Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Uszkodzony zacisk tylny prawy


zbyszek84

Rekomendowane odpowiedzi

czesc to mam problem cieknie mi plyn z zacisku tylnego prawego przy hamólcu recznym kiedy na postoju zaciagne reczny to mniej ucieka ale podczas jazdy to jest juz gorzej kupilem na allegro zacisk uzywany i pojechalem do mechanika ale oczywiscie przy moim szczesciu to nic mu niepasowalo poniewaz zacisk byl z roku 98 a w moim byl jeszcze stary z 95 i zaraz mu niepasowaly klocki i przewody i mi nie wymienil a najepsze jest to ze jak sam probowalem to niebylo by zadnego problemu poniewaz kupilem nowsze klocki i wszystko pasowalo ale tu zaczely sie schody bo nie moge odkrecic starego przewodu jest tak zapieczony ze ni cholery nie chce wyjsc i w dodatku sruba od metalowego przewodu do kturej dochodzi gumowy jest tak wyrobiona ze wlasciwie zrobilo sie kolo i nie ma czym jej zlapac znacie jakies dobre srodki na takie cos. i chcialem jeszcze spytac czy mozna by caly srodek wymienic miedzy tymi zaciskami tak aby zregenerowac ten stary widzialem tam jakas zawleczke czy po jej zdjeciu wyjdzie ta sruba z reszta z srodka tak zeby przelozyc do starego za malo fachowy jezyk przepraszam bo jestem mechanikiem prec. a nie samochodowym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM NOWY :) DZIEKI LINK JUTRO ZABIERAM SIE DO PRACY A WIESZ ZE U MNIE W SKLEPIE POWIEDZIELI ZE NIEWIEDZA CZY WOGOLE JEST ZESTAW NAPRAWCZY DO ZAISKOW ZNACZY SIE GUMKI I.T.D. NO COZ POJADE DO INNEGO SKLEPU

dokładnie :) pisz małymi literami :) tak lepiej jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilem juz ten zacisk dzieki za link

witam wlasnie przytrafilo mi sie to samo co u ciebie, ciknie mi z zacisku tlko ze lewy tyl :wallbash: ile dales za ten uzywany zacisk z allegro??

bo juz sie boje o kosztyv :confused4:

i jeszcze jedno czy zaciski od quattro to te same co przy osce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...