Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Halskii

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Halskii

  1. Dominix23 dokladnie tak jest, sprawdzilem i rzeczywiscie tak jak pisales sitko jest wysuniete a plyn zachowuje sie jak gotujaca woda,, daletgo pewnie po dolaniu plynu uciszylo sie buczenia
  2. ten waz od przekladni kier. do pompy?? masz moze schemat[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 10:25_________________________________________________nieiwem moze mam cos z uszami !! ale dla zartu dolalem oleju pod sam korek jak tu kiedys nietorzy wspominali i efekt buczena zmniejszyl sie o jakies 70% juz przy nagrzanym silniku, zobaczye jak bedzie sie dalej zachowywal , ale normalnie nie che mi sie wierzyc ze taka czynnosc mialaby tu znaczenie ...
  3. tak ta czerwona w quatrro, sprzedaje ja ze lza w oku, gdyz wszystko w niej porobilem a teraz zmuszony jestem sprzedac...pozdrawiam dzis chyba wystawie ja na allegro
  4. tak jak w temacie buczy ale jedynie przy niewielkh predkosciach, szcegolnie na postoju, a co ciekawego jak jest zimny czyli przez jakies pierwszyh kila km nic nie slychac ?//? dzieki za podpowiedzi
  5. oj koledzy cos kiepsko a sam chcialem wpasc szczegolnie zobaczyc czy mojej a4 nie spadla moc jakies 400m a widze ze juz chyba nie zdaze ,, dzis wystawilem swoja a4 na sprzedaz
  6. hehe Bardzo ladna ta twoja czewona strzala podobna do mojej po sprowadzeniu, zmieniaj lampy i grill na II lift,, zerknij na moja czerwona a4 po zalozeniu lamp i grila (II lift) bedziesz mal porownanie http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_a4_quattro_mody_valeo_xenon_grill_nowe_foty_2_str-t20890.15.html ( heh a w tym miesiacu idzie do sprzedania pozdro
  7. Witam W najblizszych dniach wystawiam swoja a4 do sprzedazy, Macie moze jakas dobra umowe ( autko jest sprawne w 100% az szkoda sprzedawac) nie mam nic przeciwko na przeglad w dniu sprzedazy jesli klient tego zechce, i po takiej sprzedazy nie chcial bym zwrotow , mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi
  8. witam wlasnie przytrafilo mi sie to samo co u ciebie, ciknie mi z zacisku tlko ze lewy tyl ile dales za ten uzywany zacisk z allegro?? bo juz sie boje o kosztyv i jeszcze jedno czy zaciski od quattro to te same co przy osce?
  9. Witam i co spot sie udal? ile bylo tych pieknych maszyn? przyznaje sie ze ja bylem wtym czsie u rodziny w Koninie i dopiero teraz co czytam ze spocik byl proponowany,,,
  10. trasa Zebrzydowa -Boleslwiec ok godz 20:30 pozdro dla kierowcy audi a6
  11. powiem ze na ttym felunku to auto super sie prezentuje, fakt ze kosztem komfort ( ja osobiscie nie oszczedzam na paliwie wiec ten felunek bym szybko zgubil (..) no ale jak kto woli cos kosztem czegos..,. wglad na + tylko griill na poliftowy wymien
  12. poduszki tylko dwie ale czasami jakas mala biore w podroz [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 10:56 _________________________________________________
  13. jesli chodzai o twoja sytuacje i kilku osob majacych problemy z recznym to pwoiem ze ostatnio to moj reczny lapal prawie w pionie, wina zaciskow, dalem do przeczyszczenia i teraz reczny lapie jak nigdy , przy okazji wymienilem tarcze ,klocki, i siemeringi gdyz mialem wyciek z mostu aha za zaciski zaplacilem 50 zl od sztuki pozdrawiam
  14. hmm ladnie , grill zmieniony, obramowki szyb, to na plus, ale jesli tak ladnie wyszlo skomponowanie radyjka i klimtronika to i pasowalo by wymienic kiere no i jeslik jest grill poliftowy to z przyplywem gotowki wymieniej lampy pozdro
  15. niby jakie oplaty? nie bardzo wiem o co biega Tom tom jesli chodzi o mapy jakis rok temu odbiegal pod wzgledem map polskiale od czasu map 7.20 naprawde zrobili kawal dobrej roboty powiem tak ze pokrycie ulic to 99% , polecam nawi Tom Tom (mapy + obsluga = duzy plus)
  16. Uzywam Tom Toma od ponad roku , wgrywam kazdaa aktualizacje map i powiem ze Tom Tom na najnowszyc mapach 7.20 jest godny polecenia
  17. kwestia gustu, ja przy zmianie lamp na poliftowe zmienilem i grill, duzo ladniej sie komponuje ten grill z wieksza domieszkac chromu.... zerknij u mnie , http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t20890.0.html;highlight=halskii
  18. teraz zobaczylem ze to waz od chlodnicy a nie ten co idzie od pompy do trojnika, tamtego bys nie dostal na szrocie wiec masz szczescie , ja mialem mniej szczesia
  19. Z tym wezem tez mialem problemy jakies 3 miesiace temu , tez mi zgnil, a co jest najlepsze ze musialem kupic calosc z trojnikiem koszt ok 120 badz 160 zl zamawialem u Bertmana
  20. trcohe podobna do mojej zaraz po sprowadzeniu, jesli bedziesz jeszcze wkladal w nia to na poczatek proponowalbym lusterka trzasnac tez na czerwony pzdr milego smigania szkoda ze zdjec nieda rady powiekszyc...
  21. Halskii odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    tak cos myslalem ciezko nie zobaczyc kratek pozdro aczkolwiek ten w stand. od modelu wydaje sie ladniej prezentowac -- kwestia gustu
  22. Halskii odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ten grill to nie przypadkiem sprzed liftu? malo chromu moze sie myle ale to jest to nie bedziesz zalowac pozdro
  23. rowniez sie dokupi, narazie jeszcze zmiana kierunow i chrom dookola szyb pozdro Nowe fotki po zalozeniu xenonu [br]Dopisany: 17 Maj 2008, 11:48 _________________________________________________pozniej sie zobaczy co dalej..
  24. grill i lampy zmienione wiec kiedy spot???????
  25. spoko a4 , zmieniaj lampy i grill jak bedzie doplyw gotowki, naprawde zmienia to postac auta )) pozdrawiam wazne ze klima jest

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.