Treść opublikowana przez Halskii
-
[B5 AFN]temat poruszany wiele razy Buczy( przy skreniu) ale tylko na ciepym
Dominix23 dokladnie tak jest, sprawdzilem i rzeczywiscie tak jak pisales sitko jest wysuniete a plyn zachowuje sie jak gotujaca woda,, daletgo pewnie po dolaniu plynu uciszylo sie buczenia
-
[B5 AFN]temat poruszany wiele razy Buczy( przy skreniu) ale tylko na ciepym
ten waz od przekladni kier. do pompy?? masz moze schemat[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 10:25_________________________________________________nieiwem moze mam cos z uszami !! ale dla zartu dolalem oleju pod sam korek jak tu kiedys nietorzy wspominali i efekt buczena zmniejszyl sie o jakies 70% juz przy nagrzanym silniku, zobaczye jak bedzie sie dalej zachowywal , ale normalnie nie che mi sie wierzyc ze taka czynnosc mialaby tu znaczenie ...
-
Sprzedaz auta umowa -kupna sprzedazy( wazna sprawa)
tak ta czerwona w quatrro, sprzedaje ja ze lza w oku, gdyz wszystko w niej porobilem a teraz zmuszony jestem sprzedac...pozdrawiam dzis chyba wystawie ja na allegro
-
[B5 AFN]temat poruszany wiele razy Buczy( przy skreniu) ale tylko na ciepym
tak jak w temacie buczy ale jedynie przy niewielkh predkosciach, szcegolnie na postoju, a co ciekawego jak jest zimny czyli przez jakies pierwszyh kila km nic nie slychac ?//? dzieki za podpowiedzi
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
oj koledzy cos kiepsko a sam chcialem wpasc szczegolnie zobaczyc czy mojej a4 nie spadla moc jakies 400m a widze ze juz chyba nie zdaze ,, dzis wystawilem swoja a4 na sprzedaz
-
[B5 AFN] A4 Avant - czerwona strzała
hehe Bardzo ladna ta twoja czewona strzala podobna do mojej po sprowadzeniu, zmieniaj lampy i grill na II lift,, zerknij na moja czerwona a4 po zalozeniu lamp i grila (II lift) bedziesz mal porownanie http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_a4_quattro_mody_valeo_xenon_grill_nowe_foty_2_str-t20890.15.html ( heh a w tym miesiacu idzie do sprzedania pozdro
-
Sprzedaz auta umowa -kupna sprzedazy( wazna sprawa)
Witam W najblizszych dniach wystawiam swoja a4 do sprzedazy, Macie moze jakas dobra umowe ( autko jest sprawne w 100% az szkoda sprzedawac) nie mam nic przeciwko na przeglad w dniu sprzedazy jesli klient tego zechce, i po takiej sprzedazy nie chcial bym zwrotow , mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi
-
[B5 1Z] Uszkodzony zacisk tylny prawy
witam wlasnie przytrafilo mi sie to samo co u ciebie, ciknie mi z zacisku tlko ze lewy tyl ile dales za ten uzywany zacisk z allegro?? bo juz sie boje o kosztyv i jeszcze jedno czy zaciski od quattro to te same co przy osce?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Witam i co spot sie udal? ile bylo tych pieknych maszyn? przyznaje sie ze ja bylem wtym czsie u rodziny w Koninie i dopiero teraz co czytam ze spocik byl proponowany,,,
-
Spotkania na drodze
trasa Zebrzydowa -Boleslwiec ok godz 20:30 pozdro dla kierowcy audi a6
-
[B5 AFN] Nawet niezla na 19 calach
powiem ze na ttym felunku to auto super sie prezentuje, fakt ze kosztem komfort ( ja osobiscie nie oszczedzam na paliwie wiec ten felunek bym szybko zgubil (..) no ale jak kto woli cos kosztem czegos..,. wglad na + tylko griill na poliftowy wymien
-
[B5 AFN] a4 quattro mody: valeo + xenon + grill NOWE FOTY 2 str.
