydaje, z drugiej strony skoro relingi są matowe, brak ramek dookoła szyb, czyli też mat... :naughty: hmmm no właśnie co o tym myślicie? Ale mam problem... :kox::polew: A i jeszcze jedno... malować cały grill czy tylko ramkę? (mam na myśli atrapę i ramkę, ringi zostają w chromie!!! :tongue4: ) :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx wydaje Ci sie ze zamula, bo na tym zdjeciu sa lampy przedliftowe.. :wink4:

Mat mat mat i jeszcze raz mat. Wszystko na aucie masz matowe, to po co robic cos, co z niczym nie koresponduje..? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk Twoją opinię już znam od wczoraj :tongue4: Ale przyjmuję do wiadomości :good:

Nie wiem czemu ale mi się ten połysk widzi bardziej :embarrassed: Jakoś tak... ładnie świeżo :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde... grill S4 w macie wyglada calkiem zacnie:) gdybym mial jasne auto to na pewno grill bylby w macioe;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje. Możesz brać.

Tylko że nie pisze w aukcji że jest ona ori. Także dowiedz się najpierw kto jest producentem bo może być tak że kupisz, a po jakimś czasie chrom zacznie schodzić :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...