Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Grill


buliking

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie?

Przy tak paskudnym kolorze jak srebrny :tongue4: pomalowałbym cały grill na czarno z pierścieniami włącznie i znaczek na klapie tez na czarno :decayed:

:wallbash:

w ASO w komplecie ze znaczkiem kosztuje 350 zl

Taki - http://allegro.pl/item352358225_grill_atrapa_audi_s4_rs4_a4_95_01_s_line.html ?? bo ten ma wyraźne pionowe chromy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalexk Możliwe, jak kupiłem od nosb-a cały czarny i mi sie też wydaje ze malowany był cały łącznie z listwami i kółkami bo cały jest jednego koloru.Ten też na taki wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna kolo chciał na Słomczynie za czarnego polifta 100 zł .. mogłem wziać dla kogoś z was :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna kolo chciał na Słomczynie za czarnego polifta 100 zł .. mogłem wziać dla kogoś z was :decayed:

napewno byś nie stracił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ruszylem dzisiaj listwe boczna przy dzwiach na dole bo odstawala i ... prochno sie posypalo :wallbash: sprawdzilem od razuwszystkie i szkoda z takim czyms jezdzic, w ASO komplet 300zl :wallbash: a co do grila to bede szukal od s4 jakiejs okazji :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buliking moglbys mi powiedziec co wymalowales..? Bo nie widze.. :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buliking Chcesz te pionowe elementy pomalować? :mysli: Coś w stylu Ski, żeby je uwidocznić? Dobrze widzę? :mysli: Nie wiem czy to coś da, ale może akurat :th: Ja zrobisz pochwal się :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadi na prawde super efekt.. :good:

Wreszcie cos oryginalnego a zarazem ladnego.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadi na prawde super efekt.. :good:

Wreszcie cos oryginalnego a zarazem ladnego.. :)

Ja o tym mówiłem, że właśnie coś takiego planuję zrobić :gwizdanie: :kox: Chyba sobie tak zrobie :good: Na sreberku też super będzie wyglądało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wyjąć cały grill, a potem samą ramkę. Następnie trzeba zeszlifować papierem ściwernym całą tą niklowaną warstwę, asz do matowego. Potem wszystko przetrzeć szmatką z nitro (zmyć bród i odtłuścić) Po wyschnięciu nakładamy pierwszą warstwę podkładu (ja miałem jakiś w sprayu firmy NOVOL) Po wyschnięciu (około 30 min) powtarzamy. Po wyschnięciu (około 30 min) powtarzamy ostatni raz. Czekamy około godzinę (jeśli jest ciepło) Potem przecieramy ten podkład papierem wodnym 800 z wodą, aby wyrównać i zmatowić powierzchnie (delikatnie aby nie zetrzeć warstwy podkładu do 0 ) Myjemy pod wodą i przecieramy nitro. Po wyschnięciu nakładamy pierwszą warstwę farby (ja miałem w sprayu czarny mat) Czekamy około 30 min i powtarzamy czynność. Po wyschnięciu składamy do kupy i mamy taki gril jak na foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...