poduszki tylko dwie ale czasami jakas mala biore w podroz [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 10:56 _________________________________________________
-
[B5 AFF] Gdzie jest naciąg hamulca ręcznego ?
jesli chodzai o twoja sytuacje i kilku osob majacych problemy z recznym to pwoiem ze ostatnio to moj reczny lapal prawie w pionie, wina zaciskow, dalem do przeczyszczenia i teraz reczny lapie jak nigdy , przy okazji wymienilem tarcze ,klocki, i siemeringi gdyz mialem wyciek z mostu aha za zaciski zaplacilem 50 zl od sztuki pozdrawiam
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
hmm ladnie , grill zmieniony, obramowki szyb, to na plus, ale jesli tak ladnie wyszlo skomponowanie radyjka i klimtronika to i pasowalo by wymienic kiere no i jeslik jest grill poliftowy to z przyplywem gotowki wymieniej lampy pozdro
-
[ALL] Nawigacja GPS TomTom Go 730 vs reszta świata.
niby jakie oplaty? nie bardzo wiem o co biega Tom tom jesli chodzi o mapy jakis rok temu odbiegal pod wzgledem map polskiale od czasu map 7.20 naprawde zrobili kawal dobrej roboty powiem tak ze pokrycie ulic to 99% , polecam nawi Tom Tom (mapy + obsluga = duzy plus)
-
[ALL] Nawigacja GPS TomTom Go 730 vs reszta świata.
Uzywam Tom Toma od ponad roku , wgrywam kazdaa aktualizacje map i powiem ze Tom Tom na najnowszyc mapach 7.20 jest godny polecenia
-
[ALL B5] Grill
kwestia gustu, ja przy zmianie lamp na poliftowe zmienilem i grill, duzo ladniej sie komponuje ten grill z wieksza domieszkac chromu.... zerknij u mnie , http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t20890.0.html;highlight=halskii
-
[B5 AEB] Kontrolka wody i odłączenie licznika
teraz zobaczylem ze to waz od chlodnicy a nie ten co idzie od pompy do trojnika, tamtego bys nie dostal na szrocie wiec masz szczescie , ja mialem mniej szczesia
-
[B5 AEB] Kontrolka wody i odłączenie licznika
Z tym wezem tez mialem problemy jakies 3 miesiace temu , tez mi zgnil, a co jest najlepsze ze musialem kupic calosc z trojnikiem koszt ok 120 badz 160 zl zamawialem u Bertmana
-
[B5 ADP] Może nie potwór, bo to 1.6, ale ma coś w sobie
trcohe podobna do mojej zaraz po sprowadzeniu, jesli bedziesz jeszcze wkladal w nia to na poczatek proponowalbym lusterka trzasnac tez na czerwony pzdr milego smigania szkoda ze zdjec nieda rady powiekszyc...
-
[B5 AFN] Moja lalunia.
tak cos myslalem ciezko nie zobaczyc kratek pozdro aczkolwiek ten w stand. od modelu wydaje sie ladniej prezentowac -- kwestia gustu
-
[B5 AFN] Moja lalunia.
ten grill to nie przypadkiem sprzed liftu? malo chromu moze sie myle ale to jest to nie bedziesz zalowac pozdro
-
[B5 AFN] a4 quattro mody: valeo + xenon + grill NOWE FOTY 2 str.
rowniez sie dokupi, narazie jeszcze zmiana kierunow i chrom dookola szyb pozdro Nowe fotki po zalozeniu xenonu [br]Dopisany: 17 Maj 2008, 11:48 _________________________________________________pozniej sie zobaczy co dalej..
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
grill i lampy zmienione wiec kiedy spot???????
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
spoko a4 , zmieniaj lampy i grill jak bedzie doplyw gotowki, naprawde zmienia to postac auta )) pozdrawiam wazne ze klima jest